Анкета: За кого бихте гласували ако изборите бяха днес?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

1)ГЕРБ
49
25%
2)БСП
27
14%
3)Атака
25
13%
4)СДС
7
4%
5)ДСБ
59
30%
6)България на гражданите (на Кунева)
3
2%
7)ДПС
2
1%
8)РЗС
2
1%
9) ВМРО
9
5%
10) Друга (Коя?)
16
8%
 
Общо гласове: 199

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот stn » 22 апр 2013 19:52

Изборите имат значение за политически обвързаните фирми, но не и за обикновения човек.

Ще гласувам с невалидна бюлетина и ще им напиша: "Всички сте к*урви".
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
efc27
Мнения: 2601
Регистриран на: 25 май 2012 22:43
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот efc27 » 22 апр 2013 20:39

stn написа:Изборите имат значение за политически обвързаните фирми, но не и за обикновения човек.

Ще гласувам с невалидна бюлетина и ще им напиша: "Всички сте к*урви".


Май и аз ще направя същото ;)
[center][wrapimg=][/wrapimg][wrapimg=]http://e3.img.v4.skyrock.net/2691/33822691/pics/3027901328_1_3_JptXDjxw.jpg[/wrapimg][/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот styopa » 22 апр 2013 21:12

moreni_max написа:Хората щяха да преизберат Костов, ако не беше Царя и 800-те дни (няма такава евтина лъжа, така лесно пробутана на хората така бързо). На изборите след 2001-ва правителството получи повече гласове след управлението си, от която и да е друга партия преди и след това.

А приватизацията нямаше как да се случи друг начин. Ако беше направена 1990-та година, може би доста от тези предпиятия щяха да бъдат модернизирани или вкарани в пътя. Но до 97-ма вече бе късно- никой нормален човек нямаше да си вкара парите в държава която бе под стандарта на Северна Корея. Отделно всички вътрешни ресурси бяха изцедени.

А какво е градено като икономика е пълен мит, който обаче нашите внуци ще има да го изплащат под формата на външен дълг. Едни кухи съветски мастодонти и тежка промишленост, без пазари, ресурси и персонал, бълващ неконкурентни стоки на безумни цени, държани от фалит с държавни дотации. Ей това е градено години наред, но хората ги бе (и все още ги е) страх да си отворят очите за лъжите.

Ами напротив.Хората много трудно и без царя щяха да преизберат Костов.Тогава всеки говореше как се е окрала държавата чрез приватизацията.Тогава на изборите точно БСП и ОДС си бяха горе долу на едно ниво... макар и БСП само преди няколко години да бяха фалирали държавата,а няколко месеца след това Първанов победи Стоянов за президент.Като цяло ОДС бяха станали доста компрометирана партия и на БСП се гледаше като по-малкото зло.
Иначе да,приватизация тогава е трябвало да се направи.Начина обаче си остава като крайно съмнителен.В очите на хората ред печеливши заводи се разпродадоха на безценица под масата на правилните хора.
Третата част ще се въздържа.По принцип според мен имаш право,но до някъде.Да кажем моята си теза е леко по-различна.
Като заключение за мен Костов едно време каквото можа го даде.Добро или лошо... все пак е вече история.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Анкета: За кого бихте гласували ако изборите бяха днес?

Мнениеот parvanoff » 23 апр 2013 12:11

Rafa написа:Първанов,вярваш ли,че по време на избори се хвърлят стотици милиони левове само заради едната депутатска заплата и за да се защитават ТВОИТЕ,а не ЛИЧНИ И ПАРТИЙНИ интереси :?: Те ще се окажат големи алтруисти бе,още малко и за Нобелова награда ще се кандидатират Като си отговориш на този въпрос,ще си отговориш и на въпроса "кое е градивното в това да не гласуваш" 8-) АЗ ДОБРОВОЛНО,ДЕПУТАТСКИ ИМУНИТЕТ НА ПРЕСТЪПНИЦИ,С МОЯ ГЛАС НЯМА ДА ДАМ :!: А ти какво градивно виждаш в това да гласуваш :? :? :?

Естествено, че ще ти отговоря-нали това е важното в момента-да се води една градивна дискусия, която политиците в повечето партии забравят в стремежа си да плюят основно по ГЕРБ, а понякога и срещу някои други партии. Както казах важна е градивната дискусия... За това и си правя труда да отговарям на всеки, който се е обърнал към мен и да опонирам на хората, които изкривяват фактите тук-те от своя страна в повечето случаи или не им се занимава, защото очевидно не си заслужава труда да дадеш нещо на Родината си или пък просто няма какво да кажат, освен да поплюят с недоказуеми неща и след известно снишаване, след някой друг ден отново да си поплюят на воля...
Първо, никога не съм твърдял, че някой гледа твоите интереси или каквото и да е от това, което си написал по повода... Че чак се опитваш и да иронизираш нещо, което не съм казал. :lol: Не е необходимо сам да си влизаш в диалози със себе си, а прочети какво съм написал, при това по-голямата част от нещата подкрепени с цифри, анализи и т.н. Така може би ще разбереш, че за мен справедливостта е на първо място и се отвращавам, когато видя някой с лъжи да клевети някой друг!
Та да минем на въпроса. По-надолу ти казаха, че и да не гласуваш депутатският имунитет ще бъде даден, така че едно от нещата, които можеш да промениш с твоя глас е да дадеш депутатският имунитет на човек, за който смяташ, че си заслужава. Дори в момента има и такива хора, които искат премахване на този имунитет и може да гласуваш за тях! Това, че нямаш познати в политиката, които да са останали честни и почтенни, не означава, че няма такива хора-аз лично познавам поне един такъв човек! И при това го познавам достатъчно добре, защото сме били като братя от деца! Но ще повторя и за пореден път, че понякога градивното в дадена ситуация е да избереш по-малкото зло. Ще ти дам пример-тръгваш да падаш от петия етаж и имаш 2 възможности в бързината-или да паднеш на главата си и да се убиеш, или да паднеш на крака и макар със счупен крак да оживееш. Ти какво би избрал-къде е доброто в тази ситуация? Естествено, че ще избереш по-малкото зло, а няма да се убиеш сам... Разбира се, ако си нормален. По абослютно същата причина ти с твоето негласуване ще избереш по-голямото зло. Първо, защото тежестта на хората, които им купуват гласовете ще бъде по-голям. Тежестта на глупаците ще бъде по-голям. Тежестта на хората без образование ще бъде по-голям. Ето как ти косвено избираш по-голямото зло, а още по-лошото е, че това е по-голямото зло не само за теб, но и за хората около теб, което ако го прочетеш може би ще ти прозвучи ужасно!!! Зависи какъв човек си, разбира се. С това отговарям и на въпроса на хората, които се чудят защо пък да не гласуват за партии, които няма да влязат в парламента-така косвено те ще дадат гласът си за някой друг. Почти същото, но не в пълна степен е и гласуването за партии, които имат малък шанс да влязат в парламента, но поне те могат да свършат макар и малка работа там при определено стечение на обстоятелствата! Не знам как може да има хора, които постоянно да повтарят как е било глупаво да се гласува за ГЕРБ при цифрите, които съм дал тук-или не са ги прочели, или не могат да ги осмислят, или пък са толкова безочливи, че с плюенето по ГЕРБ искат да привлекат гласове към друга партия, което е ужасно-което и да е от трите... Човек, който не може да прочете повече от 5 реда, когато става дума за бъдещето на него, на хората, които са му близки, на хората в България и въобще на България, то аз спокойно мога да кажа, че това е нещо трагично, както за него, така и за държавата, защото за съжаление преобладаващият манталитет е точно такъв. А какво може да се промени, когато гласуваш? Че то е просто, защото е много повече, отколкото може да се промени, когато не гласуваш-бих казал безкрайно повече, защото всичко, което е различно от нула е безкрайно повече от нула. ;) Освен пълната противоположност на нещата, които споменах като отрицателни от негласуването, то гласуването е израз на гражданско самосъзнание, израз на гражданска позиция, израз на трудолюбие в полза на държавата, което дори понякога да донесе негативи, все пак е направено с чиста съвест-казвам го, защото видях, че спомена и съвестта. Какво ти е нечистото на съвестта, когато си гласувал непредубедено и по твои искрени убеждения? :shock: И някои продължават с компромати и плюене и от нямане накъде слагат простотии от типа-"наведена глава ятаган не я сече"-това е еманация и тържество на цинизмът, и нагло, и подло отношение към хората, които пишат тук... Към държавата, към моралните ценности... И точно тези хора, които дамгосват без причина и заради последното е ясно, че трябва да бъдат дамгосани от обществото и затова отбелязвам тази простотия, която е написана. Винаги съм се учудвал как тук могат да банват, когато някой плюе по друг потребител, а не наказват хора, които плюят, по който и да е друг... Та това си е явен двоен аршин, който за мен е една причина за нарастване на простотията...
Както и да е-така и на един човек, който плюе по ГЕРБ не му направи впечатление нещо толкова очевадно-в почти цяла Европа за последните 4 години БВП на страните пада главоломно, докато нашият почти не е паднал, което казва много за тези, които имат глава на раменете си... Никой не изкоментира и очевадният стремеж на всички да плюят по ГЕРБ, които се оказва, че трябва да носят последствията на кризата и уникално лошото управление в последните 23 години и не им завиждам-трудно се води такава борба. Трудно е, когато цял народ е разчитал в тежка обстановка да оправиш абсолютно всичко, което на разумните хора е ясно, че няма как да стане. Ясно е, че когато искаш да се вдигат заплати, пенсии и финансиране, за каквото и да е, трябва да имаш повече пари. Тези повече пари се получават по няколко начина в държавата. Единият е с преки инвестиции, вторият е с директно финансово подпомагане, третият е с заеми, четвъртият е с повишаване на събираемостта на държавните вземания. И какво се направи последните четири години-при това реални факти.
По точка едно-вдигане на инвестициите. Провеждат се форуми в другите страни с рекламна цел, която да привлече инвестиции. Стабилна данъчна среда за инвеститорите-промяната на данъкът върху лихвите не се отразява по никакъв начин на бизнес-климатът, а основните данъци като ддс и дод не се промениха-именно те касаят пряко бизнесът! За привличането на инвеститори се работеше по инфраструктурата на страната, по цялостната визия на учрежденията, които зависят от държавата-вложиха се доста пари в пречиствателни станции, в ремонт на училища, болници и други държавни учреждения, но на разумният човек е ясно, че няма как при ограничени финансови средства да се оправи всичко наведнъж. Но тук дойде и спънката с международната конюнктура, която е ясно, че нямаше как да не доведе до огромен спад на инвестициите! С това нашата малка държава няма как да се пребори! Освен всичко се затвърди и тезата с електронното правителство, което е въпрос на време да бъде въведено...
По втора точка. Директното финансово подпомагане-тук визирам парите по европрограмите, които се усвояваха с невиждани досега темпове, което е един огромен плюс. Всяко едно подпомагане се отразява и в интернет, за да има по-голяма прозрачност в разпределението на средствата!
По трета точка. Тук виждането на правителството съвпада и с моето. Аз не желая да се теглят заеми с лихви, които да се плащат от данъкоплатците, без за мен да е 100-процентово сигурно, че тези пари ще свършат своята работа. Има различни икономически теории едните, от които казват, че с инжектиране на пари в икономиката, тя ще тръгне напред, други пък твърдят точно обратното, а тук има рискове и при самото разпределяне на тези средства...
По четвърта точка. За повишаване на събираемостта на данъците се предприеха редица мерки. Първата е връзване на касовите апарати към НАП. Втората е слагане на камери в митниците, по пътищата, в полицейските коли, в пунктовете за връщане на старо желязо, в пунктовете за минаване на прегледи, невзимане на децата в детски градини, ако не си си платил данъците, огромно количество проверки, които се оказаха неудобни на много хора. Мисля, че има и други мерки, но за момента се сещам за тези. Освен това някои мерки са насочени и към борбата с корупцията...
Ето, че се оказва, че се е работило по почти всички точки. Някои мерки имаха положително въздействие, а други не, но факт е, а и е близо до акъла, че тези мерки са в тази насока!
И накрая пак се твърди наляво и надясно, че нищо не се е правило за бизнеса... Това лицемерие е много опасно за страната ни, защото аз лично не искам да ни управляват хората, които са лицемери и ето тук идва въпросът за по-малкото зло, което е много по-добре от по-голямото зло-може да си припомните примерът по-назад в мнението... ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот Red_Neck » 23 апр 2013 16:36

Ваньо Костов ако види рзултатите тук ще удари дупе в тавана :)
ПП: ... ударих му едно рамо по простата причина, че аз лично вярвам в дясно управление.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот Кролик » 23 апр 2013 17:28

Не знам дали някой е писал преди мен, но определено е по-добре да гласуваш за малка партия от колкото изобщо да не гласуваш.
Най-малкото защото после процентите се изчисляват на база брой гласували за определена партия спрямо общия брой гласували. Т.е. давам малък, но за мен важен пример - електората на ДПС е фиксиран, колкото повече Българи гласуват за други партии, то толкова е по-малък процента за ДПС !!!
Моето лично предпочитание е ВМРО да влязат в парламента на мястото на Атака. НДСВ или България на Гражданите на мястото на недоразумението Яне/РЗС/.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22939
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот NOMER14 » 23 апр 2013 17:37

Какви са тия резултати - преобръщане на вота? :P
После да ми каже някой , че футболните фенове са ограничени , лумпени и т.н. :lol:
Има няколко неориетирани момчета тук , които навремето са гласували или симпатизирали на ОДС , а и са "топли" все още и може да ги ги върнем в Правия път....стига да надмогнат егото си ;)

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот RedeviL » 25 апр 2013 09:12

Министерството на вътрешните работи по времето на управлението на кабинета „Борисов” масово е подслушвало незаконно не само опозицията и бизнеса, но и самите членове на правителството. Целият Министерски съвет е бил слушан със знанието и разпореждането на Цветан Цветанов. Това призна Мирослав Найденов, бивш министър на земеделието и храните пред бТВ.

Найденов недвусмислено недвусмислено призова доскорошния си колега ексшефа на вътрешното ведомство Цветан Цветанов, да се оттегли от политиката.

„Цветанов, ти си го правил, политически честното е да слезеш от сцената, иначе това безобразие ще продължи. Някой трябваше да излезе и да каже ясно: Царят е гол! Както го правя аз в момента. Има и други подслушвани министри, ослушвахме се всички и в залата на Министерския съвет, целият Министерски съвет знаеше и дори сме си разправяли случки за това какво сме правили и как са ни слушали”, разказа Найденов.

По думите му и президентът е бил наясно с положението - при срещата им преди съставянето на служебното правителство двамата оставили телефоните си в съседно помещение. „Тогава говорих с него за земеделски политики, но оставихме телефоните си и дори пускахме телевизор за страничен фон. Това не е нормално, разберете”, подчерта доскорошният министър на земеделието и храните.

Мирослав Найденов поясни, че прави „искрено изявление” с ясната мисъл, че „политическото воайорство изкушава управляващите и този, който държи микрофона” и на това трябва да се каже „баста” (стига - бел. ред.). Решението му да „проговори за безобразията” с безразборното използване на СРС-тата и „всявания страх” било самостоятелно.

„Борисов не знае за намерението ми да говоря за тези истини, не ме е пращал той и това не е сценарий за отстраняването на Цветанов. Това е искрено изказване, някой трябваше някой да го каже на глас. Надявам се да дам кураж и на останалите ми колеги, които искат да го направят. След мен ще започнат да говорят и други”, каза още Найденов.

Той поясни, че цялото подслушване на министри и политици се е правело с цел да се събират данни. От тях се правели поведенчески профили, които по-късно във времето се използвали за удобни на управляващите цели.

Найденов каза още, че от няколко дни семейството му е извън България. Той ги изпратил в чужбина от „страх за спокойствието, да не казвам живота им”. Признанието бившият земеделски министър направи във връзка с въпрос за това дали е вярно, че депутат от ГЕРБ - Емил Димитров, е изтеглил семейството си в чужбина поради опасения за сигурността им.

„Потвърждавам че това е така, поставям се в ситуацията на Димитров. Той ми е приятел и не вярвам на сценариите, които се опитват да му направят. И моето семейство не е в България. Не искам те да виждат как оперативни работници на МВР обикалят пред дома ми с моя снимка, след като хората ме познават. Това е демонстрация или опит за сплашване. Ако те искат да обискират, не искам децата и съпругата ми да стават свидетели. Искам да им гарантирам спокойствието”, разкри Найденов.

Политикът заяви, че категорично разграничава вините на Цветанов и Борисов и смята, че бившият вътрешен министър е „превзел партията” от лидера й. „Затова смятам, че ГЕРБ трябва да се изчисти. Ако това стане, тази партията има шанс да промени нещата за добро. Иначе това политическо мракобесие ще продължи”, каза Найденов, намеквайки още веднъж, че за да се „изчисти” ГЕРБ трябва да се отърве от Цветан Цветанов.

Мирослав Найденов каза още, че знае какви ще са първите три хора от страна на „партийните” му шефове. „Съветвам ги да не ги прилагат: първо ще има остра реакция, след това - намиране на някой, който да каже много лоши неща за мен, и накрая - започване на компроматна война”.


Скандалът с подслушванията гръмна, след като в края на март председателят на социалистическата партия Сергей Станишев изнесе анонимен сигнал, в който се твърди, че бившият вътрешен министър Цветан Цветанов незаконно е подслушвал немалко известни хора. Според Станишев информацията е получена на служебната му поща в червената централа и не е подписан, но се твърди, че подателят е служител на МВР.

Прокуратурата започна проверка по сигнала на червения лидер. Екип от 10 прокурори, ръководени от заместник градския прокурор Роман Василев, направиха пълно изследване на автомобилите на МВР, оборудвани с техника за подслушване, бяха разпитани служителите от дирекцията, която отговаря за подслушването, както и бившият министър на вътрешните работи Цветан Цветанов.

Проверката показа, че са налице предпоставките за незаконно подслушване, но не беше даден категоричен отговор дали подобно нерегламентирано подслушване действително се е вършело. Не е ясно и дали са били прилагани СРС-та спрямо политици и общественици, тъй като служител на СДОТО е изтрил всички данни от системата.

След избухването на скандала с подслушването бившият вътрешен министър Цветан Цветанов обеща да „затвори” зад себе си вратата на политиката и да се извини публично на целия български народ, ако се докаже, че е нареждал подслушвания извън закона.

В началото на скандала с подслушванията лично Бойко Борисов каза, че „гарантира за Цветан Цветанов”. Той го защити на няколко пъти публично по време на предизборните срещи в страната.




линк: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1075718

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот GOLEADOR » 25 апр 2013 10:05

[center]ГЕРБ с 93 мандата, БСП - 75, делят ги 5,9%

Изображение
Три седмици преди изборите ГЕРБ печели подкрепата на 24,1% от българите и води на БСП с 5,9%. За БСП гласуват 18,2%, показва проучване на Центъра за анализи и маркетинг от средата на април.

Убедените, че ГЕРБ ще спечелят изборите, са 46,1%, а че победата ще е за БСП - 22,6 на сто.

Според шефа на ЦАМ Юлий Павлов в новия парламент ще влязат 5 партии. Освен двата големи съперника бариерата прескачат ДПС - 6,1%, "Атака" - 4,8% и Движение "България на гражданите" (ДБГ) - 4,4%. Най-близо до бариерата, но висящ, е НФСБ с 1,8%. Коалицията ДСБ - БДФ подкрепят 1,2%. СДС и ВМРО-БНД печелят по 1%, РЗС - 0,7%.

Декларативна готовност да гласуват заявяват 55% от българите. "Ако не се случи нещо като репликата на Доган, която вдигна избирателната активност, до урните ще отидат около 60-65% от пълнолетните граждани, или между 3,5 и 4 млн.", коментира Павлов.

Преизчислен върху прогнозната избирателна активност, резултатът изглежда така: ГЕРБ печели 35% от действителните бюлетини и 93 мандата, а БСП - 28% и 75 мандата. ДПС - 14% и 37 мандата, “Атака” - 7%, или 19 места, ДБГ- 6% и 16 места.

Според социолога възможните двупартийни коалиции са ГЕРБ - БСП и ГЕРБ - ДПС, но на практика те са изключени. Поне 3 парламентарни групи трябвало да преговарят за правителство в тази ситуация, но заради негативната конотация на “тройна коалиция” то вероятно щяло да бъде наречено програмно. Най-предпочитан коалиционен партньор е ДБГ (13,1%), също ГЕРБ (9,8%) и БСП (9,6%).

Всеки 10-и е готов да продаде гласа си, показва още проучването. В тази група 0,4% искат до 50 лв., 2,3% - до 100 лв., 2,5% - минимум 200 лв., а 4,1% - 500 лв.
22,6% сочат за премиер Бойко Борисов (той е и 4-и в топ 10 на политиците с 36,1% доверие и 55,9% недоверие). 3 пъти по-малко - 7,6% искат на поста Сергей Станишев, а 6,7% - Пламен Орешарски. Впрочем доверието в Орешарски (23,9%) е малко по-високо от това към лидера на БСП (22,4%).

Кристалина Георгиева (55,8% доверие), президентът Росен Плевнелиев (55,3%) и служебният премиер Марин Райков (35,3%) са политиците с положителен рейтинг. Йорданка Фандъкова е 3-а по доверие с 39%, а Цветан Цветанов е шести с 24,6%. Меглена Кунева е 9-а с 18,1%.

За хората най-големите успехи на ГЕРБ са строежите на магистрали (30,2%), управлението на европейски средства (9,6%), а неуспехи са ниските доходи (18,4%), безработицата (15%), социалната политика (8,8%) и здравеопазването (8,7%).
Кольо Колев от социологическа агенция “Медиана” обяви пред Би Ти Ви, че според тяхно изследване от вторник разликата между ГЕРБ и БСП се е стопила до по-малко от 2%.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1942668
Това е за сравнение за да се разбере с колко ще удари по рейтинга на ГЕРБ интервюто на Найденов.[/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: АНКЕТА: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот Безкомпромисен » 25 апр 2013 15:40

Обаче всички тука сте зомбирани с комунизъм-болшевизъм - вярвате на някакви комунисти, дето пред вас имат задачата да се правят на антикомунисти! Всички партии до една , която сте изброили горе са комунистически! БСП, АТАКА, ГЕРБ, СДС, ДСБ , ДПС, НФСБ -всички са синове на партията майка БКП!Защо никоя партия не говори за най-важното -декомунизация и лустрация?
Последна промяна от Безкомпромисен на 25 апр 2013 15:40, променено общо 1 път.
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта