"А" Футболна група - Сезон 2015/16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Vencho
Мнения: 29
Регистриран на: 04 окт 2013 10:21
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: "А" Футболна група - Сезон 2015/16

Мнениеот Vencho » 08 фев 2016 16:57

Някой може ли да ми каже що за футболист е Костадин Дяков. Каде играе (гонг пише, че е халф, но какъв)? Добър ли е?
I Am The Only Thing I'm Afraid Of

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: "А" Футболна група - Сезон 2015/16

Мнениеот James Beattie » 08 фев 2016 20:31

Левски ще съди Българския футболен съюз всички тимове от „А” група в Лозана. Днес „сините” подадоха жалба в Спортния арбитражен съд по въпроса с отнетите им точки от мачовете с Литекс.

„Делото е срещу Българския футболен съюз и срещу всички други клубове, участници в първенството, тъй като техните права ще бъдат засегнати от решението на съда. Затова трябва да им се даде възможност да вземат становище, разбира се, тези, които искат да вземат такова становище“, коментира адвокатът Георги Градев, който представлява „сините“.

„В противен случай няма да получим желаното решение. Призоваването на останалите клубове е с цел да им се даде възможност за защита, за да не се стигне до ситуация, в която съдът трябва да вземе решение, което засяга техните права и интереси“, каза още той.



За какво се излагат левскарите... На всички е ясно, че Лудогорец ще е шампион, дори Левски да стартира с +5 точки над тях в края на месеца. Просто разградчани са с 4 класи над сините. И защо намесват другите отбори? На тях като им е криво, да се оправят сами.

kardiolog
Мнения: 113
Регистриран на: 14 май 2015 10:21
Контакти:

За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот kardiolog » 10 фев 2016 09:50

Венци Стефанов: Филията на Левски е с черен хайвер


Президентът на Славия Венци Стефанов продължи да обсъжда положението в Левски и ситуацията със собствениците на клуба. В типичния си стил той обяви, че при "сините" положението е "сладко" и "филията е намазана с черен хайвер от двете страни". Според него, на "Герена" има политически инвестиции.

"Иво Тонев ми е приятел и го уважавам. Виждам как застава като Матросов на амбразурата и казва: "Аз съм, други няма!". Може би е прав, така трябва. Като си намазал филията от двете страни, трябва да направиш така, че да я запазиш и да можеш повече време да я ползваш."

"Иначе ще бъде като нас и като другите отбори - Монтана, Локо Пловдив, Пирин - да вегетираме. При Левски е добре - от двете страни черен хайвер, сега е сладка работа за тях. Не знам кои хора защитава, исках да знам от него и го питах, той плахо ми каза - "Аз съм единият". Не знам кои са другите", сподели пред "Би Ти Ви" Стефанов.

"Какъв адвокат, какви пет лева, все едно си говорим за задгробния живот", коментира той по адрес на адвокат Александър Ангелов. "Поредният бушон. Аз съм убеден, че има политически инвестиции в Левски, затова казах, че филията им е намазана и от двете страни с черен хайвер."

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/venc ... ver-364016

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот suni » 10 фев 2016 10:18

Скоро, хайверчето ще се разсмърди,.. много скоро ! ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот Plovdivskia Grand » 10 фев 2016 10:24

"Какъв адвокат, какви пет лева, все едно си говорим за задгробния живот", коментира той по адрес на адвокат Александър Ангелов. "Поредният бушон :idea: . Аз съм убеден, че има политически инвестиции в Левски :idea: , затова казах, че филията им е намазана и от двете страни с черен хайвер :) :) :) .

mts13
Мнения: 201
Регистриран на: 10 дек 2008 11:21
Контакти:

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот mts13 » 10 фев 2016 10:30

Всички се натискат да си правят реклама с "Левски", защото е най-великия отбор и рекламата е най-добра.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот bilyaletdinov » 10 фев 2016 10:34

А на бат Венци филията със семето на Маджо ли е намазана?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот Лимонадения Джо » 10 фев 2016 10:36

Не знам с какво е намазана филията, но не се вижда ползата. Цяло лято и има търсят нападател и накрая......Венци Христов. Стадионът не могат да оправят толкова години, ама има политическа инвестиция. Нали видяхте с политическа инвестиция за колко време се строи сектор. Оставиха се с резервен вратар на 16години, но иначе има хайвер. Преди това една друга разбирачка ни обясняваше как ги бутали за титлата, а сега какво? Защо не ги бутаха, а ги порязаха за Купата, където имаше реален шанс да се спечели. Чудесна залъгалка за умници.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1669
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот 1palq4o1 » 10 фев 2016 10:37

suni написа:Скоро, хайверчето ще се разсмърди,.. много скоро ! ;)



Кога?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: За филията намазана с черен хайвер

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 фев 2016 10:47

Лимонадения Джо написа:Не знам с какво е намазана филията, но не се вижда ползата. Цяло лято и има търсят нападател и накрая......Венци Христов. Стадионът не могат да оправят толкова години, ама има политическа инвестиция. Нали видяхте с политическа инвестиция за колко време се строи сектор. Оставиха се с резервен вратар на 16години, но иначе има хайвер. Преди това една друга разбирачка ни обясняваше как ги бутали за титлата, а сега какво? Защо не ги бутаха, а ги порязаха за Купата, където имаше реален шанс да се спечели. Чудесна залъгалка за умници.

Нищо не разбираш.
Т'ва, да се праЙм на бедни, е част от заверата. :lol:
А всъщност за лятоска сме договорили Kристияно Роналдо, Меси и Диего Коста, ест. с кинтите на Пеевски. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта