Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргументи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Божков на Армията. Анкета "За" и "Против"

За
108
59%
Против
74
41%
 
Общо гласове: 182

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот BRF » 11 юни 2015 10:28

Popokatepetal написа:
Ако теб като цесекар, не те е срам от начина, по който се слагате на гореописания човек....ебем ти и развитието, с което се гордееш.

Аз като цяло се гордея с постъпките си в живота!
Колкото до ситуацията в България и българския футбол,то нямам думи!Не искам да се дават пари на бенжалюновци,за сметка на младите българчета и стадионите в България!Както и бих предпочел следващия ви собственик(който и да е той) да не дава пари на батков,а да ги инвестира в школа и стадион!Ама кой ме пита мен?
Иначе Васконти ти е написал достатъчно красноречиво едно ваше действие!Срам ли те е от него или тогава така е било?

Потребителски аватар
Vencho
Мнения: 29
Регистриран на: 04 окт 2013 10:21
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот Vencho » 11 юни 2015 10:30

Завиждайте! Знаем, че вие страх от Божков(камо ли Божков + Ганчев) ! ЦСКА ще стане страшилище докато левски ще продължи с баткоф. Аз припознавам клуба който ще оглави В.Божков! НЕ МИ ПУКА!!!
I Am The Only Thing I'm Afraid Of

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот Червени Воини » 11 юни 2015 10:34

Vencho написа:Говеда завиждайте! Знаем, че вие страх от Божков(камо ли Божков + Ганчев) ! ЦСКА ще стане страшилище докато левски ще продължи с баткоф. Аз припознавам клуба който ще оглави В.Божков! НЕ МИ ПУКА!!!


Не бързай още, не бъди като ония дето пееха "купата е синя" :mrgreen:
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот W84me » 11 юни 2015 10:37

Vencho написа:Говеда завиждайте! Знаем, че вие страх от Божков(камо ли Божков + Ганчев) ! ЦСКА ще стане страшилище докато левски ще продължи с баткоф. Аз припознавам клуба който ще оглави В.Божков! НЕ МИ ПУКА!!!

Страшилище, като предния път с Божков или как? :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот BRF » 11 юни 2015 10:38

W84me написа:
Vencho написа:Говеда завиждайте! Знаем, че вие страх от Божков(камо ли Божков + Ганчев) ! ЦСКА ще стане страшилище докато левски ще продължи с баткоф. Аз припознавам клуба който ще оглави В.Божков! НЕ МИ ПУКА!!!

Страшилище, като предния път с Божков или как? :mrgreen:

Предния път срещу Божков беше Чорни,пък сега е батков :lol: !Намираш ли разликата?

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот Achtung_Juden » 11 юни 2015 10:41

Vencho написа:Говеда завиждайте! Знаем, че вие страх от Божков(камо ли Божков + Ганчев) ! ЦСКА ще стане страшилище докато левски ще продължи с баткоф. Аз припознавам клуба който ще оглави В.Божков! НЕ МИ ПУКА!!!


Голям страх имаме от Божков, при него не сме хващали ръка никога :( :( Само да не стане така г-н Божков отново да се превърне в Говедото Божков, че нещо много сте се надъхали.
ЦСКА, Ловеч, кои сте всъщност вие? :roll:
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот W84me » 11 юни 2015 10:45

Achtung_Juden написа:
Vencho написа:Говеда завиждайте! Знаем, че вие страх от Божков(камо ли Божков + Ганчев) ! ЦСКА ще стане страшилище докато левски ще продължи с баткоф. Аз припознавам клуба който ще оглави В.Божков! НЕ МИ ПУКА!!!


Голям страх имаме от Божков, при него не сме хващали ръка никога :( :( Само да не стане така г-н Божков отново да се превърне в Говедото Божков, че нещо много сте се надъхали.
ЦСКА, Ловеч, кои сте всъщност вие? :roll:

Верея :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот Popokatepetal » 11 юни 2015 10:47

BRF написа:
Popokatepetal написа:
Ако теб като цесекар, не те е срам от начина, по който се слагате на гореописания човек....ебем ти и развитието, с което се гордееш.

Аз като цяло се гордея с постъпките си в живота!
Колкото до ситуацията в България и българския футбол,то нямам думи!Не искам да се дават пари на бенжалюновци,за сметка на младите българчета и стадионите в България!Както и бих предпочел следващия ви собственик(който и да е той) да не дава пари на батков,а да ги инвестира в школа и стадион!Ама кой ме пита мен?
Иначе Васконти ти е написал достатъчно красноречиво едно ваше действие!Срам ли те е от него или тогава така е било?


В безсилието си да оправдаете недостойната си постъпка, се опитвате в типичния си стил да обърнете разговора в посока Левски. Няма проблем, отговарям ти веднага. Виковете срещу ББ бяха инициирани и изпълнени от София Запад на един мач срещу Лудогорец. Нито аз, нито 90% от левскарите могат да ти отговорят от какво бяха продиктувани. Имайки предвид с какви неща се занимават тарторите там, вероятно е било по нареждане на тоя който ги покровителства и им дърпа конците. Това е само предположение. Нямам идея. Аз, както и 99% от левскарите никога не сме скандирали каквото и да било по отношение на ББ. Нито хубаво, нито лошо.Така, че не виждам от какво трябва да ме е срам. Не така обаче стояха нещата при вас по времето на Череп...ъъъъ г-н Божков. Това беше цяла кампания. Той чак ви затвори сектора. Така че да ми слагаш знак за равенство между вашето отношение към говедото Божков и нашето към ББ е повече от смешно и както вече казах жалък опит да оправдаете сегашното си навеждане.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот W84me » 11 юни 2015 10:51

Popokatepetal написа:В безсилието си да оправдаете недостойната си постъпка, се опитвате в типичния си стил да обърнете разговора в посока Левски. Няма проблем, отговарям ти веднага. Виковете срещу ББ бяха инициирани и изпълнени от София Запад на един мач срещу Лудогорец. Нито аз, нито 90% от левскарите могат да ти отговорят от какво бяха продиктувани. Имайки предвид с какви неща се занимават тарторите там, вероятно е било по нареждане на тоя който ги покровителства и им дърпа конците. Това е само предположение. Нямам идея. Аз, както и 99% от левскарите никога не сме скандирали каквото и да било по отношение на ББ. Нито хубаво, нито лошо.Така, че не виждам от какво трябва да ме е срам. Не така обаче стояха нещата при вас по времето на Череп...ъъъъ г-н Божков. Това беше цяла кампания. Той чак ви затвори сектора. Така че да ми слагаш знак за равенство между вашето отношение към говедото Божков и нашето към ББ е повече от смешно и както вече казах жалък опит да оправдаете сегашното си навеждане.

Всъщност в Разград, аз и няколко човека против мен почнахме да го скандираме това, в последствие тръгна целия сектор. Още стоя за думите си - Бойко е Шунда :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Васил Божков на Армията. Анкета "За" и "Против", аргумен

Мнениеот BRF » 11 юни 2015 10:54

Popokatepetal написа:
BRF написа:
Popokatepetal написа:
Ако теб като цесекар, не те е срам от начина, по който се слагате на гореописания човек....ебем ти и развитието, с което се гордееш.

Аз като цяло се гордея с постъпките си в живота!
Колкото до ситуацията в България и българския футбол,то нямам думи!Не искам да се дават пари на бенжалюновци,за сметка на младите българчета и стадионите в България!Както и бих предпочел следващия ви собственик(който и да е той) да не дава пари на батков,а да ги инвестира в школа и стадион!Ама кой ме пита мен?
Иначе Васконти ти е написал достатъчно красноречиво едно ваше действие!Срам ли те е от него или тогава така е било?


В безсилието си да оправдаете недостойната си постъпка, се опитвате в типичния си стил да обърнете разговора в посока Левски. Няма проблем, отговарям ти веднага. Виковете срещу ББ бяха инициирани и изпълнени от София Запад на един мач срещу Лудогорец. Нито аз, нито 90% от левскарите могат да ти отговорят от какво бяха продиктувани. Имайки предвид с какви неща се занимават тарторите там, вероятно е било по нареждане на тоя който ги покровителства и им дърпа конците. Това е само предположение. Нямам идея. Аз, както и 99% от левскарите никога не сме скандирали каквото и да било по отношение на ББ. Нито хубаво, нито лошо.Така, че не виждам от какво трябва да ме е срам. Не така обаче стояха нещата при вас по времето на Череп...ъъъъ г-н Божков. Това беше цяла кампания. Той чак ви затвори сектора. Така че да ми слагаш знак за равенство между вашето отношение към говедото Божков и нашето към ББ е повече от смешно и както вече казах жалък опит да оправдаете сегашното си навеждане.

Както ти нямаш отношение към ББ,така и аз не съм викал срещу Черепа!Така,че да ми вменяваш вина е чисто милиционерска дейност,явно не можеш избяга от същността си!Иначе нищо не обръщам към вашето ФК за него бих казал само КЗл!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта