ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Logical person » 24 юни 2015 18:42

От това по-марално няма !!!
Нямам нищо против "В" група, "Б" група и т.н. Оздравяване на истинското ЦСКА е най-доброто от всичко, независимо от групата. Точка.

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Venko123 » 24 юни 2015 18:45

Logical person написа:От това по-марално няма !!!
Нямам нищо против "В" група, "Б" група и т.н. Оздравяване на истинското ЦСКА е най-доброто от всичко, независимо от групата. Точка.

Стига да има истински план за оздравяване и продължаване съществуването на сегашното дружество, с доказан човек като Г.Г. няма значение от къде ще започнем. Мисля, че всички ще сме доволни от такъв развой?

Потребителски аватар
captain_drifuss
Мнения: 988
Регистриран на: 12 фев 2010 16:28
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот captain_drifuss » 24 юни 2015 18:48

Гришата май взима най-доброто решение, оздравяване на сегашния клуб е по-справедливо решение от всяко друго, само се чудя от къде ще дойдат всички тия милиони... дано догодина не го фалират пак...

Както и да е, дано наистина оправят отбора и го вкарат в правия път във всяко отношение.
Също се надявам черепа да бъде включен в схемата, защото ще донесе стабилност на управлението и ще се повишат финансовите възможности на отбора.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот skabrin » 24 юни 2015 18:50

Направо място не мога да си намеря от радост. Ако това е истина, то значи всичките ми желания се сбъдват. Е почти всички де, че единия съдружник... ;) И все пак ще изчакам още малко преди да сменя профилната снимка!
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 24 юни 2015 18:50

Ти май не схващаш, че ВБ не иска да си има взимане даване с ГГ :roll:
@ Инджов не му пука за ЦСКА, той иска базите на ЦСКА :!:

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Raid » 24 юни 2015 18:51

Това, което Инджов и Ганчев се опитват да направят, е да възродят автентичния ЦСКА. От В, от Б-група - няма значение. Това е отборът с 31 титли, отборът победил Ливърпул и Нотингам, отборът, който в следствие на поредица престъпни упрваления бе доведен до тежкото си настояще. Ако те успеят, ЦСКА ще бъде възроден. Ако се провалят - на феновете им остава само да жалят по миналото си или да припознаят някое ГМО. Ако бях цесекар, щях да им пожелая успех.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Carpy » 24 юни 2015 18:52

Да вземат да включат и Божков няма да е лошо. При това положение, всякакви спорове кой ЦСКА е легитимен са излишни, а оттам и проекта на Божков. Божков като иска да върне славата на ЦСКА - да се включи.

Потребителски аватар
captain_drifuss
Мнения: 988
Регистриран на: 12 фев 2010 16:28
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот captain_drifuss » 24 юни 2015 18:53

Teo написа:Ти май не схващаш, че ВБ не иска да си има взимане даване с ГГ :roll:
@ Инджов не му пука за ЦСКА, той иска базите на ЦСКА :!:


това го схващам, но при тия хора всичко е интерес, ясно ми е че не искат да работят заедно в момента, но може и да се променят нещата- зависи на къде задуха вятъра.
според мен базите са основната причина на всеки един от тия хора да се занимва с ЦСКА в момента, не е от привързаност към клуба.
Последна промяна от captain_drifuss на 24 юни 2015 18:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
viking22
Мнения: 242
Регистриран на: 08 юни 2010 17:19
Skype: viking2263
Контакти:

ЦСКА по ЖИВ от Всякога!

Мнениеот viking22 » 24 юни 2015 18:56

Гриша Ганчев: Аз и Инджов взимаме истинския ЦСКА - нямам нищо общо с Литекс http://www.sportal.bg/news.php?news=553932

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 24 юни 2015 18:57

captain_drifuss написа:
Teo написа:Ти май не схващаш, че ВБ не иска да си има взимане даване с ГГ :roll:
@ Инджов не му пука за ЦСКА, той иска базите на ЦСКА :!:


това го хващам, но при тия хора всичко е интерес, ясно ми е че не искат да работят заедно в момента, но може и да се променят нещата- зависи на къде задуха вятъра.
според мен базите са основната причина на всеки един от тия хора да се занимва с ЦСКА в момента, не е от привързаност към клуба.


А ГГ е само на приказки... винаги говори и никога не е свършил нещо... първо Ицо, после не се оправи с ВБ, преди това искаше някакви прекръствания, сега е готов да плаща борчове :?:
@ Без Инджов в цялата схема... този е вреден за ЦСКА!
@ Бият се за Армията... за парчето рай! Това е...
Последна промяна от Teo на 24 юни 2015 18:58, променено общо 1 път.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта