Слухове, изказвания и "новини" за бъдещето на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
raybeez
Мнения: 17
Регистриран на: 17 яну 2010 12:56
Skype: red_pride93
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот raybeez » 27 юни 2013 18:11

когато черно море е бил силен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот 1.9.1.4 » 27 юни 2013 18:11

deepblue написа:
zamesen написа:Поздравления за заглавието,описва много точно ставащото в момента ;)


+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Всъщност заглавието е доста некоректно. Дори в аутлетите стоките струват пари, само в ЦСКА-то "стоката" не струва нищо :mrgreen: Неслучайно напускат без трансферна сума.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот veselinsk » 27 юни 2013 18:11

spridaqdeshkartofi написа:
ShooterMan написа:Радостта не трябва да е прибързана!!!Злите сили не умират току-тъй.Оставиш ли трупа без да си го довършил и изгорил ще се пръкне пак някое зловонно зомби!Не.Трябва да си свършим работата,надвесваме се и почваме да удряме всякак - МО - веднага да си поиска базите!Стадиона и Панчарево,веднага при военните,веднага да се разрушат до основи.Клуба - фалит,веднага фалит.Стоичков - защото много лае-веднага инспекция за неплатени данъци тука,че да се крие в Испания поне 10 г.,Гришата - в затвора за аферите със захарта.....Докрай трябва да се изреже злото,всичките му МЕТАСТАЗИ


Нашата ЛЮБОВ е по силна от вашата омраза ;) ЦСКА може да умре , но любовта на феновете му НИКОГА !

ама ти какво си мислиш? Синдика и вашата любов ще я опише и отива на търг. Отсега ги виждам локо софия и славия да наддават за нея :lol:
Изображение

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот No Pyro No Fun » 27 юни 2013 18:12

ShooterMan написа:Той е пълен и в доста други срещи,когато Черно Море е бил силен,дори и с Пирин е бил пълен!НЕ СТЕ ФАКТОР ВЕЧЕ,ясно?Излишни сте,и телевизиите пак ще дават пари,и другите клубове ще ни има,така както Селтик го има и без Рейнджърс.Айде,досвидания другари,поздрави на Джуров :mrgreen:

Пълен е бил когато сте били силни... ама вече не сте и е пълен само с нас и рогата.
Изображение

Потребителски аватар
raybeez
Мнения: 17
Регистриран на: 17 яну 2010 12:56
Skype: red_pride93
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот raybeez » 27 юни 2013 18:12

от кога малки пикли се интересуват от футбол? :shock: :lol:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Подсигуриха ли се ЛЕВСКИ ,ЛУДОГОРЕЦ,БОТЕВ и ЛИТЕКС ЗА 3/4 ГО

Мнениеот JohnnieWalker » 27 юни 2013 18:12

BRF написа:
JohnnieWalker написа:Далеч съм от мисълта, че сте злото на Българския футбол. По-скоро съм на мнение, че последните Ви 2 собственика за зло за родния футбол ;) Пожелавам Ви успех, но ако го искате, трябва да сте готови да минете през "чистилището" = ниските нива на футбола ! Ако го бяхте направили още при Лупи, сега щяхте да сте без дългове и с много по-качествен собственик ;)

[offtopic]Не се ядосвай, че не стигнахме до добър тон - нека се радваме, че в крайна сметка го направихме :mrgreen:[/offtopic]

Като гледам в този форум,а и хората с които си говаря за ЦСКА и са фенове на отбора,всеки чака просто да се реши какво ще ни е бъдещето!Точно в момента не мисля,че ние редовите фенове можем да повлияем!Аз нямам проблим с В група,обичам си отбора!Където е ЦСКА там съм и аз! ;)


Да, ама това си ти. Много от вашите "феновете" не искат, защото са така наречените gloryhunters ! Виждаш Ботев за колко малко време се дигнаха и в момента са значително по-добре и по-добри от времената си под ръководството на Селския

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот Кашчей » 27 юни 2013 18:12

ShooterMan написа:Радостта не трябва да е прибързана!!!Злите сили не умират току-тъй.Оставиш ли трупа без да си го довършил и изгорил ще се пръкне пак някое зловонно зомби!Не.Трябва да си свършим работата,надвесваме се и почваме да удряме всякак - МО - веднага да си поиска базите!Стадиона и Панчарево,веднага при военните,веднага да се разрушат до основи.Клуба - фалит,веднага фалит.Стоичков - защото много лае-веднага инспекция за неплатени данъци тука,че да се крие в Испания поне 10 г.,Гришата - в затвора за аферите със захарта.....Докрай трябва да се изреже злото,всичките му МЕТАСТАЗИ



Базите отдавна са собственост на МФВС-ти на кой свят живееш?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
spridaqdeshkartofi
Мнения: 305
Регистриран на: 21 юли 2011 23:36
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот spridaqdeshkartofi » 27 юни 2013 18:14

ShooterMan написа:Той е пълен и в доста други срещи,когато Черно Море е бил силен,дори и с Пирин е бил пълен!НЕ СТЕ ФАКТОР ВЕЧЕ,ясно?Излишни сте,и телевизиите пак ще дават пари,и другите клубове ще ни има,така както Селтик го има и без Рейнджърс.Айде,досвидания другари,поздрави на Джуров :mrgreen:


Затова Спартаклии ви мачкат навсякъде където ви хваната смешните ''ултраси'' защото само говорите под защитата на монитора а на живо сте мишки ;)
Относно Лудогорец - Славия
Joni_ написа:Този мач е твърд X, ГАРАНТИРАМ !

FT' Ludogorets - Slavia 6:0 :D:D:D:D:D:D:D

kijelmi
Мнения: 135
Регистриран на: 18 авг 2010 22:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот kijelmi » 27 юни 2013 18:14

Батенца, само едно ще ви кажа ЦСКА ще се върне един ден
по силен от всякога и ще ви се ... м.....а на всички мишки
дето танцувате тука.
И тогава ще осъзнаете колко неправилно сте ревали над чужд гроб!

Само ЦСКА!
19.2.11 - Денят на истината ще се случи. Той е 26 февруари, 18 часа, стадион „Георги Аспарухов, заповядайте”, каза Батков.
12.10.2013 - "Тодор Батков: "Аз съм сигурен, че ще спечелим Вечното дерби. Убеден съм в победата."

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аутлет ,,ЦСКА"

Мнениеот No Pyro No Fun » 27 юни 2013 18:15

kijelmi написа:Батенца, само едно ще ви кажа ЦСКА ще се върне един ден
по силен от всякога и ще ви се ... м.....а на всички мишки
дето танцувате тука.
И тогава ще осъзнаете колко неправилно сте ревали над чужд гроб!

Само ЦСКА!

:!: :!: :!:
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта