Селекцията на "Армията" - 2014

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот astra » 06 окт 2014 20:23

След като ни дават толкова картони - мисля че имаме нужда от него - агресивен е и е биткаджия, но с една уговорка - човек на титан е.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 17010
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията на "Армията" - 2014

Мнениеот Udoji90 » 06 окт 2014 20:33

Честно казано съм по-скоро против подобен трансфер. Наличието на играч с неговия характер може да влоши атмосферата в тима (още повече, че в лицето на Кукоч си имаме вече един подобен образ). Колкото до качествата му, и те са според мен са надценени - честите оголвания на зоната при включванията в атака и излишните картони са недостатъци, които честно казано засенчват позитивните му страни. Сегашните ни десни бекове може и да не са най-класните, ама Венци 100% си го предпочитам пред индивид като Бандата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот nasko75 » 06 окт 2014 20:35

Joni_ написа:Бандата е странник, но като футболист за нашето първенство е класа.


хахаха, класа бил...***** на Титаните
няма да забравя на един мач Черноморец - ЦСКА, когато ви праснахме 2:0, Шаешу около 8 пъти му я навря откъде ли не...Но това не е проблем, все пак в момента Шаешу я завря на Шеджу и Ебуе, какво остава за любител на ганджата като Бандаловски
освен това, проверете кои мачове ви е продавал, после говорете...ама ваша си работа, вие сте си във вашия свят

thejoker747
Мнения: 74
Регистриран на: 29 фев 2012 00:02
Контакти:

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот thejoker747 » 06 окт 2014 20:37

Добър играч ! Но както вече някои спомена доста странен и доста продажен.Спомням си един мач на Армията с Литекс.Паднахме с 0:2 ако не се лъжа и двата гола бяха грозно подарени точно от него.Много очевадно беше просто ! :evil:

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот MAXIMUS » 06 окт 2014 20:44

зависи в каква форма е ! Ако е по-добър от Апата или Венци, може ! Незнам. Раздвоен съм.

effect
Мнения: 299
Регистриран на: 16 мар 2013 15:30

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот effect » 06 окт 2014 20:45

thejoker747 написа:Добър играч ! Но както вече някои спомена доста странен и доста продажен.Спомням си един мач на Армията с Литекс.Паднахме с 0:2 ако не се лъжа и двата гола бяха грозно подарени точно от него.Много очевадно беше просто ! :evil:

То тоя мач да ти е проблема. Я само си спомни мача ви с нас като Жоао Силва вкара в 90 минута. Некви ваши ми каза дори преди мача да се залага на Левски, маса пари се направиха тогава. Тоя мач съм убеден, че Бандаловски беше от играчите в кюпа, както и когато рязград ви биха 1:0 за титлата и още и още.

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот nasko75 » 06 окт 2014 20:50

effect написа:
thejoker747 написа:Добър играч ! Но както вече някои спомена доста странен и доста продажен.Спомням си един мач на Армията с Литекс.Паднахме с 0:2 ако не се лъжа и двата гола бяха грозно подарени точно от него.Много очевадно беше просто ! :evil:

То тоя мач да ти е проблема. Я само си спомни мача ви с нас като Жоао Силва вкара в 90 минута. Некви ваши ми каза дори преди мача да се залага на Левски, маса пари се направиха тогава. Тоя мач съм убеден, че Бандаловски беше от играчите в кюпа, както и когато рязград ви биха 1:0 за титлата и още и още.


Ти го каза :) ама за същия мач става въпрос, имало е доста пробити играчи...и от тия, дето после плакаха, и те са били в "групата"

effect
Мнения: 299
Регистриран на: 16 мар 2013 15:30

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот effect » 06 окт 2014 20:53

За 3 вечни дербита съм 100% сигурен, че бяха уредени, като за 2 съм убеден че е имало договорка м/у ръководствата а последното беше манипулирано от тото мафията. Става дума за 2:0 с Казанската Афера, 1:3 на Герена и 2:1 с гола на Жоао Силва. Да не говорим за някои други мачове(не с Левски), включително и с участието на Бандаловски.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот Teo » 06 окт 2014 20:56

Нелепо е да се твърди, че е влизал в схеми с уреждане на мачове... при Стойчо ако не се лъжа беше капитан... :idea:
Може да е имал нещо с титан, но чак да урежда мачове не ми се верва :idea:

effect
Мнения: 299
Регистриран на: 16 мар 2013 15:30

Re: Бандаловски в ЦСКА ?

Мнениеот effect » 06 окт 2014 20:58

Нелепо? Ако искаш си пусни на запис загубата ви от Литекс 0:2 в София, 2:1 с нас с гола в 90 мин, мача ви с лудитИ при 1-вата им титла. Това ми идва на първо четене, а поведението му беше скандално, особено срещу нас си личеше от 5км че е в кюпа.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта