Groucho написа:Pichichi написа:Раул Браво, Йеро, Кампо, посочения Нистелрой, Баптища, Джовани, Ривалдо, Салгадо, Ван Перси, Нани, Арда Туран отпреди 2 седмици, Саня, Клиши, Адебайор, съотборник на Гранеро- Педро Леон, Ето'о няколко пъти...... въобще не знам за какво ти ги изброявам играчите които са класа над Гранеро и преминали в измислени отбори са стотици а може би и хиляди!
Ае, вие с Thsmith какво точно разисквате? От вчера се опитвам да схвана същината на полемите ви и не успявамКой е тоя Гранеро
![]()




Снощи като видях че една от звездите на Ман. Ю - Бебе играе в Райо и реших да го бъзна за един негов пост който оказваше каква класа била ПЛ защото клуб като КПР успял да събере 5/6 излишни футболисти от големи клубове. И спора стана видиш ли щом КПР могли да купят Гранеро от Реал Мадрид са класи над Депортиво примерно! А според мен просто са балъци дали един куп пари за играч който не им свърши никаква работа въпреки че имал 90 мача за Реал. А Депортиво са наложили по същото време някой нов футболист вместо да изсипят грешни пари за Гранеро. Може после и да са го продали на поредния английски клуб.
