100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот scb » 02 апр 2014 23:01

Много лош стана този Батков изведнъж. Къде беше недоволството като ви взимаше титли и ви угаждаше за всичко? Проблемът на Левски е че стана един голям балон, който вече не може да издържа помпането. И като протестирате къде са ви хилядите, милионите "свободолюбиви" фенове ?Големи приказки, големи митове и легенди. Що не се възмутихте когато помияра Софиянски ви даде стадиона без пари и досега не плащате нищо? Или пък да се възмутите, че конституционен съдия е на заплата при Миша Чорни??

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот Черният козел » 02 апр 2014 23:05

костенурк написа:
MAXIMUS написа:Този Папазов е такава маймуна, че за някой лев ще предаде семейството си. Цветан Василев и прасето Пеевски му хвърлят по някой лев и той сваля гащите. Не само ще реве по ефирите ами и други неща ще прави. А фен клуба го нямаше, защото няма Батков, няма кинти ! Нещата са толкова прости и прозрачни, че само тези около 50 човека не са го разбрали още . След Батков идва по-голямото зло. Така, че пътя е един - фалит и отърваване от долните комунисти и мазни агенти !
Това е положението за съжаление, скъпи ми бра'чеди !

глупости.Батков им осигурява най големия бюджет в А група :idea: или ако не най големия имат втория след Лудогорец.други им са проблемите.хората които правят трансферите от там цоцат яко кинти Иво Тонев и разни други ама там е такъв батак че няма оправия

Искам да ти се извиня,мислех те за доста тъп но след горенаписаното което отчасти е вярно,си променям мнението :roll:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот damyanov1963 » 02 апр 2014 23:12

scb написа:Много лош стана този Батков изведнъж. Къде беше недоволството като ви взимаше титли и ви угаждаше за всичко? Проблемът на Левски е че стана един голям балон, който вече не може да издържа помпането. И като протестирате къде са ви хилядите, милионите "свободолюбиви" фенове ?Големи приказки, големи митове и легенди. Що не се възмутихте когато помияра Софиянски ви даде стадиона без пари и досега не плащате нищо? Или пък да се възмутите, че конституционен съдия е на заплата при Миша Чорни??

Защото, когато взимаше титли, отбора се класира за 1/4 финалите в ЛЕ и се класира за групите в ШЛ. Но това не значи, че след това, като срина отбора трябва още да сме му благодарни. А Мишата Чорни беше изгонен от правителството на България, след като Левски стана 3 пъти шампион. Каква ли е аналогията с комунистическото правителство през 85-та, когато Левски беше разформирован, след като стана 2 пъти шампион и отстрани 2 пъти Щутгарт?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот Messi_fan » 02 апр 2014 23:25

gerena1914 написа:Днес ходих на гражданския протест срещу Батков организиран чрез Фейсбук. Ясно беше, че няма да се съберат много хора след като фен клуба се разграничи (защо го направиха е също интересен въпрос). Малко след 18:30 се появи Тити Папазов, а както разбрах по-късно с него имаше и още две подставени лица, които се правеха на луди. Та тези тримцата пръснати измежду различните противници на Батков, защитаваха агент Тара, като през цялото време отричаха това - шозофренично, но точно в стила на Тити. Първо от Папазов бяха оплюти всички, които наскоро напуснаха Батков - Христо Йовов, Димитър Иванков и Николай Илиев. Освен това имаше и яростна атака срещу фен клуба (който напоследък изведнъж въстана срещу Батков). От всичките глупости, които наговори Тити най-бях шокиран от разговорите му (със забележете) Гея СТАНИШЕВ за Левски. За доказателство той си показа телефона и няколкократните му разговори със Станишев се явиха пред очите ми. Мислете хора! Може би един мръсен комунист ще замени друг мръсен комунист. Никога не трябва да допуснем това. Освен това Тити заяви, че ще разчита на Пеевски за кампанията относно 100-годишнината, като ще използва измекярските му медии за реклама. Явно битката за футболен клуб Левски е жестока, тъй като запалянковците на този отбор могат да свалят правителства. Измислена е следната тарикатска измама, която да заблуди верните фенове на Левски. Тити се хвърля с всички сили да събира средства за юбилея. Това ще бъде успешно, бъдете сигурни. Никой няма да остави Левски точно сега. Това ще се отчете като успех и ще се престъпи към втори етап - агитация на феновете да изкупят само половината част от клуба по (същата схема, както това се случва за юбилея), но другата половина остава в Батков. Разбирате ли за какво иде реч? Подставените лица на Тити бърбореха същите глупости... Освен Батков, тук явно са замесени и други шибани комунисти като Станишев и Пеевски. Целта е ясна комунистите искат да държат ФК Левски, като си мислят че по този начин ще контролират привържениците му.
Ще позволим ли това?


Да, напълно те разбирам. За някои неща си прав, но за други не. Например, интересно ми е следното. С лека ръка говориш кой бил купен, кой не знам си какво. Което ме навежда на мисълта, та ти от кого си купен ? Дали не си купен от Атанас Атанасов и останалите сини мумии, които си мислят, че ако спечелят отбора Левски, ще спечелят и гласовете на техните привърженици за предстоящите избори. Не ме разбирай погрешно, слабо ме вълнува какво става с подуенския отбор. Но такива гръмки изказванийца "аз ходих, аз видях, аз чух".... нали се сещаш ;) Не на нас. Едва ли потребителите от този форум са толкова тъпи, че да вярват на агенция ЕЖК (една жена ми каза). Така, че логично изниква въпроса кой ти плаща и колко.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот cska-632 » 02 апр 2014 23:58

Това което прави тити е много грозно. Той за пари ще даде да го опънат публично. Сам си каза, че няма значение кое ще финансира Левски, а важното е да го прави. Придворния шут на мафията. Няма как, Вие си го обичате.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот Черният козел » 02 апр 2014 23:58

Добре лягам си! Само още нещо.За мен Тити е свестен и не ми се вярва да се е продал,а за теб Ал.Томов свестен ли е?
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот stefani » 03 апр 2014 00:00

Кой да стои , той не е в ред ама нали е от нашите :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот Синият Болярин » 03 апр 2014 00:38

Аз се разочаровах от Константин Папазов, когато официално подкрепи Гоце за втори мандат. Беше му и в инициативния комитет. Оттогава гледам с друго око на него и подкрепям баскетболния Левски ВЪПРЕКИ Тити.

Потребителски аватар
Phoenix_
Мнения: 345
Регистриран на: 20 апр 2009 01:10
Контакти:

Re: Въпросът е кой стои зад Тити Папазов?

Мнениеот Phoenix_ » 03 апр 2014 01:38

Прочетох само първите няколко мнения и се спуках от смях. Искам пак да ви кажа, че да си футболен фен не е престижно, сложно или важно. Наркоманчетата ги разбирам, те са утайката на обществото и това да са фенове на Левски или ЦСКА е много престижно, но тук не вярвам, че хората са наркоманчета. "Не можели да ги манипулират, щели да свалят правителства" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Я се осъзнайте, бе!

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Въпросът е #КОЙ стои зад Тити Папазов?

Мнениеот JohnnieWalker » 03 апр 2014 06:12

ascold написа:какъв пеевски бе братлета?! иво тонев да не е човек на пеевски? общински съветник от герб, шеф на тотото по тяхно време... ясно е че става дума за боко. писна ми от тоя пеевски. вече ще започна да си плаша децата с него когато не слушат.


:lol: Моля те, не се излагай :roll: На всякъде, където е ходил Тонев, то е било благодарение на баща му... А за Диди "Свинята" Пеевски... Има защо да се плашат дори децата от него !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта