ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот sin4ec » 04 авг 2016 13:29

pampi написа:Че кой си ти бе джанам, та да определяш кой какви права има? За фен на клуб с 18 годишна история си доста нагъл!

Тия глупости с 18 годишния клуб-на Стъргалото. Това, че държавата задължи тогава всички клубове да станат АД-та по никакъв начин не прекъсва приемствеността. Справка-любимите ви сайтове на УЕФА. Левски бе поздравен за 100 годишнината и от УЕФА, и от десетки европейски клубове. Не за 16-годишнина, както ви се иска...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот drogba_best » 04 авг 2016 13:32

Истината е една Уефа и ФИФА , ще си кажат думата рано или късно и секирата няма да прости и на вас и на "синьото" БФС , което пак наруши един куп закони в ползна на Г.Г. и това недоразумение което тои сътвори.

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот pampi » 04 авг 2016 13:34

levskarcheto96 написа:Ох, трудно се спори с припознавачи. Спирам да се занимавам, УЕФА ви е отбелязала какви сте.
Вие продължавайте да вярвате на платени журналисти и фиктивни факти. Айде, лек ви ден.

Джанам, сайта на УЕФА дето ми го цитираш, не е търговски регистър, а туристически пътеводител и данните там се попълват от самите клубове... Пък и пак повтарям, слабо ме интересува какво пише там. Аз лично съм преживял поне четири трансформации на ЦСКА и Левски, гледал съм дербито когато Ицо като играч на Средец, заби четири гола на Витоша, Антверпен как унижи тази същата Витоша и и лепна прозвището "еврои ...", той тръгнал за припознаване да ми говори... :lol:
Събуди се, следващите дето ще минете по тоя път сте вие, какво си мислите, че 26 милиона дълг ще дойде някой дядо Коледа и ще ви го плати... :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6524
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Alexx » 04 авг 2016 13:36

Mitata написа:
1982 написа:
гражданин от село написа:Я го разяснете този лаф - "на чисто"?


Да не крадеш чужди клубове и да ги припознаваш, за да гониш още веднага тенекия.


Бившите собственици на Литекс решават какво да правят с притежавания от тях клуб, т.е. няма кражба.
!


Значи бившите собственици на Литекс могат да правят каквото си искат с клуба и да го жертват, но в същото време ревете как ЦСКА е бил източван от предишни собственици, които и те могат да правят каквото си искат!

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот pampi » 04 авг 2016 13:36

sin4ec написа:
pampi написа:Че кой си ти бе джанам, та да определяш кой какви права има? За фен на клуб с 18 годишна история си доста нагъл!

Тия глупости с 18 годишния клуб-на Стъргалото. Това, че държавата задължи тогава всички клубове да станат АД-та по никакъв начин не прекъсва приемствеността. Справка-любимите ви сайтове на УЕФА. Левски бе поздравен за 100 годишнината и от УЕФА, и от десетки европейски клубове. Не за 16-годишнина, както ви се иска...


Левски бил поздравен, а Витоша поздравиха ли, ами Левски-Спартак, а Динамо... :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот sin4ec » 04 авг 2016 13:38

pampi написа:
levskarcheto96 написа:Ох, трудно се спори с припознавачи. Спирам да се занимавам, УЕФА ви е отбелязала какви сте.
Вие продължавайте да вярвате на платени журналисти и фиктивни факти. Айде, лек ви ден.

Джанам, сайта на УЕФА дето ми го цитираш, не е търговски регистър, а туристически пътеводител и данните там се попълват от самите клубове... Пък и пак повтарям, слабо ме интересува какво пише там. Аз лично съм преживял поне четири трансформации на ЦСКА и Левски, гледал съм дербито когато Ицо като играч на Средец, заби четири гола на Витоша, Антверпен как унижи тази същата Витоша и и лепна прозвището "еврои ...", той тръгнал за припознаване да ми говори... :lol:
Събуди се, следващите дето ще минете по тоя път сте вие, какво си мислите, че 26 милиона дълг ще дойде някой дядо Коледа и ще ви го плати... :lol:

Доообре. Не са ли 126 милиона дълговете на Левски, или пак хора, непомирисвали Герена от години знаят всички тънкости около сините?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот sin4ec » 04 авг 2016 13:39

pampi написа:
sin4ec написа:
pampi написа:Че кой си ти бе джанам, та да определяш кой какви права има? За фен на клуб с 18 годишна история си доста нагъл!

Тия глупости с 18 годишния клуб-на Стъргалото. Това, че държавата задължи тогава всички клубове да станат АД-та по никакъв начин не прекъсва приемствеността. Справка-любимите ви сайтове на УЕФА. Левски бе поздравен за 100 годишнината и от УЕФА, и от десетки европейски клубове. Не за 16-годишнина, както ви се иска...


Левски бил поздравен, а Витоша поздравиха ли, ами Левски-Спартак, а Динамо... :lol:

Това са имена през годините на същия отбор. Част са от 102 годишната история на този отбор. Проблем ли има?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот veselinsk » 04 авг 2016 13:41

pampi написа:
levskarcheto96 написа:Ох, трудно се спори с припознавачи. Спирам да се занимавам, УЕФА ви е отбелязала какви сте.
Вие продължавайте да вярвате на платени журналисти и фиктивни факти. Айде, лек ви ден.

Джанам, сайта на УЕФА дето ми го цитираш, не е търговски регистър, а туристически пътеводител и данните там се попълват от самите клубове...

Ми айде тогава ГГ да си пусне компютъра и да си попълни липсващата история на страницата на тирето щом е толкова лесно :lol:
Изображение

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот drogba_best » 04 авг 2016 13:42

GOLEADOR написа:
levskarcheto96 написа:
GOLEADOR написа:Ботев Пловдив фалира,на бас,че възродения клуб фигурира в сайта на УЕФА с историята си!


Ето, приключваме дискусията. Да, възроденият клуб наследява историята на предшественика си. Докато това не се случи и при вас, нямате право да претендирате за нищо.

Е,това е тема за възраждането на ЦСКА и тук дискутираме как да стане това.Да те попитам защо възродения Дунав или Нефтохимик не наследяват историята си и писал ли си в техния форум да да махнат емблемата която ползват ?

Защото драги има разлика между това един клуб да фалира и след това да се създаде, нов наследник който да почне наново и това което вие направихте, драги пропознавачи - вие взехте Литекс и Етрополе и ги нарекохте - ЦСКА, това не е възраждане , а чисто и просто незаконна измама. И това че повечео празноглавци се вързахте на Гришата, говори за вас... Вие бяхте заслепени от него и добре изманипулирани, целият минал сезон беше един цирк който целеше ПФК ЦСКА АД да бъде загробен , за да може Г.Г. да си има собствен "ЦСКА". Излезнаха официални неща, които разбира се неплатената журналистика отрази, че миналата година червените са отказвали пари и спонсорвтва, да не би случайно клуба да излезе на печалба. Докато цяло година ви промиваха мозъците и само спонсорите на Левски ви говореха те наглеците отказавали пари от спонсори. Един от хора близки до представителите на Joma България , каза официално че ЦСКА през 2015 са отказали на Joma, съсщата сделка която и Левски още ползва, също така Дора Милева преди да бъде махната от полезрението на хората по най-мутренския начин със заплахи какво ли още не каза, че една от фирмите спонсори на Левски е искала пак както Joma, да предложи същата сделка и на ЦСКА но ръководството отказало парите. Драги припознавачи системно, ви закриха отбора и ви накарахте да се радвате на това , че и името на гришата да скандирате евала.....

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA_1948_ » 04 авг 2016 13:43

Хем не сте запознати, хем коментирате... Тая информация от сайта на УЕФА се слага от журналисти на базата на това, което им е изпратено. Демек след хилядите декларации и доноси на ония от провинциалния квартал ни се създаде ''нов профил'' без емблема, на който ще бъдат отбелязвани резултатите. Има още неща, които имат да се правят и скоро всичко ще е наред! УЕФА е наясно, че ПФК ЦСКА АД скоро ще фалира и няма как там да се слага актуалната информация, ама явно повечето от вас са малоумни (включително и някои от ''червените'' за жалост)

И аз преди година бях против сегашните реконструкции, но ДРУГ ВАРИАНТ И ШАНС НЯМАМЕ! Вземете го проумейте и се осъзнайте навреме. ''А'' областна група означава КРАЙ на ЦСКА! Не разбрахте ли, че враговете искат да сме там завинаги!? А някои от вас са заедно с тях!? Заради тъпия ви измислен морал и глупава чест ще направите така че подуянци и останалите да ни правят евала, че сме започнали на чисто...

И последно искам да попитам момичетата от сухата река, понеже все говорят за едни 15 млн., които дължим на държавата. КОГА вие ще платите 12-те млн., които БК левски натрупа през годините, но всичко се потули и се създаде ново дружество от ревльото, което си започна директно от първа лига!? При вас що го нямаше тоя морал и тая чест тогава!?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта