Шампионска Лига - 2014/15

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Скучен финал, моят разбор.

Мнениеот diplomat » 07 юни 2015 01:15

CSKA69 написа:
Lyubooo написа: да напсувам лекето Погба!


Май ги пишете наизуст тия коментари - Погба изнесе уникален мач - в един момент сякаш се бореше сам с целия отбор на Барса :o Изключително впечатление ми направи след края на мача, когато камерата ясно даде как той имаше психическата устойчивост и мъжеството да утешава своите съотборници, сред които легенди като Пирло и Буфон.. ИСТИНСКИ ЛИДЕР!

Е, бъдещето е пред него все пак, а това беше последния кораб за италианските легенди. :|

krsn
Мнения: 62
Регистриран на: 01 сеп 2008 01:37
Контакти:

Re: Скучен финал, моят разбор.

Мнениеот krsn » 07 юни 2015 01:16

kapacitet написа:Не съм доволен от този финал. Не се играе кой знае какъв футбол, нямаше интрига, не беше вълнуващо, много съм разочарован. За това ли плащам на моята кабелна да ми пускат такава постна продукция за финал на ШЛ, по-добре да си бях легнал да спя, отнеха от ценното ми време за качествен сън. На Барселона може и аз да съм треньор, на мястото на този Енрике щеше да ме е срам да се зарадвам, заслуга нулева и Стоичков да ги поеме, пак ще са добре. Ювентус за толкова време не разбраха ли, че Барселона атакува само през средата, фланговете за тях не съществуват, затвори средата и гледай сеира на такива метър и 50 футболистчета като Меси, ще ти пускат извеждащи пасчета, аре бегай, никакво виждане върху играта от треньора на Ювентус, този Алегри не е никакъв треньор.

A Вие на кой отбор сте треньор,г-н Специалист?Явно не е от добре плащащите,щом се жалвате за 15 кинта за кабелна.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Скучен финал, моят разбор.

Мнениеот organzata » 07 юни 2015 01:39

''Гледах'' мача от трибуните (няква арена бе мисля) заспах бе,най-скъпия сън който съм имал до сега бе това.Добре,че чичката плати входа(голям запалянко е),аз такива неща не гледам това е губене на време.

drvasko98
Мнения: 7103
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Скучен финал, моят разбор.

Мнениеот drvasko98 » 07 юни 2015 07:18

Lyubooo написа:Скучен, защото ясно се знаеше кой е по-добрия отбор от двата!
Енрике все пак показа качества, като в първото полувреме дръпна Меси назад за сметка на Ракитич, и това сработи мигновенно с гол на втория! Този голк пък от своя страна вкара мача в руслото на каталунския стил на игра, който е идеално приспивателно, особенно ако си вкарал две ракии на екс преди мача - направо се събуждаш за награждаването, без да си изтървал нищо съществено!
За Юве мога да похваля Буфон, да поздравя Пирло и да напсувам лекето Погба! Цял мач си мислих, че Ллоренте щеше по-добре да се справи спрямо Тевез, ама като си бил цял сезон резерва, как да си титуляр баш на Финала! И поредното доказателство, че срещу слаби отбори Юве играе фамозен футбол, но срещу силни се спича и играе нещо, което трудно му носи положителен резутат!

Значи в Европа играят само слаби отбори плюс победителя отхвчера. За мен пък стана страхотен мач, въпреки че съм от загубилата страна.Това им е най-заслужената титла на Барса от 1992 насам. Формално погледнато съдията се справи със ситуациите, като само за дузпата срещу Погба съм раздвоен, но нямаше авторитет на терена. Доволен съм от битката, която Юве даде, вкл. от създадените положения и вида и броя на нарушенията. Срещу друг отбор вероятно щеше да е достатъчно

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска Лига - 2014/15

Мнениеот Groucho » 07 юни 2015 11:49

Справедлива победа на Каталунците, бяха по-добрият тим на терена в по-голямата част от мача. Ювентус се представи добре, Буфон и Маркизио се отличиха в редиците на италианците.
Това е Купата, Барселона безусловно си заслужи правото да се нарече на най-силният отбор в Европа за сезон 2014/15. Честито на техните фенове.

Чудо ще е, ако Меси не спечели отново Златната топка. Аржентинецът може да вземе и приза за най-добър двойник на Хитлер, ако остане със снощната си прическа и пусне мустак в необходимата форма :lol:

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Шампионска Лига - 2014/15

Мнениеот enguerino » 07 юни 2015 15:33

Последен мач за 2 легенди
Изображение

Догодина виждам Байерн като фаворит :roll:
Барселона няма да е :mrgreen: , РМ бяха преди 2 години...
Англичаните (най-вече Челси) може да се намесят.
Юве също, но малко трудно пак да стигнат до финал. Още повече без Пирло и може би Погба/Видал :?
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18109
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска Лига - 2014/15

Мнениеот kingofpop » 07 юни 2015 15:47

enguerino написа:Последен мач за 2 легенди
Изображение

Догодина виждам Байерн като фаворит :roll:
Барселона няма да е :mrgreen: , РМ бяха преди 2 години...
Англичаните (най-вече Челси) може да се намесят.
Юве също, но малко трудно пак да стигнат до финал. Още повече без Пирло и може би Погба/Видал :?


и как прецени, че Барселона няма да е :oops: :mrgreen:

П.П. Много ми е тъпо, че Алвеш напуска, искаше ми да си запазим този отбор още 1 година...сега като нищо десния бек ще ни озори догодина...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Шампионска Лига - 2014/15

Мнениеот sunscres92 » 07 юни 2015 15:49

Колкото мачове изгледах на Барселона тази година, Алвеш ми изглеждаше не особено адекватен във всеки един от тях - чак такава загуба да е ?

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Шампионска Лига - 2014/15

Мнениеот Middlesbrough » 07 юни 2015 16:14

Уникален финал , истински спектакъл сътвориха моите отбори :mrgreen: ! Насладих се на всяка една минута от мача !
За моя радост това бяха и двата най - добри отбора този сезон , но единия трябваше да се задоволи само с дубъл , няма как и 2 да направат требъл: )
Барса започнаха много силно , вкараха гол , пропуснаха още няколко много добри положения , Юве също имаха своите шансове
Второто полувреме , също силно започнаха Барса , но Юве изравниха и след това бяха по силния отбор на терена до гола на Суарез !
Благодаря и на двата отбора за уникалния сезон който направиха : )

Сега остава Барса да се опитат да повторат да постигнат 6 от 6 ...
А Юве да се завърнат още по - силни и догодина и да вдигнат трофея от ШЛ : )

Ване измъкна се :cry: :mrgreen: ...


Офтопик:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска Лига - 2014/15

Мнениеот JackPackage » 07 юни 2015 17:09

Middlesbrough написа:Уникален финал , истински спектакъл сътвориха моите отбори :mrgreen: ! Насладих се на всяка една минута от мача !
За моя радост това бяха и двата най - добри отбора този сезон , но единия трябваше да се задоволи само с дубъл , няма как и 2 да направат требъл: )
Барса започнаха много силно , вкараха гол , пропуснаха още няколко много добри положения , Юве също имаха своите шансове
Второто полувреме , също силно започнаха Барса , но Юве изравниха и след това бяха по силния отбор на терена до гола на Суарез !
Благодаря и на двата отбора за уникалния сезон който направиха : )

Сега остава Барса да се опитат да повторат да постигнат 6 от 6 ...
А Юве да се завърнат още по - силни и догодина и да вдигнат трофея от ШЛ : )

Ване измъкна се :cry: :mrgreen: ...


на всичкото отгоре направих и малко пари :lol: :mrgreen:

Бях играл по 100 за Барса и Г/Г на 3.50 и Барса 2 на азиатски хк -1. Гола на гадния циганин в 97 минута ми докара 110 лв отгоре от тоя залог само :lol: :mrgreen: 8-) 8-) 8-)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....




Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта