Обединение,сега,веднага!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот gonzo72 » 26 юли 2016 15:32

Истината е една - Вече няма ЦСКА !!!
За съжаление няма да има вече и дерби !
Познавам стари чорбари и всички до един си признават, че няма как Литекс да стане ЦСКА ! :) :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот dreben23 » 26 юли 2016 15:35

А видях къде е- на Георги Градев сайта. Е па редно е ли е тогава кредитор да прави плана? Той ще го стори по собствено осмотрение много ясно. Но това също не редно, ако той го е писал. Планът си го прави който смята да прави оздравяването, не всеки един от кредиторите да предлага свои варианти. То ако така ставаше. :mrgreen:

Като позахладнее, ще го прочета, че ся толко дълго нещо в тия жеги да ти четем. :lol: :lol:

Факт е обаче, че на Красен Кралев дълга явно е пропуснат и той си е взел мерки. Иначе е можело и да се получи нещо. Ама защо го оттеглиха толкова бързо, след като базите и да са отнети от старото дружество всеки ще има възможност да ги вземе на търг като е навит? Така че и преди да го прочета, мога да извадя някакви изводи какво що се е правило - да се изнуди Ганчев и изстиска максимално, ама не са предвидили един факт изглежда- близките му отношения с Бащицата. Защото е повече от ясно, че той коли и беси и в българския футбол! Иначе БФС не ни харесва особено през годините и т.н. Друго нещо важно ми направи сериозно впечатление, но изводите ще ги търся по-натам- Венци Стефанов стана безобиден като среднощен молец просто. Спря да плюе ЦСКА и започна да ни уважава и го поздравявам за тази промяна. Къвто и да е той, поне разбра, че без ЦСКА българският футбол нема как да го има, права от тв нема как да има. Интересно ми е сега дали ЦСКА и Славия ще се разберат и ще построят заедно стадиона, а и защо не? Дочувам за някаква "Стоичков арена", да видим Славия ще участва ли в такъв проект и защо не, те също имат нужда от стадион, а и практиката по света сочи, че в един град спокойно два отбора могат да си поделят съоръжение.:mrgreen: :) Вадя си аз изводите един по един, но сме си ги обсждали такива нещица и не съм изненадан.
Последна промяна от dreben23 на 26 юли 2016 15:50, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5230
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот koisa » 26 юли 2016 15:49

phd написа:Чудя му се на Гела. Що не си преименува отборчето на ЦСКА, нали и той е цесекар?
Мале, каква тълпа от припознавачи ще се надигне!
Леле какви евроуспехи ги чакат, изписани със златни букви в червената книга на най-харизматичния клуб!
Няма никакъв, ама абсолютно никакъв проблем и отборът на Гришата и отборът на Гела да жънат успехи за армейската идея. А като се присъединят всичките им титли и купи, общият сбор ще превърне червения тим в най-доминиращия тим в света.
Така че - не! Вместо заради едната невъзможна идентичност да обединявате феновете на ЦСКА с убийците на ЦСКА, предлагам да настоявате за разединение: всеки олигарх да си направи врътката на Ганчев и да си създаде ЦСКА. Така всеки кръг ще сте за 5-6 отбора едновременно, всичките изконни ЦСКА-та. Повече успехи, повече титли, повече фенове. Те това е пътят!

Напипал си верния път, но не съвсем. Очаквам Лудогорец да стане поредната жертва на припознавачите от Борисовата градина, но след време. Това, което споходи Литекс ще споходи и Лудогорец. Въпрос на време е. Гела трябва да се наиграе на село, а джуджето да го закъса и от "гелосана мъжка мастия" ще стане Г-н Кирил Домусчиев. :)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот dreben23 » 26 юли 2016 15:52

Е то 98 % феновете на Лудогорец са низвергнати от евроуспехи левскари. Това поне го знам. :lol: А на нас не ни пука, щото ние пак ще си трупаме успехите. А не ни и пука, защото сме имали някакви успехи, другите като няма си пренасочват усилията и подкрепата за други отбори. :lol:

2 % предателите армейски са там също. По снимките ги виждаме. :lol:

Според мен близо е и денят, в който братя Домусчиеви вземат, че зарежат Лудогорец. Дано са наясно, но български отбор не е в състояние да прави пробиви всеки сезон, особено когато се е гаврил с конкуренцията и е нямало такава изобщо. Те сами си правят грешките и мислят, че така ще триумфират дълго, ама няма как да стане- по чужбина отборите са по-силни. Все пак Лудогорец очаквам да елиминира и Звезда и дотам.

[offtopic]21 пъти виждам, че Звезда не са губели като гости, но днес падат, аз в Сърбия съм си от тях, така че пак ще ми е интересно. :D[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот Tommi » 26 юли 2016 16:05

dreben23 написа:
Факт е обаче, че на Красен Кралев дълга явно е пропуснат и той си е взел мерки.

Дългът не е пропуснат, а е отхвърлен от съда.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот Red Warrior » 26 юли 2016 16:32

Що не ревахте 99-та година, че АД-то на Божков няма 28 титли?!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот кристи3 » 26 юли 2016 17:00

Red Warrior написа:Що не ревахте 99-та година, че АД-то на Божков няма 28 титли?!


И аз това се чудя. Още повече, че преди Божковото АД имаше едно друго ЦСКА АД (създадено половин година по-рано) - на Илия Павлов и Христо Стоичков, което беше първия "правоприемник" на дружеството ЦСКА, което пък беше регистрирано по Закона за лицата и семейството през 1991г. - първото дружество на ЦСКА по време на "демокрацията". Изобщо дружества бол. Но явно, духовно и ментално сме твърде ограничени и комплексирани, та позволяваме да отъждествяваме една своя идентичност с простата структура на търговско дружество.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
muzovir
Мнения: 220
Регистриран на: 22 окт 2010 01:01
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот muzovir » 26 юли 2016 17:33

Време! Времето лекува всичко. Ще мине време, нещата ще се уталожат. Новите поколения няма да ги интересува, някакви булстати, данъчни номера, дружества, фирми, счетоводство, Лупи, Титан, и т.н. Старите фенове, ще се вземат в ръце и пак ще си подкрепят марката ЦСКА, а не фирмата, която седи зад нея! Обединението на феновете ще се случи постепенно, след първите победи, евентуално участие в ЕКТ, дербитата, и т.н.
А който е от ЦСКА и не иска да ходи на стадиона (на този етап)- да е жив и здрав! :lol:
Ако убиеш един- ти си престъпник, ако убиеш 100- ти си герой, ако убиеш хиляда- ти си цар, ако ги избиеш всички- ТИ СИ БОГ

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот damyanov1963 » 26 юли 2016 20:08

muzovir написа:Време! Времето лекува всичко. Ще мине време, нещата ще се уталожат. Новите поколения няма да ги интересува, някакви булстати, данъчни номера, дружества, фирми, счетоводство, Лупи, Титан, и т.н. Старите фенове, ще се вземат в ръце и пак ще си подкрепят марката ЦСКА, а не фирмата, която седи зад нея! Обединението на феновете ще се случи постепенно, след първите победи, евентуално участие в ЕКТ, дербитата, и т.н.
А който е от ЦСКА и не иска да ходи на стадиона (на този етап)- да е жив и здрав! :lol:

Естествено, че ще разчитате на времето. След време всички ще знаят за ЦСКА, никой няма да си спомня за Чавдар и Литекс, за да ви потърси сметка за присвояването им, за да ви има, както и едва ли някой ще си зададе въпроса кога въпросните отбори са натрупали 31 титли, и как така в една и съща година отбора е бил хем шампион, хем в Б и В група :!: :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот sizif » 26 юли 2016 20:27

За да има обединение значи първо трябва да има разделение а такова нещо няма.Има някакви които си направиха някакво ГМО на Аерогарата.Те дори си смениха името и вече не копират ЦСКА.Какъв е смисъла да се събираме с Емилия Коцева,Фалшивия Полковник,Геле Тъпото от Коньовица и други подобни елементи?
Нищо общо нямате с Апостола


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта