Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ще се включите ли в протестите?

Да
198
56%
Не
153
44%
 
Общо гласове: 351

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: 50 лв. не се равняват на нашето достойнство

Мнениеот Daniel Levski » 16 юни 2013 23:37

1242 написа:Няма как да ти дам аз информация тук. Мен лично 3ма човека ми предложиха... Правете се на света вода ненапита. Но трябва да е ясно, че и Герб , и БСП и всички партии, които са били някога в парламента са едно и също. И да се протестира срещу Орешарски, който е на власт от 2 седмици и доста глупово. Дано се задавите с тия 50 лева.

Те са били от Атака, видя се платените гавази на болен преди малко по канал 3

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот scb » 16 юни 2013 23:37

Шнур за атакистите! И те и депесарите са двата края на една и съща тояга. Ченгетата ги направиха за да разделят нацията и да плашат хората. Сидеров сега е в нокдаун и само се чуди какви глупости да пусне в обръщение.

1242
Мнения: 237
Регистриран на: 20 апр 2013 19:57
Контакти:

Re: 50 лв. не се равняват на нашето достойнство

Мнениеот 1242 » 16 юни 2013 23:37

MCMXIII написа:
1242 написа:Няма как да ти дам аз информация тук. Мен лично 3ма човека ми предложиха... Правете се на света вода ненапита. Но трябва да е ясно, че и Герб , и БСП и всички партии, които са били някога в парламента са едно и също. И да се протестира срещу Орешарски, който е на власт от 2 седмици и доста глупово. Дано се задавите с тия 50 лева.

Аз лично съм изпущил 150 лв. за мен + 150 лв. за детето :) Значи стачкувам безплатно :shock: Непростимо е :) :) :) :)
Нали и за деца под 6 години ще дават надница, че според теб съм назад и нЕма си го простим!

Всеки, който твърди, че не се плаща на ЧАСТ от протестиращите е глупак.
Не казвам, че всики протестиращи им се плаща, като за теб(въпреки, че не виждам къде може да си изхарчил 150 лева и 150 лева за дете ти,ама да не те убиждам), но има едни 40 %, които са от партиите, като ГЕРБ, РЗС и НФСБ.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот Daniel Levski » 16 юни 2013 23:38

Волен е за затвора, още утре

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот Синьо сърце » 16 юни 2013 23:39

praistoria написа:Не ти ли хрумва, че щом 95 % от хората наричат Волен предател при положение, че гледате едни и същи новини, споделяте еднакъв социален статус и предполагаемо близки ценностни системи, може би ти си в грешка и Волен наистина е пълен боклук? Вместо да настояваш някой да му "бара бахура" вземи прочети някоя от статиите му от зората на демокрацията- ще се хванеш за главата, убеден съм ( има и такива в защита на Доган, мисля че статията се казваше: "Няма по-голям фашизъм от комунистическия" ) ;) .

95 %, ама от феновете на ГЕРБ! Бахура е логичен отговор на заглавието! Нямам претенции на безгрешен, но чакам някой да се аргументира! Онзи ден го предложих и казах, че ако има аргументи, ще ида на протеста! А в този форум има доста хора, които знаят, че държа на думата си! Е?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

1242
Мнения: 237
Регистриран на: 20 апр 2013 19:57
Контакти:

Re: 50 лв. не се равняват на нашето достойнство

Мнениеот 1242 » 16 юни 2013 23:39

Daniel Levski написа:
1242 написа:Няма как да ти дам аз информация тук. Мен лично 3ма човека ми предложиха... Правете се на света вода ненапита. Но трябва да е ясно, че и Герб , и БСП и всички партии, които са били някога в парламента са едно и също. И да се протестира срещу Орешарски, който е на власт от 2 седмици и доста глупово. Дано се задавите с тия 50 лева.

Те са били от Атака, видя се платените гавази на болен преди малко по канал 3

Това на Волен, са си негови глупости, той иска и да е с едните, и с другите и пред народа да е борец за правда. Той и бареков са най-големите лайнари в държавата.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот dunavfc » 16 юни 2013 23:39

Почнаха да бият протестиращите,не мога да повярвам,наистина :shock: :shock: :shock: :shock: А полицията само гледа....

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот 1982 » 16 юни 2013 23:39

Доган сигурно много се забавлява в момента с изявите на придворния си шут Сидероглу, когото понякога, за разнообразие, ползва и като евтина *****.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот SANSIRO7 » 16 юни 2013 23:40

Това е невероятно, затвор е най-лекото наказание!!!

mikata77
Мнения: 26
Регистриран на: 21 мар 2011 17:19
Контакти:

Re: Волен Сидеров и малкото привърженици на Атака се изложиха

Мнениеот mikata77 » 16 юни 2013 23:40

канал 3 са на всички мачове а накрая замалко да изядът боя от човек който ни управлява ЖАЛКО ЗА БЪЛГАРИЯ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта