Тема за борбата срещу управлението на Д.Христолов в Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kanarfan
Мнения: 40
Регистриран на: 08 авг 2009 21:25
Контакти:

Re: Разум и страст...

Мнениеот kanarfan » 22 фев 2010 21:21

форевьр не е лошо да си покажеш лицето че някак
си ти нямам доверие

botev forever
Мнения: 373
Регистриран на: 11 юни 2009 14:47

Re: Разум и страст...

Мнениеот botev forever » 22 фев 2010 21:22

plan-2012 написа:Форевъре направи справка в търовския регистър !

Не съм проверил,надявам се ти да си го направил и да си запознат с процедурата.

botev forever
Мнения: 373
Регистриран на: 11 юни 2009 14:47

Re: Разум и страст...

Мнениеот botev forever » 22 фев 2010 21:23

kanarfan написа:форевьр не е лошо да си покажеш лицето че някак
си ти нямам доверие

И за кое ми нямаш доверие,че лицето ми ще бъде доказателство?

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Разум и страст...

Мнениеот plan-2012 » 22 фев 2010 21:24

Н.Шилев: При мен няма сделка за Ботев

Дългогодишният юридически консултант и адвокат на Селския - Недялко Шилев, не е финализирал сделка за продажбата на Ботев. Преди месец представителят на Темида спря поръчките от собственика на Ботев АД, но заяви че ще продължи да работи по делата срещу клуба от бивши футболисти, акционери и кредитори.

Шилев би отбой с уточнението, че остава консултант за продажбата на Ботев - без стотинка претенция за хонорар.

"При мен сделка между Христолов и Салерно няма. Ботев към днешна дата е в ръцете на досегашния си собственик. Поне така смятам, защото не е изключено да е нает друг адвокат", заяви пред news4000 адвокат Шилев. Според него няма пречки - купувач и продавач да си стиснат ръцете за кухото АД в рамките на няколко часа.
"Документите на ПФК Ботев 1912 със задължения, активи, пасиви, одит и т.н. са отдавна готови.

Салерно е отлично запознат с финансовото състояние на дружеството. Той не знае само дълговете за декемеври и януари, но тази справка се прави за часове. Дано приключи веднъж-завинаги тази история с продажбата на Ботев. Но пак ще кажа, че към днешната дата няма промени в списъка с притежателите на акции. Във всички регистри, включително и в БФС, като мажоритарен собственик на Ботев е посочен Димитър Христолов", сподели още адвокат Недялко Шилев.




http://bultras.com/novini-za-botev/50-p ... hilev.html

milevus
Мнения: 4
Регистриран на: 29 сеп 2009 23:57

Re: Разум и страст...

Мнениеот milevus » 22 фев 2010 21:25

НЯКОЙ РЕШИЛ ДА ПРАВИ НОВ БОТЕВ.АМИ АКО СЛЕД ВРЕМЕ НЯКОЙ ДРУГ РЕШИ ДА ПРАВИ ОЩЕ ПО НОВ БОТЕВ.....И ОЩЕ ПО НОВ.....ЗАМИСЛЕТЕ СЕ.ТАКА СЛЕД ВСЕКИ 10 ГОД МОЖЕМ ДА СИ ПРАВИМ НОВ ОТБОР И ДА ЗАПОЧВАМЕ НА ЧИСТО.АКО САЛЕРНО ДОКАЖЕ ЧЕ ЗАД НЕГО СТОЯТ СЕРИОЗНИ КАПИТАЛИ И НЕ Е СВЪРЗАН С ХРИСТОЛОВ ЗА МЕН Е ОК.АКО НЕ ИМА ДРУГИ НАЧИНИ ДА СЕ ОТСТРАНИ ХРИСТОЛОВ НО НОВ БОТЕВ.....ТОВА Е ПРЕЦЕДЕНТ.А ВЕДНЪЖ НАПРАВИ ЛИ СЕ КАКВО ПРЕЧИ ДА СЕ ПРАВИ НОВ БОТЕВ ПРЕЗ 5 ГОД........

Потребителски аватар
1936
Мнения: 78
Регистриран на: 30 ное 2008 17:55
Контакти:

Re: Разум и страст...

Мнениеот 1936 » 22 фев 2010 21:27

Имам позната дето е на смяна във БТК (Виваком) и мога да ви кажа, че абонатът 6.. ... с прякото предаване по ПОтв е бил нефункциониращ от 19:04 до 20:57 часа тази вечер, което може да ви говори много... а и водещия дето от 15 обадили се говореше за 80процента от феновете като цяло....... Май чичо Митко ви подготвя психически за салерно...

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Разум и страст...

Мнениеот rump_shaker » 22 фев 2010 21:27

Форъвър. Ти само се заяждаш. От последните ти десетки постове се заяждаш с всички. Против барека си, против заверата им, против феновете, надявам се против селския, май само против салерно не си ама айде.... всеки който напише нещо ти го контрираш.

Имам чувството че ако в момента напиша чее тъмно навън, по инерция ще напишеш че е светло ейтака само да се заядеш и да си ОПАКОТО на всички.

Слушайте форевъра, и още 100 години селска тирания. Неразбрахте ли бе, поемех път и трябва да го извървим. Още не сме направили една крачка майна и всички се разбягахте.... ЗАТОВА СИ ЗАСЛУЖАВАМЕ МИТКО!!!!!!!!!!!!
ИзображениеИзображение

botev forever
Мнения: 373
Регистриран на: 11 юни 2009 14:47

Re: Разум и страст...

Мнениеот botev forever » 22 фев 2010 21:32

rump_shaker написа:Форъвър. Ти само се заяждаш. От последните ти десетки постове се заяждаш с всички. Против барека си, против заверата им, против феновете, надявам се против селския, май само против салерно не си ама айде.... всеки който напише нещо ти го контрираш.

Имам чувството че ако в момента напиша чее тъмно навън, по инерция ще напишеш че е светло ейтака само да се заядеш и да си ОПАКОТО на всички.

Слушайте форевъра, и още 100 години селска тирания. Неразбрахте ли бе, поемех път и трябва да го извървим. Още не сме направили една крачка майна и всички се разбягахте.... ЗАТОВА СИ ЗАСЛУЖАВАМЕ МИТКО!!!!!!!!!!!!

Ако ми цитираш поне един текст с който да се заяждам с някой...Единествено съм срещу Селяка.Ама извинявай много тези тайни вечери ми идват в повече...Ами толкова ли е сложно-излиза Бареков ли или който и да е и казва:такъв ми и плана за управление с такъв бюджет с тези и тези хора...,и феновете да решат кого да подкрепят.

BultraStyle
Мнения: 1760
Регистриран на: 22 май 2008 21:18
Контакти:

Re: Разум и страст...

Мнениеот BultraStyle » 22 фев 2010 21:34

botev forever написа:
BultraStyle написа:
STENLI написа:АКО САЛЕРНО ПОКАЖЕ ДОГОВОР ЗА ПОКУПКА НА БОТЕВ И НАЗНА4И БАКАЛА ЗА ИЗП. ДИРЕКТОР. ТОГАВА КВО ПРАВИМ?


Гарантирам ти ,че този договор е ФАЛШИВ !

Гаранцията се състои в........


Гаранция няма ,ама никой не може да ме убеди ,че Салерно е платил исканите от скункса пари и ще покрие ей така на добра воля всички текущи задължения ...или поне най-належащите от тях!
Нали той не беше преди човека с парите ? Как така изведнъж вади толкова кинти и пристига на бял кон ! Ние тези сухи пасти сме ги яли вече !
В дивия и салерно и малерно !

Потребителски аватар
labrador2
Мнения: 460
Регистриран на: 27 авг 2009 23:05
Контакти:

Re: Разум и страст...

Мнениеот labrador2 » 22 фев 2010 21:34

Ако допуснем Салерно и италянския Ботев, на стадиона, знаете ли че митичната трибуна изток ще стане детска градина "родина" и само кибиците ще са на стадиона. А при гостуванията да не говорим, може би само медийната звезда Велизар, ще развява не знаме а на оня черния Малу Мпасинкату(дето го развеждаше като ГИД из града) прашките.! Сега или никога, не слушайте левскарите и цесекарите, те са сеирджии, послушайте сърцето си - СВОБОДЕН БОТЕВ!
ТОЙ НЕ УМИРА
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта