ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот joro65 » 01 авг 2016 11:53

Tommi написа:
joro65 написа:Абе хайде правете им секция на "озеленителите" от Лозен....те не са от ЦСКА и нямат място тук!!!!!

Баце, вие също минахте от друг отбор. ;) Така че също сте гости в този форум. ;)


Баце ,гледай си Деса -поетеса и стига се меси тук!!!!
Изображение

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот OOP » 01 авг 2016 11:54

petko.h.markov написа:Я умниците,появяващи се като гъби след дъжд тук,в последните два-три месеца и с по 15 мнения на ден,да разтълкуват:
1.Ето и отговорът на Радостин Василев:
1. ФИФА е информирана от БФС за промяната на името и собствеността на Литекс с искане за смяна на името в системата TMS и ФИФА е спряла акаунта на Литекс докато не провери случая и не създаде нов акаунт. Всички документи са изпратени и сега чакаме. Няма никакви основания ФИФА да забранява трансфери на ПФК ЦСКА-СОФИЯ при положение,че няма никаква договорна или друга правна връзка с фалиращия ЦСКА, който има такава забрана.
2.22-годишният Курос, който е свободен агент, след като прекрати контракта си с Атромитос, имаше договорка с българския клуб.

Сделката, обаче, пропадна в последния момент, тъй като ФИФА обявиха решението си, че ЦСКА няма право да купува футболисти от чужбина и да продава играчи зад граница.

На такива неудобни въпроси как очакваш някой да ти отговори. Те бягат от истината дори и гг да излезе да им я каже!
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

mad_cow
Мнения: 32
Регистриран на: 21 юли 2016 12:49
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот mad_cow » 01 авг 2016 11:54

ceBep написа:И сектор Г НЕ беше перфектен. Това бе най-слабия сектор последните поне 3 години. Кога последно в сектор Г се повтаряха по няколко пъти песни на мач, кога последно сектор Г пееше на три гласа, кога последно сектора бе толкова разпръснат. Айде да не си отварям устата кой какво е обещал само и само да не се разпадне сектора тотално. Сектор Г от номер 1 сега ще е на нивото на Пирин.


Аз напрао се чудя Ман Ю как ходят въобще на стадиона без боНби и хорео.. :shock: :shock:

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Mitata » 01 авг 2016 11:55

Alexx написа:
Mitata написа:
Alexx написа:
Mitata написа:Мисля, че всички интереси в ЦСКА са удовлетворени. На първо място на онази част от червените, които милеят за силен ЦСКА, играещ атрактивен, печеливш футбол и на второ място, с появата ЦСКА 1948 - Герман са удовлетворени желанията на онази част от армейците, които лелеят за продължително митарстване в аматьорските групи, без претенции за изявите на терена и качеството на демонстриряния футбол, но за сметка на това с възможности за мощна пиротехника, много песни и максимален брой червени юноши в тима.


А бе викайте си за който и клуб искате. ПРосто това не е ЦСКА ако ще и 1000 пъти да го повторите.
Все едно аз да изместя Торонто Раптърс в ЛА и моя отбор да стане новия ЛА Лейкърс.



За нас това е ЦСКА! Какво мислите за отбора, играещ на Българска армия няма значение.


А за мен Гери-Никол е Уитни Хюстън.


Щом казваш. Вижте, важното е какво мисли основната част от привържениците на ЦСКА. След като тя прие ЦСКА на Ганчев за своя ЦСКА, значи всичко е наред. Ако не бяхме подкрепили Ганчев, той щеше да си тръгне от Армията и щяхме да останем без отбор в елита.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот soilwork » 01 авг 2016 11:56

[center]Йешич: Ганчев е обречен на успехи в ЦСКА!![/center] Бившият треньор на ЦСКА Миодраг Йешич, който вдигна титлата с отбора през 2005 г., говори пред вестник "Тема Спорт" по повод успеха на армейците над Славия (2:0). Сръбският специалист бе наставник и на белите в периода 2002-2003 г., а освен това работи с финансовия благодетел на червените Гриша Ганчев в Литекс (2007-2008 и пролетта на 2014 г.). "Гледах мача ЦСКА - Славия. Това, което видях от ЦСКА, ми хареса много. Като за първи кръг отборът се справи на доста прилично ниво. футболистите действат с идея, правят добри комбинации, а головете на Диого Виана бяха прекрасни. Направена е обещаваща сплав между част от играчите, които спечелиха купата с ЦСКА, и най-големите таланти на Литекс. Този ЦСКА има потенциала да спечели дубъл - титла и купа. Ясно е, че целта пред отбора може да е само и единствено такава", каза Йешич. [center]Изображение[/center] "Гриша Ганчев знае как да печели, разполага със силен екип и очаквам да постигне големи успехи в ЦСКА. Но с тази страхотна, велика червена публика Ганчев е "обречен" на успехи в ЦСКА. Той съумя да спечели титлата в Литекс, където подкрепата бе много по-малка, а какво остава сега на "Армията". Половин България е зад него. Сигурен съм, че Ганчев няма да я разочарова", коментира още Миодраг Йешич.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Tommi » 01 авг 2016 11:56

soilwork написа:[center]
ЦСКА решава трансферните проблеми с ФИФА до петък
[/center] В ЦСКА се надяват да решат проблема с трансферната система на ФИФА до петък. Световната централа е получила цялата необходима документация пише вестник "24 часа" Юристите на ЦСКА обаче били категорични, че до петък ще бъдат решени всички проблеми около картотекирането на Симао. Продължава и търсенето на нов централен нападател за „червените".

Колко ниско падаш... :( Редактирал си името на отбора, който в статията е написан ЦСКА-София, също си изтрил следното уточнение "за да се използва старият профил на Литекс".
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот BRF » 01 авг 2016 11:56

ceBep написа:Никой не се взима за повече от ЦСКА. Мотото при създаването на Офанзива гласеше "В името на ЦСКА", но вашата злоба към хората, не припознали новия клуб е по-силна от всичко и те са ви виновни за всичко. Какво ме карате да доказвам сега. Всеки, присъствал повече на стадиона, знае и няма нужда да бъде обеждаван какво е ЦСКА за тези момчета. И кво ме нападате всички. Да не би съм по-малко армеец от останалите. Да не би да съм дал всичко до сега за някой друг клуб. Просто не мога да се правя на ударен като вас, че всичко било само едно АД. Няма как да кажа, на черното бяло, както го правите вие! И това не ме прави фен на Лозен, божковист, цимбик, дуче и говедо.

Същото мога да кажа и аз!Не съм припознавач!Ама като кажа някое мнение,което е като на така наречените припознавачи и веднага се лепва етикет!
Нещата ,които ни се случиха последните 8 години са трагични!Поругаваха ни ,особено титаните!Така,че които ,каквото да реши,най-добре да си го запази за себе си!Няма нужда от караници,защото до момента не съм срещнал нито един цесекар,който да си е променил мнението!
Иначе аз не те карам да доказваш нищо,просто си споделям мнението!

mad_cow
Мнения: 32
Регистриран на: 21 юли 2016 12:49
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот mad_cow » 01 авг 2016 11:57

ceBep написа:Никой не се взима за повече от ЦСКА. Мотото при създаването на Офанзива гласеше "В името на ЦСКА", но вашата злоба към хората, не припознали новия клуб е по-силна от всичко и те са ви виновни за всичко. Какво ме карате да доказвам сега. Всеки, присъствал повече на стадиона, знае и няма нужда да бъде обеждаван какво е ЦСКА за тези момчета. И кво ме нападате всички. Да не би съм по-малко армеец от останалите. Да не би да съм дал всичко до сега за някой друг клуб. Просто не мога да се правя на ударен като вас, че всичко било само едно АД. Няма как да кажа, на черното бяло, както го правите вие! И това не ме прави фен на Лозен, божковист, цимбик, дуче и говедо.


Без ЦСКА си НИКОЙ! Има време, ще го разбереш.. дано не е болезнено..

Потребителски аватар
Calrizian
Мнения: 124
Регистриран на: 14 юли 2016 13:58
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Calrizian » 01 авг 2016 11:57

petko.h.markov написа:Я умниците,появяващи се като гъби след дъжд тук,в последните два-три месеца и с по 15 мнения на ден,да разтълкуват:
1.Ето и отговорът на Радостин Василев:
1. ФИФА е информирана от БФС за промяната на името и собствеността на Литекс с искане за смяна на името в системата TMS и ФИФА е спряла акаунта на Литекс докато не провери случая и не създаде нов акаунт. Всички документи са изпратени и сега чакаме. Няма никакви основания ФИФА да забранява трансфери на ПФК ЦСКА-СОФИЯ при положение,че няма никаква договорна или друга правна връзка с фалиращия ЦСКА, който има такава забрана.
2.22-годишният Курос, който е свободен агент, след като прекрати контракта си с Атромитос, имаше договорка с българския клуб.

Сделката, обаче, пропадна в последния момент, тъй като ФИФА обявиха решението си, че ЦСКА няма право да купува футболисти от чужбина и да продава играчи зад граница.


Изображение

Любимото им занимание :mrgreen:

Потребителски аватар
trakker
Мнения: 3
Регистриран на: 01 авг 2016 10:06
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот trakker » 01 авг 2016 11:59

ceBep написа:Никой не се взима за повече от ЦСКА. Мотото при създаването на Офанзива гласеше "В името на ЦСКА", но вашата злоба към хората, не припознали новия клуб е по-силна от всичко и те са ви виновни за всичко. Какво ме карате да доказвам сега. Всеки, присъствал повече на стадиона, знае и няма нужда да бъде обеждаван какво е ЦСКА за тези момчета. И кво ме нападате всички. Да не би съм по-малко армеец от останалите. Да не би да съм дал всичко до сега за някой друг клуб. Просто не мога да се правя на ударен като вас, че всичко било само едно АД. Няма как да кажа, на черното бяло, както го правите вие! И това не ме прави фен на Лозен, божковист, цимбик, дуче и говедо.



Един съвет от мен. Ела на стадиона на следващия мач на ЦСКА. Не викай. Не подкрепяй. Само седни някъде и гледай. После ми кажи дали това не е ЦСКА. Ако все още си на сегашното си мнение, ще ти се извиня и няма да те занимавам със себе си . Аз имах същите дилеми като теб. Направих го и не съжалявам. Разбрах кое е ЦСКА за мен !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта