ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Ozzimozzi » 12 юли 2016 00:22

***cska*** написа:Айде лека, че ми свърши Мастиката!


Лека и от мен :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ***cska*** » 12 юли 2016 00:23

River Plate написа:В "официалния" форум, където пишат по-малко хора от тук, са се взели на сериозно. Пишат декларации, скрити зад никовете си. Мислят, че са някакъв фактор. А всъщност там пише сганта на публиката ни. Има 2-3 човека, които налагат мнението си над останалите и другите блеят след тях.
Миналата година по това време имаха кампания всички да си сложат за аватари черепи, за да приветстват Божков "у дома".

Нема такава жалка пасмина. Стават обаче да ги почете човек, за да заспи развеселен и с усмивка на лице.


Изображение Да спинкаш добре, и да сънуваш Дучето и Цимбик! :mrgreen:
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот River Plate » 12 юли 2016 00:32

***cska*** написа:
River Plate написа:В "официалния" форум, където пишат по-малко хора от тук, са се взели на сериозно. Пишат декларации, скрити зад никовете си. Мислят, че са някакъв фактор. А всъщност там пише сганта на публиката ни. Има 2-3 човека, които налагат мнението си над останалите и другите блеят след тях.
Миналата година по това време имаха кампания всички да си сложат за аватари черепи, за да приветстват Божков "у дома".

Нема такава жалка пасмина. Стават обаче да ги почете човек, за да заспи развеселен и с усмивка на лице.


Изображение Да спинкаш добре, и да сънуваш Дучето и Цимбик! :mrgreen:


Ти да сънвуваш беззъбия Дърпатов :twisted:
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Evolutiong
Мнения: 200
Регистриран на: 23 май 2016 17:13
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Evolutiong » 12 юли 2016 00:45

Сектора закри оздравителите ;)
Стига драми, скоро нещата приключват.

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот nomeruno » 12 юли 2016 00:53

Beladona написа:Кой сега е нумеро уно ??????

Аз съм номер*уно (съкратил съм го за по-лесно изговаряне)! Приятно ми е! :)
Това в кръга на шегата!
Пожелавам положителна развръзка за клуба и феновете му! ;)

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот russia » 12 юли 2016 01:04

Evolutiong написа:Сектора закри оздравителите ;)
Стига драми, скоро нещата приключват.

Само едно нещо ще приключи - Етрополско-ловешката приказка на чичко Гриша!
Като не знае как да си изпипа нещата, сега ще се чуди защо голяма част от феновете не го подкрепят.
Мисли, Гриша, мисли, има върху какво!
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Гриша Ганчев се оттегля!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 юли 2016 02:22

bezpanika написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
bezpanika написа:Нещо не мога да разбера! Сините фенове страшно държат да изчезне новия ЦСКА и да остане стария , щото пък той след 20 дни изчезва. И ..... край , изчезна ЦСКА!!! Вероятно очаквате ,че вкупом ще станем от Левски. Ние на ващо нещо фенове , НИКОГА няма да станем!!! За когото си искам ,на него ще съм фен , и на Етрополе , и на Гигант Белене , при вас не идваме , разберете го най-сетне!

Всъщност искам новия ... ЧАВЕКС да си стане Литекс, а старото ЦСКА да намери начин да започне да се разплаща, да си влезе в елита и така нататък. Всъщност.. ако си плаща борчовете не съм против даже в елита да го поканят. Щом може да поканят колоса Верея... Не искам да ЦСКА да изчезне, искам ЦСКА да си заслужи мястото, ама истинския а не някакъв мелез, в който същинския отбор няма грам участие.

Опита на Литекс да стане ЦСКА би създало опасен прецедент. В края на краищата ние имаме една трибуна да плащаме, представи си вместо да плащаме да обединим Септември и Ботев (Гълъбово), да ги кръстим Левски и готово? И при всеки опит да се възрази ще бъде посочен прецедента с Литекс и ЦСКА.

С други думи това трябваше да се посече просто за да бъде ясно, че тая врътка не се приема. Но уви, вместо това БФС узакони тази врътка давайки лиценз на преместения Литекс.

Разбрахме , новия ЦСКА да го няма , стария сам изчезва след 20 дни и Левски е вечния шампион!Пак няма да станете , да знаеш! Верея ще стане , а вие втори

Нищо такова не написах, но не можеш да го осмислиш, защото главата ти явно е задръстена с помията, че сте "сами срещу всички", "има директива", "срещу вас е синьото БФС", "всички искат да ви няма", "света трепери от ЦСКА" и така нататък. И за "вечни шампиони" е нагло да ми говориш ако си ЦСКА-р: червените фенове първи посрещат с хляб и сол всеки, който им обещае купи, титли и мачове от 21:45 или нещо такова. Дори той да се гаври с тях, дори времето да покаже, че той няма намерение нищо такова да осигури (Лупи), а както се видя - дори да е готов да доведе друг отбор на Армията. За едната А група - ще се вика и за Литекс .. и ако се налага за Верея.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 12 юли 2016 05:51

Oт днес ЦСКА-София стартира продажбата на абонаментни карти за новия сезон. Всички средства, които бъдат събрани от продажбата на абонаментни карти за новия сезон, ще бъдат инвестирани в изграждането на два чисто нови терена на базата в Панчарево.

"Тези два терена ще бъдат само и единствено за школата на ЦСКА и ще бъдат използвани само и единствено от нашите деца!", пишат от клуба.

Ръководството на клуба взе решение да увековечи достойната постъпка на всички, които се включват в каузата, като изпише имената им персонално. За целта ще бъде обособено специално място около терените, където всеки помогнал, ще може да види своето име.

Цени на абонаментните карти:
Сектор А – 320 лв;
Сектор В – 200 лв;
Сектор Г – 90 лв;
Детска за Сектор Г – 45 лв;
ВИП ложа – 2000 лв;
Паркомясто – 400 лв.

Всеки, който желае да си закупи карта и да помогне за каузата, да може да я изплати на две равни вноски – една в началото на сезона и една в края на полусезона.

Всички притежатели на абонаментни карти ще имат възможност преди всеки домакински мач да посещават безплатно Музея на спортната слава на ЦСКА, където могат да се запознаят подробно със славната история на любимия ни отбор и да се снимат с ценните отличия.

Всички притежатели на абонаментни карти ще имат и 10% отстъпка в онлайн магазина на ЦСКА, по който се работи в момента.

Притежателите на ВИП карти пък ще имат възможност след всеки домакински мач във ВИП залата да разговарят с един от треньорите и двама от играчите

http://www.novsport.com/news2017081_1003.html

Добро утро на освежителите! Как сте днес?! Очаквате ли с нетърпение да стане 17 часа?! :mrgreen: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кашчей » 12 юли 2016 06:23

CSKA 78 написа:
Добро утро на освежителите! Как сте днес?! Очаквате ли с нетърпение да стане 17 часа?! :mrgreen: :mrgreen:


Ти да не си си преместил часовника с час-два напред, че по-бързо да стане 17 часа :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

gergin
Мнения: 216
Регистриран на: 19 мар 2014 17:08
Контакти:

Синдик Д.М.

Мнениеот gergin » 12 юли 2016 07:28

Здравейте всички във форума.Аз имам няколко питания и дано,някои ми даде адекватен отговор.Не е ли сериозно нарушение на законите това което прави сйндика Д.М?.Това което аз знам е ,че сйндика е сложен в дадена фирма,дружества и т.н. да контролира финансите които влизат в тази фирма(дружество) и излизат.Защо и по кои член в закона има право тя да решава,дали ще играе даден отбор,ще вика футболисти,ще ги събира по барове и дискотеки? Затова си има управителен съвет,които преценява кога и как.Има ли право да праща сульо-пульо на лагер с парите на кредиторите от сметка която е направена именно за връщане на пари? Не ощетява ли хората които са дали оздравителни планове в съда и конкретно този които получи правото,без значение дали е В.Б или ГГ?.Има ли право да приема пари от даден човек или фирма пари за да плаща за лагери и т.н. и този човек да е пуснал план за оздравяване?.Това не е ли подкуп в интерес на дадена страна,а също и конфликт на интереси,защото Д.М. като независим пуснат от съда синдик- лобира за една от страните?.Защо си затваря очите съдът за тези неща????????.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта