ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот GOLEADOR » 09 фев 2016 00:06

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:@Кашчей
Втори въпрос:
Боклуците никога не са искали да оздравяват ЦСКА.Как Томов ги е излъгал тогава.Та той можеше да тегли милиони,боклуците това не ги интересуваше.Те искаха да фалират ЦСКА и да си направят нов клуб който да бъде припознат от държавата която да им даде базата на ЦСКА .Томов ги бил изиграл вика...


Как ще тегли милиони бре..срещу какво ще ги тегли тези милиони? Ти май не си на този свят, когато стане дума за Томов и ЦСКА?!
Щели да се представят добре в ШЛ, ама с лиценз или без лиценз щяхте да го направите, защото веднъж вече опитахте без лиценз, но нещо не се получи :mrgreen:

Кашчей , наистина ли нищо не разбра от това което съм написал?Омразата ти към Томов те заслепява и не виждаш бруталната наглост на направеното от Боклуците!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кашчей » 09 фев 2016 00:19

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:@Кашчей
Втори въпрос:
Боклуците никога не са искали да оздравяват ЦСКА.Как Томов ги е излъгал тогава.Та той можеше да тегли милиони,боклуците това не ги интересуваше.Те искаха да фалират ЦСКА и да си направят нов клуб който да бъде припознат от държавата която да им даде базата на ЦСКА .Томов ги бил изиграл вика...


Как ще тегли милиони бре..срещу какво ще ги тегли тези милиони? Ти май не си на този свят, когато стане дума за Томов и ЦСКА?!
Щели да се представят добре в ШЛ, ама с лиценз или без лиценз щяхте да го направите, защото веднъж вече опитахте без лиценз, но нещо не се получи :mrgreen:

Кашчей , наистина ли нищо не разбра от това което съм написал?Омразата ти към Томов те заслепява и не виждаш бруталната наглост на направеното от Боклуците!


Баце, аз мразя тлъсто месо, лой и бамя, и се старая да не ги срещам по пътя си. Томов няма защо да го мразя-нито имам допирни точки с него, нито с нещо лично ми е навредил. Имам някакъв поглед върху неговите действия и затова изказвам мнение относно почтеността му, а на теб, като ти харесва, си сложи портрет с маслени бои и в цял ръст на Томов, във вестибюла, или в спалнята..където ти е удобно и ще ти пасва на интериора!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот GOLEADOR » 09 фев 2016 00:29

Кашчей написа:
Баце, аз мразя тлъсто месо, лой и бамя, и се старая да не ги срещам по пътя си. Томов няма защо да го мразя-нито имам допирни точки с него, нито с нещо лично ми е навредил. Имам някакъв поглед върху неговите действия и затова изказвам мнение относно почтеността му, а на теб, като ти харесва, си сложи портрет с маслени бои и в цял ръст на Томов, във вестибюла, или в спалнята..където ти е удобно и ще ти пасва на интериора!

Мен ме интересува ЦСКА.За това ти зададох и трите въпроса за да може като им отговориш да разбереш къде си сгрешил.Но ти си като кон с капаци,каквото и да ти кажа за Боклуците ти ги оправдаваш с Томов.Явно този човек ти е някаква фикс идея.Защо и заради какво - ти си знаеш.Предполагам,че е заради успехите на ЦСКА по негово време.Но както казах - ти си знаеш защо си се фиксирал в Томов.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ceBep » 09 фев 2016 09:31

Направо не мога да повярвам, тея боклуци ни разсипаха, а има хора, които още не са го разбрали. 5 години ЦСКА няма титла, няма школа, има стадион, но стадион без СЕКТОР „Г”, не остана неупотребена легенда, не остана даже и публика ! Но за сметка на това годишният бизнес на боклуците от Перник нарасна на оборот от близо 50 млн. до близо 200 млн. на година, но не защото са най-добри в бранша си, а защото са собственици на ЦСКА !!! Но ето какво получихме ние за сметка на финансовия просперитет даден им от българската държава за това, че са собственици на ЦСКА : за 5 години децата на ЦСКА тренираха навсякъде, но не и на Панчарево и Българска Армията ! Но за 5 години боклукчиите се сдобиха с къщи не само в Бояна, но и в Лондон. За 5 години ЦСКА не изигра нито един международен мач на Армията. Но пък за сметка на това гърнетата се сдобиха с „елитна” пивница на любимия стадион. За 5 години през ЦСКА минаха над 100 футболиста и бяха извършени 11 треньорски рокади !
За сметка на всички тези кадрови безумия клубът се сдоби с над 80 съдебни дела и юристите на Армията станаха най-редовно, и най-добре платените служители в ПФК ЦСКА ЕАД. За 5 години през клуба преминаха десетина доктора и кондиционни специалисти. В резултат на това за първи път в историята на ЦСКА трима състезатели бяха уличени в употреба на непозволени медикаменти ! Допинг скандал ! Срам за ЦСКА ! Срам за привържениците ! За 5 години титан успя да принизи ПФК ЦСКА до нивото на средняшки клуб, чиито най-голям успех е получаването на лиценз за участие в професионалния футбол !
За 5 години титан положи всички усилия да разбие и унищожи най-великата трибуна на света – СЕКТОР „Г”, целейки единствено и само славиязиране на публиката на ЦСКА, а именно колкото по-малко фенове, толкова по-лесно ще си правим каквото си искаме, както поискаме и колкото поискаме (ЦСКА – Миньор Перник 0-3, ЦСКА – Славия 1–2, в Турция за десетина дни без камери 3 пъти по 3 – 3, в едно от дербито по директива в последната минута 2-1 за да боли и още много, много такива, хиксовете с Мура странни, та странни.
Мога да говора и още и още. Това бяха най-мрачните и трудни години за отбора и най-вече нас феновете, тъй че не ги споменавайте повече тук тези боклуци.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Тик-Так1892 » 09 фев 2016 12:43

Тук изглежда нищо не се е променило.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 09 фев 2016 13:17

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Beladona написа:
delqnski47 написа:
Tommi написа: Не може да поставяш кредиторите в позиция "или се съгласяваш на условията, или ти ще си ликвидаторът на клуба".

Ми то за тва като си даваш парите в некоя фирма първо си правиш сметка какви ще са рисковете тя да не земе да ритне камбаната....принципно...
И кви ''условия'' други могат да се дадат при положение че в момента клубът е в аматьорска група с нулеви приходи?Намаляват се исканията до 10% и тва е.Даже не знам дали някой ще плати тия 10%.Никой не е задължен да го прави.Прави се ликвидация от окръжните или пък някво ''вливане'' и шапка на тояга.Клубът в момента е на място,където няма как да има каквито и да е било приходи.


Няма клуб в А група с повече от 2 млн приходи и то това са ЦСКА и Левски . Като не броим доведените спонсори . Почвайте сметките от тая база . Не слагам приходи от ЕКТ и Трансфери, които нема сми да обяснявам , че са ИЗВЪНРЕДНИ.

2 милиона....кой ти ги дава.У Въ група? :roll: Мораес и Зику бяха доведени за НУЛА лева и продадени за ... няма да кажа,защото не знам точната сума,но не беше изобщо малко.И тая сума се вкарва в НАП и задълженията намаляват....ето,готово.Разбира се,клубът трябва да е под контрол и т.н.Смисъл тия пари да не отидат някъде другаде...Лошото е че няма закони,а и компетентни лица,които да можеха да направят този вариант,който е угоден за абсолютно всички.


Като продадохте Мораеш и Зику (няма да влизам в подробности относно привличането и условията) защо не вкарахте парите в НАП?! Разходите за заплати кой ще ги контролира? Ще привлечете ли нови Зику и Мораеш с 5 000 лева заплата?
За трети път ти пиша, дано го разбереш най-сетне:
-Не може ФК да бъде под външно управление, тип синдик, и да бъде професионален-не може, разбери го и спри с тия външни причини, които отново са виновни. Бас ловя, че ако бяхте в А група, щяхте да имате поне 5-6 чужденци, с добри заплати и да имате цел титлата, 32-та, а НАП и другите - кучета ги яли.

Тука вече съм съгласен с тебе :!: :shock:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 09 фев 2016 13:55

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
Баце, аз мразя тлъсто месо, лой и бамя, и се старая да не ги срещам по пътя си. Томов няма защо да го мразя-нито имам допирни точки с него, нито с нещо лично ми е навредил. Имам някакъв поглед върху неговите действия и затова изказвам мнение относно почтеността му, а на теб, като ти харесва, си сложи портрет с маслени бои и в цял ръст на Томов, във вестибюла, или в спалнята..където ти е удобно и ще ти пасва на интериора!

Мен ме интересува ЦСКА.За това ти зададох и трите въпроса за да може като им отговориш да разбереш къде си сгрешил.Но ти си като кон с капаци,каквото и да ти кажа за Боклуците ти ги оправдаваш с Томов.Явно този човек ти е някаква фикс идея.Защо и заради какво - ти си знаеш.Предполагам,че е заради успехите на ЦСКА по негово време.Но както казах - ти си знаеш защо си се фиксирал в Томов.

Пич,според мене кампанията с акциите можеше и да бъде успешна,но не и с този мошеник начело :!: Не може да си собственик на професионален футболен отбор и да нямаш да дадеш лични пари,а да разчиташ на тоя или ония да ти дава подаяния,за да закърпиш някоя от многото пробойни в бюджета :idea: Да не говориме ,че Лупи няма никакъв авторитет в България и всички хора с пари или без пари си отварят очите на 16,когато си имат работа с него!С други думи ,човека тръгна с трици маймуни да лови-няма как да стане!
Това дето го разправяш за титлата е нещо от типа „я стане-я не стане“, а и дори да стане, каква е гаранцията,че щяхме да влеземе в групите на ШЛ-абсолютен „ва банк“ :idea:Даже и да бе спечелена титлата,мислиш ли ,че с играчи свободни агенти щяхме да направиме нещо-аз не! Дори и да бяха се подлъгали да дойдат добри играчи,за големи пари,те нямаше да са обиграни и след фиаското дълговете щяха скочат неимоверно и тогава... :o :shock:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

emanuilman
Мнения: 132
Регистриран на: 21 май 2015 11:04
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот emanuilman » 09 фев 2016 19:16

Пичове,ще ви кажа една тайна-Кашо и Донка са луди :P

svetlan28
Мнения: 339
Регистриран на: 02 фев 2012 19:32
Skype: svetlio 5

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот svetlan28 » 09 фев 2016 20:10

emanuilman написа:Пичове,ще ви кажа една тайна-Кашо и Донка са луди :P
emanuilman написа:Пичове,ще ви кажа една тайна-Кашо и Донка са луди :P


Чак пък тайна! :) :mrgreen:

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 10 фев 2016 07:34

emanuilman написа:Пичове,ще ви кажа една тайна-Кашо и Донка са луди :P


Лудите , лудите те да са живи .... :)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта