ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

maxi1914
Мнения: 1376
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот maxi1914 » 30 юни 2016 19:43

Маги Стралска написа:
bilyaletdinov написа:
Маги Стралска написа:а може ли да стана по титулована и от фрау Берингер.... щот тя има и световна титла.... :)

Въпрос на преговори ;) както казват тукашните, ще има последващи придобивания и изкупувания :lol:

чудесно.... ако останат малко кинти..... бих искала да купим и някоя и друга титла.... от Маша Шарапова.... :)

Ако има ресто , може ли да ми купите самата Шарапова ? :mrgreen:
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Haralampy
Мнения: 1169
Регистриран на: 05 май 2016 15:09
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Haralampy » 30 юни 2016 19:47

GA_ veliki написа:...
Малкия лъжльо казва много неща :lol: Както и, че дъжда измил няколко хиляди тона захар :lol:


:mrgreen:

Великий, в коя "група" ще емигрирате ???... решихте ли ???

:lol: :lol: :lol:

CSKA69
Мнения: 4545
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA69 » 30 юни 2016 19:48

11_best написа:И какво ще кажете, че Рейнджърс не съществува?! Ганчев ви каза, че прилага модела Рейнджърс, а на вас още не ви се вярва... Единственият нюанс е, че няма да купи стадиона, защото не е собственост на изпадналото в несъстоятелност дружество, а ще вземе концесията за базите, най-вероятно срещу задълженията към държавата.
По въпроса за титлите ЦСКА София ще има 0 титли, изсторията на Литекс си остава в град Ловеч и който отбор заеме мястото му. Емоциите са си били за феновете в Ловеч и никой не може да им ги отнеме. Но когато ЦСКА спечели Първата броенето ще е примерно таков 31+1, 31+2 и т.н. Кой може да смята - да смята.
ЦСКА е един и ще си остане един играещ футбол по българските терени. Това че един отбор може да ползва лиценза или членството на друг не е правило, направено за ЦСКА, защото сме последните.
Левскарите плашат гаргите и показват, че не искат засилаване на конкуренцията. Както разбраха, ще се плати на държавата, така че отново не сме равнопоставени - не ползваме стадион безплатно, изстрдахме В група (а дербито трябваше да е там).
Така че - по-спокойно, ако е възможно.


Добър пост, но безсмислен - тук 90 процента от пишещите " оздравители" са обикновени тролове, които си повтарят мантрите до втръсване..Няма шанс за дискусия или " вразумяване" ... Другите 10 процента са всякакви други фенове на различни отбори, които органически мразят ЦСКА и се надяват на най-лошото за клуба... За разлика от тях нормалните фенове виждаме ясно какво и как постигна дотук Ганчев и го подкрепяме.. Всичко е за доброто на клуба и просто трябва още малко да потърпим :idea:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Маги Стралска » 30 юни 2016 19:49

maxi1914 написа:
Маги Стралска написа:
bilyaletdinov написа:
Маги Стралска написа:а може ли да стана по титулована и от фрау Берингер.... щот тя има и световна титла.... :)

Въпрос на преговори ;) както казват тукашните, ще има последващи придобивания и изкупувания :lol:

чудесно.... ако останат малко кинти..... бих искала да купим и някоя и друга титла.... от Маша Шарапова.... :)

Ако има ресто , може ли да ми купите самата Шарапова ? :mrgreen:

няма проблем.... само трябва да я очароваш..... :)

пп.... приятна вечер от мен... и викайте за Полша.... щот имам двама приятеля поляци.... големи образи....

Потребителски аватар
Toninik
Мнения: 107
Регистриран на: 22 авг 2008 15:40
Контакти:

Анкета: Кое е истинското ЦСКА според теб?

Мнениеот Toninik » 30 юни 2016 19:54

Кратко, точно, и ясно - кое е истинското ЦСКА според вас? Ако може и анкета да се пусне, няма да е зле. Вариантите са 2:
1) старото ЦСКА създадено през 48-ма, което игра във В група миналата година и спечели купата;
2) новият клуб, който е резултат от сливането на Литекс и Чавдар.
Нека всички фенове, най-вече ЦСКА-рите, черно на бяло да кажат кое за тях е истинското. Без увъртания като политици и всякакви коври! Без безкрайни коментари като ученички! Без сменяне на темата! Без да си кривите душата! Който има топки, просто да избере 1 или 2, без да се обяснява до безкрайност! Да се преброим!


alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Анкета: Кое е истинското ЦСКА според теб?

Мнениеот alchemist » 30 юни 2016 19:59

1
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.


На линия
Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6177
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ugly bug » 30 юни 2016 20:02

Маги Стралска написа:
maxi1914 написа:
Маги Стралска написа:
bilyaletdinov написа:
Маги Стралска написа:а може ли да стана по титулована и от фрау Берингер.... щот тя има и световна титла.... :)

Въпрос на преговори ;) както казват тукашните, ще има последващи придобивания и изкупувания :lol:

чудесно.... ако останат малко кинти..... бих искала да купим и някоя и друга титла.... от Маша Шарапова.... :)

Ако има ресто , може ли да ми купите самата Шарапова ? :mrgreen:

няма проблем.... само трябва да я очароваш..... :)

пп.... приятна вечер от мен... и викайте за Полша.... щот имам двама приятеля поляци.... големи образи....


Като знам поляците коя дума използват най-много..... :)
Дано не се засягаш от това.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

krumeto
Мнения: 3732
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Анкета: Кое е истинското ЦСКА според теб?

Мнениеот krumeto » 30 юни 2016 20:05

1
Какво истинско има онова Ловешкото с 4 титли?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта