До Томислав Русев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Svetlio » 03 авг 2013 16:05

Видях случайно,че има такава създадена тема и реших да се включа в нея като изразя благодарност на Томислав Русев за това което върши той и прекрасния му екип. Вие наистина правите нещо хубаво и доставяте удоволствие на нас феновете с работата, която вършите. Продължавайте все така въпреки всички хули и мрънкания на отделни индивиди. Успех :)

wire
Мнения: 255
Регистриран на: 04 сеп 2008 14:31
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот wire » 04 авг 2013 23:46

Томиславе, Томиславе, ЧРД на теб и на мен!

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Svetlio » 05 авг 2013 00:09

ЧРД Томе, жив и здрав и още много футболни радости с любимите отбори!

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Batkoto » 06 авг 2013 17:21

много нагло племе сте това подуенското, нагло и арогантно :idea:
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Batkoto » 06 авг 2013 17:24

всички пари за вас искате, не ви стигат Мтел, не ви стига че Боко ви уреди и ВТБ, сега и Газпром искате .. всичките пари само за вас да бъдат, нагли, арогантни и алчни :idea:
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот petko.h.markov » 07 авг 2013 16:01

Горещо ви препоръчвам да прочетете днешната статия на Румен Илиев в Блиц.Тя важи в пълна сила за вашия екип.
За теб най -вече.Защото с много лека ръка раздаваш мнения за хора и събития без да имаш достоверна информация.
Може да го изтриете от тук но не и от съзнанието ми.

vasko1
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2012 00:39
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот vasko1 » 07 авг 2013 23:24

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Не може ли някой да разбере защо не са наказани за свастиката, след като Левски ги наказаха миналата година с 37 500 лева....как така за едни може, а за други - не?

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот petko.h.markov » 08 авг 2013 17:08

Batkoto написа:всички пари за вас искате, не ви стигат Мтел, не ви стига че Боко ви уреди и ВТБ, сега и Газпром искате .. всичките пари само за вас да бъдат, нагли, арогантни и алчни :idea:

Защо да е антилевски.Нали всички сме равни и имаме право под слънцето.Докога разни левскари на ключови позиции в държавата
ще помагат само на вас.Нали непрекъснато афишираш че си демократ.Или по-скоро си лицемер.Искаш силен ЦСКА но всичко за левски.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот petko.h.markov » 08 авг 2013 17:41

Само да ми обясниш последното си изречение"Тъкмо Левски си уреди нещо и типично по български всички им завидяха". Левски или бойко го
уредиха? Защото първо при подписа на договора обявиха за евентуално спонсорство.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот vaskonti » 09 авг 2013 09:26

petko.h.markov написа:Само да ми обясниш последното си изречение"Тъкмо Левски си уреди нещо и типично по български всички им завидяха". Левски или бойко го
уредиха? Защото първо при подписа на договора обявиха за евентуално спонсорство.

И това да коментира, ако изобщо е възможно да се оправдаят адекватно тия изказвания -
26.03.2013
Договорът за спонсорство между "Левски" и руския енергиен гигант "Газпром" зависи от реализирането на проекта "Южен Поток", заяви собственикът на сините Тодор Батков. Той заяви, че това е "единственият читав проект в България" и той трябва да заработи на всяка цена.

"За да се случи спонсорството на "Левски", трябва да тръгне нормално "Южен поток". Между другото това е единственият читав проект в България и ако някой си мисли, че ще го спира - било то служебно правителство, било каквото и да е друго - няма да се случи, защото в края на краищата тази държава има народ, и половината народ са фенове на "Левски", каза Батков след среща на Европейската клубна асоциация.

08.08.2013
Евентуалното спонсорство няма нищо общо с Южен поток, който е българо-руски проект. Става дума за пари на Газпром“, заяви Батков.

На мен това ми прилича на признание за държавна намеса, последвано от опит за замазване на това признание... Но съм сигурен, че Томислав има по-просто обяснение, нали?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта