Тема за Станимир Стоилов (Ботев Пд)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2014 14:04

Ае нещо не мога да разбера логиката на пловдивските "аристократи"..

Първо не искаха Мъри, а си искаха Феро.
След това Мъри беше приет след като би Левски.
Феновете скандираха името му по време на мачовете от Европа и след победата на Левски.
Феновете се присмиват на офертата на Сираков.
Отново недоверие към Мъри.
След селекцията от от 3 млн. и спечелени 10 от 12 възможни точки за първенство и загубата с 3-1 от Левски за купата, Мъри отново е заклеймен като "говедо" и феновете на Ботев искат да напусне отбора.
...следва продължение
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот mark1926 » 17 мар 2014 14:08

Значи според декларацията "4000" бултраса са надвикани ТОТАЛНО от 1200 ултраса на Локомотив. Защото по трибуните бяхме истински императори.

Поне в декларацията не се твърди, че ни били надвикали. Проблем е защо признават , че Локомотив на моменти е показал по-добра игра от Ботев, а не споменават за жълтата тишина на стадиона.А не се интересували от резултат, от купи, титли. Ние сме против собственика коко, вие боготворите Цецо и въпреки това трагична агитка в жълто... кафяво ;)

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот Raoul_Duke » 17 мар 2014 14:18

mark1926 написа:Значи според декларацията "4000" бултраса са надвикани ТОТАЛНО от 1200 ултраса на Локомотив. Защото по трибуните бяхме истински императори.

Поне в декларацията не се твърди, че ни били надвикали. Проблем е защо признават , че Локомотив на моменти е показал по-добра игра от Ботев, а не споменават за жълтата тишина на стадиона.А не се интересували от резултат, от купи, титли. Ние сме против собственика коко, вие боготворите Цецо и въпреки това трагична агитка в жълто... кафяво ;)


Откакто живеем в 21 век - ерата на технологиите, ромските ви митове и легенди не струват и пукната пара. Свали си мача, изгледай го, виж кой се чува и тогава фантазирай.
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот samobotev » 17 мар 2014 15:01

хехе много сладка победа вчера, вярно играхме слабо и Мъри сбърка напълно тактиката за мача но пък после с правилните смени и го набутахме по най гадния и болезнен начин :) . Ще ги боли още доста време , а след един месец ще изравним победите в дербитата след което ще си пратим по живо и здраво Локото към Б или В група.

Колкото до тази декларация вече ви се каза, че това не е никава декларация, а мнение на един фен свалено от интернет с цел журналситите да увеличат напраежението в отбора преди мача с Левски. Естествено за да разберете, че това не е декларация се иска малко акъл

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот alchemist » 17 мар 2014 15:21

Подобна декларация може да бъде сътворена само от комплексари. Това не значи , че всички привърженици на Ботев са такива, но тези написали я определено са !!!
За да е ясно: не съм от Пловдив и не съм фен на нито един от двата отбора !

Би трябвало да е под достойнството на всеки себеуважаващ се фен да пише / участва в подобна щуротия!
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот gogova4o » 17 мар 2014 15:48

до автора на темата: Можеш ли да ми кажеш, до кого е тази декларация,защото ,доколкото знам декларация се подава до някого,за нещо?
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот ilian12 » 17 мар 2014 15:54

Не разбирам смисълът на това да се отговаря на футболист с декларация. Всеки си отговаря за простотиите персонално.
Смешно е да се надуваш преди мача, 2-3 изречения от победителя след мача е допустимо, но цяла декларация ...

ПП. Дойдоха като императори, тръгнаха си като ... (оставям го на вашето въображение.) :lol:
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
kanara1978
Мнения: 353
Регистриран на: 09 дек 2013 13:01
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот kanara1978 » 17 мар 2014 16:14

много добра декларация.напълно подкрепям.https://www.youtube.com/watch?v=STg78kkDLDs

Потребителски аватар
asenkolev
Мнения: 465
Регистриран на: 25 ное 2008 17:32
Местоположение: София, роден на стадион "Миньор"
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот asenkolev » 17 мар 2014 16:20

Ебати простотията, това не може да е сериозно.
Изображение
Голфо е за нас, тройката за вас!!!
asenkolev написа:В света има два вида футболни отбори - Барселона и всички останали!

Георг
Мнения: 303
Регистриран на: 27 фев 2013 17:12
Контакти:

Re: Декларация на феновете на Ботев

Мнениеот Георг » 17 мар 2014 16:26

Тежки комплекси тресат тези младежи!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта