За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17747
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот pomiqrat » 01 мар 2010 22:34

POPCORN написа:Какво значи връзват?Значи аз съм най-големият тъпанар като съм дарил един лев за Дюш така ли?Къде не съм го дал тоя лев.По-добре ли е да го давам за алкохол и цигари и някакви такива.Като почнете така все едно ви искат по 2 хилади за смс.Аз пък съм на друго мнение!Първо ринг е спортна телевизия малко или много.Опитват се да помогнат на Бг футбол да израстне.Ето дадоха пари за футбол 52 милиона да дават мачове.После Новото им предаване за рефорните в футбола също много ми харесва!Трето вярвам им че тези пари ще отидат за Дюш а не за тях.Ринг Бг не са закъсали за нашите я има я няма 10 хиляди общо!И 5 хиляди да дарим на дюш пак е нещо!Така че вие сте против, че така доказвате дали сте ЦСКАР или ЛЕВСКАР!Ами тогава половината от вас влизат в некви страниц в фасебжоок и гласуват и какво ли не!Нито ще умра като съм го дал тоя левс , нито като го спестя ще забогатея!После българите винаги сме такива, все си мислим че някой ни лъже, че ни манипулира, че ни настройва един друг, затова сме и на това дередже!Така че според мене не е тъпо.А по тая логика всички класаци са тъпи.Дали Гунди или Стоичков е по-добър футболист.Същото!Всеки да прави както иска.Нито ще е последното преборояване нито първото.Що не казвахте че е тъпо като имаше преброяване по дарик ли къде беше там?


Еми тъп си в случая. Съжалявам. 25 стотинки отиват за ДЮШ. Останалите се разпределят между държавата и операторите
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот kambata » 01 мар 2010 22:39

От тея 1,2 лева махаш 20 стотинки, махаш това което ще приберат ринг, про и операторите и виж колко остава сигурно към 20-30 стотинки :mrgreen: Ще оправим школите с тия пари да :lol: За тва няма да пратя нищо. Само искат да цоцат кинти от хората

Потребителски аватар
DeyanFCK
Мнения: 584
Регистриран на: 27 ное 2009 11:54
Skype: deyan_the_legend
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот DeyanFCK » 01 мар 2010 22:41

Ще припомня пак:
1. Не съм против анкети за определянето на най-популярния отбор в България. Против съм анкети, които включват само 2 отбора(!!!) и за които се гласува с платени (и то по-скъпо от обикновено) СМС-и! Като са толкова благородни, защо не дадат всичките пари за младежкия футбол или не направят допитването безплатно? Печалбарството прави лошо впечатление!!!
2. Смятам, че съм показал, че се опитвам да правя позитивни неща и не мога да бъда обвинен в негативизъм. Просто самият замисъл на медията е порочен и от него нищо няма да произлезе! Да не припомням един пресе случай със СМС-и за Хаити и каква субстанция беше намерена в камиона с помощите. Не, че така със сигурност ще се получи и сега, но случаят е показателен какъв контрол се осъществява при подобни анкети.
Изображение
Моят личен футболен блог:
http://manorlegend.blogspot.com/

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот Madridist » 01 мар 2010 22:45

Специално за СМС с допълнително таксуване. Работил съм в тази сфера и мога да кажа как стоят нещата. От тези 1.20 лв, 20 % отиват за държавата ДДС, операторът прибира 50%, а останалата сума отива в клиента, в случая това е Ринг. Те какво ще правят с тези 0,5 ст. вече си е тяхна работа ;) .
Последна промяна от Madridist на 01 мар 2010 22:46, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот JohnnieWalker » 01 мар 2010 22:46

Изключително некадърно скалъпено гласуване !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот PFC Litex » 01 мар 2010 22:47

Между другото колко от вас са прочели правилата, но да го признаят с ръка на сърце?

В SMS гласуванията оператора прибира между 20 и 50 процента в зависимост от това как са се договорят, останалото е за организатора.

Приемаме, че ще гласуват 50 000 потребители, ако някой от вас си мисли, че операторите ще забогатеят с тези проценти, се лъжат
Ринг ще предоставят цялата сума до стотинка, тъй като едва ли и тях 20-25 хиляди лева ще им разрешат нещата, но на обратния полюс сума от порядъка на 10-12 хиляди ще е в голяма помощ на ДЮШ - топки, фланелки и т.н.

Няма да гласувам, тъй като не съм фен на никой от двата отбора, но ако бях с удоволствие бих си дал вота, тъй като това левче и 20 през месеца ще го оставя поне 5-6 пъти някъде за глупости.

Който гласува да го прави само по веднъж, тъй като ако гласува няколко пъти гласовете му няма да се зачитат. :!:
Изображение

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот POPCORN » 01 мар 2010 22:48

pomiqrat написа:
POPCORN написа:Какво значи връзват?Значи аз съм най-големият тъпанар като съм дарил един лев за Дюш така ли?Къде не съм го дал тоя лев.По-добре ли е да го давам за алкохол и цигари и някакви такива.Като почнете така все едно ви искат по 2 хилади за смс.Аз пък съм на друго мнение!Първо ринг е спортна телевизия малко или много.Опитват се да помогнат на Бг футбол да израстне.Ето дадоха пари за футбол 52 милиона да дават мачове.После Новото им предаване за рефорните в футбола също много ми харесва!Трето вярвам им че тези пари ще отидат за Дюш а не за тях.Ринг Бг не са закъсали за нашите я има я няма 10 хиляди общо!И 5 хиляди да дарим на дюш пак е нещо!Така че вие сте против, че така доказвате дали сте ЦСКАР или ЛЕВСКАР!Ами тогава половината от вас влизат в некви страниц в фасебжоок и гласуват и какво ли не!Нито ще умра като съм го дал тоя левс , нито като го спестя ще забогатея!После българите винаги сме такива, все си мислим че някой ни лъже, че ни манипулира, че ни настройва един друг, затова сме и на това дередже!Така че според мене не е тъпо.А по тая логика всички класаци са тъпи.Дали Гунди или Стоичков е по-добър футболист.Същото!Всеки да прави както иска.Нито ще е последното преборояване нито първото.Що не казвахте че е тъпо като имаше преброяване по дарик ли къде беше там?


Еми тъп си в случая. Съжалявам. 25 стотинки отиват за ДЮШ. Останалите се разпределят между държавата и операторите

ами и 25 да са бе.я се замисли нека всички да пуснат по 1 смс всички цскари и левскари да видим дали няма се събере някаква сума!а ти си много остър , за 1 лев се правиш на циганин.няма да пратя ми никой не те кара не пращай!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот POPCORN » 01 мар 2010 22:50

PFC Litex написа:Между другото колко от вас са прочели правилата, но да го признаят с ръка на сърце?

В SMS гласуванията оператора прибира между 20 и 50 процента в зависимост от това как са се договорят, останалото е за организатора.

Приемаме, че ще гласуват 50 000 потребители, ако някой от вас си мисли, че операторите ще забогатеят с тези проценти, се лъжат
Ринг ще предоставят цялата сума до стотинка, тъй като едва ли и тях 20-25 хиляди лева ще им разрешат нещата, но на обратния полюс сума от порядъка на 10-12 хиляди ще е в голяма помощ на ДЮШ - топки, фланелки и т.н.

Няма да гласувам, тъй като не съм фен на никой от двата отбора, но ако бях с удоволствие бих си дал вота, тъй като това левче и 20 през месеца ще го оставя поне 5-6 пъти някъде за глупости.

Който гласува да го прави само по веднъж, тъй като ако гласува няколко пъти гласовете му няма да се зачитат. :!:

еми това искам да им обесня тука на тия професори, ама те всички се правят на много голями и за 1 левче ми се правят на цигани.това бил отъпо ониова било тъпо.те не са прочели правилата пък само говорят.Абе типично за България.няма кво да говорим повече!Не гласувайте!Ще обеднете с 1 левче!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 мар 2010 22:51

Тази сутрин имаше тема относно това пошло преброяване.....по скоро за начина на преброяването !
Там си написах мнението.....сега вече, няколко часа от тогава.....аз си оставам на същото мнение, а именно:

' Това преброяване.....е толкова абсурдно, че не си струва въобще да се обсъжда !
И да........защо е само на Левски и ЦСКА ?
Ако искаха да правят нещо за детско - юношеския футбол....защо не бяха включени и други отбори.....и респективно техните фенове ?
Абсолютно тъпо преброяване.....да не кажа направо - аматьорска инициатива ' !

Та относно конкретното питане на автора на темата:
ПРОТИВ съм това преброяване на въпросната телевизия !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Bengals
Мнения: 23
Регистриран на: 23 авг 2008 19:57
Контакти:

Re: За или против "преброяването" на телевизия РИНГ

Мнениеот Bengals » 01 мар 2010 22:51

DeyanFCK написа:Ще припомня пак:
1. Не съм против анкети за определянето на най-популярния отбор в България. Против съм анкети, които включват само 2 отбора(!!!) и за които се гласува с платени (и то по-скъпо от обикновено) СМС-и! Като са толкова благородни, защо не дадат всичките пари за младежкия футбол или не направят допитването безплатно? Печалбарството прави лошо впечатление!!!
2. Смятам, че съм показал, че се опитвам да правя позитивни неща и не мога да бъда обвинен в негативизъм. Просто самият замисъл на медията е порочен и от него нищо няма да произлезе! Да не припомням един пресе случай със СМС-и за Хаити и каква субстанция беше намерена в камиона с помощите. Не, че така със сигурност ще се получи и сега, но случаят е показателен какъв контрол се осъществява при подобни анкети.

Прав си напълно. Да, като толкова мислят за БГ футбола, защо не пуснат да се гласува безплатно? Прав и си и за това с Хаити. Използват състраданието на хората и прибират яко пари под предлог, да помогнем! Много подло :(, поне според мен.
Подкрепете България на http://www.clickclickclick.com


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта