Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот glarus_ds » 13 мар 2013 22:22

delqnski47 написа:
svence написа:
delqnski47 написа:Няма,засада,не е играл с топката!Какво пресирал Карвальо не знам,това са пълни глупости!Съдията откровено си каза защо е отменил гола!Засада няма!Нито е вдигнат флаг,нито нищо!Цяла България е на едно мнение в случая(е без вас де ;) )!Както щеше да стане,ако оня дето би с главата,бе отбелязал гол....??Пак ли е засада??Пълни глупости!
Нищо кой знае какво не е станало!И нас са подпирали,и вас са рязали(помня мача за Купата срещу Черно Море във Варна,дето ви отмениха чист гол)!Така че признайте си като пичове,не е срамно! ;)

Когато е пасивна засада, играчът в такава засада трябва да си стои на място или да хване в посока различна от тази на топката, а той точно към топката тръгва, значи иска да играе и започва да влияе на играта. Единствената причина поради която голът правилно е отменен е това, че има засада. Няма никакъв фаул! И пак казвам, че Ахмед Ахмед е малумник!

А сега си представете, че голът беше зачетен след тия разправии и се види тази засада!

Пич,пак ти казвам няма засада!Същото ще кажат и хората,които ще дадат сурово наказание на Ахмед!Ако играчът ''в засада'' бе добутал топката в мрежата...тогава е засада,разбираш ли?Ще ти дам наш пример срещу Ботев(Враца) като играхме и врътнахме 2:2 като гости миналият сезон!Тогава ни отмениха гол,защото оня неориентирания Крачунов добута топката в мрежата(а тя най спокойно си влизаше...въпреки че той беше ''в засада''!Гол пак си има...ако не бе играл с нея)!Ето ти доказателство: от 2:20 нататък
http://vbox7.com/play:894b94b527

Не знам, според мен оранжевия повлия на панически изританата топка от Карвальо, та затова смятам, че има засада. Но това си е мое мнение, какво повече да кажа ;)
CHELSEA

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот Rivaldo10 » 13 мар 2013 22:29

[center][/center]
Последна промяна от Rivaldo10 на 13 мар 2013 22:31, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Е това е тумора на българския футбол!Видяхте ли го?

Мнениеот anker1878 » 13 мар 2013 22:31

kiril74 написа:Отмененият гол няма какво да се коментира.Някой футболен "специалист" в синьо да коментира удара без топка на Карвальо първото полувреме.Главният съдия беше с гръб , но страничният имаше отлична видимост, но явно е гледал "мълчанието на агнетата".

Ловеч ли напрвиха силен мач или Илиян беше глътнал гипса не знам . Видях обаче , че треньора в синьо е в гипс . Ловеч играха доста грамотно и успешно , но точно този отбор да има претенции към съдията е комично. Те вкараха според мен редовен гол , но те имат тлкова съдииски грях , че и белия пушек над ВАТИКАНА не може да ги опрости. НЕ СЕ ПРИЕМАТ ОПЛАКВАНИЯ ОТ СЪДИИСКИ РЕШЕНИЯ ОТ ЛОВЕЧ И ДЕЛИОРМАНА...................

daydreamer
Мнения: 777
Регистриран на: 14 авг 2011 17:58
Местоположение: Стара Загора, БЕРОЕ!
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот daydreamer » 13 мар 2013 22:31

Аз съм безпристрастен фен на футбола и ще ви кажа какво видях. В края на полувремето Ахмед видя, че става напечено пред вратата на Левски и свири веднага фал, който уж е видял. Дали имаше засада- да имаше. Дали някой съдия я видя- не, не я видя. Свириха, защото не трябваше да има гол в края на полувремето. Дали този гол щеше да е честен- не нямаше, заради засадата. Гнусното е, че не свириха нея, даже не я видяха, а свириха за да няма късен гол. Това е.

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот vladitol » 13 мар 2013 22:32

Финала от една или две срещи ще е ?
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот T&T » 13 мар 2013 22:33

Сигурен съм, че повечето левскари се срамуват от това, което се случи днес, но за жалост те не пишат в този форум. Не е нормално един съдия, виждайки как отборът, който всячески бута, ще получи гол да надуе свирката и след това да се чуди защо всъщност я е надул. Футболът в България само страда от поръчковото съдийство без значение в чия полза е то и докато това не се разбере от псевдоръководители като Тонев, Домусчиев, Венци Стефанов и някои други, нещата ще стават все по-зле.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Можеше ли Левски честно да спечели срещу старшата на Литекс

Мнениеот haha » 13 мар 2013 22:34

Уникална логика имаш, прекланям се пред нея.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Можеше ли Левски честно да спечели срещу старшата на Литекс

Мнениеот BadBoy » 13 мар 2013 22:34

honda написа:Вече писах ,че за мен от това ,което гледах ,не видях нещо нередно при ситуацията при ,която топката влезе във вратата на Левски, но съдията свири преди топката да влезе във вратата. Какво свири и той не знае.
Към феновете на Литекс- преди повече от 2 години ви писах, че ще дойде момент когато ще бъдете ударени с вашите камъни по вашите глави- че и други отбори могат да работят със съдиите и да разберете как се чувстваха другите отбори ,когато безспорни ситуации се свиреха в полза на Литекс.

Ъъъ... това по-силни ли ще ви направи?
След това идва видов ден и всички наши отбори ги клатят в Европа и се чудим ко стаа, и шампиона Литекс в ЕКТ се осра, и шампиона Лудогорец, за Левски и ЦСКА ме е срам да споделям, защото те доволно са еб... от куцо, кьораво и сакато и те така...
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот turbogena » 13 мар 2013 22:36

vladitol написа:Финала от една или две срещи ще е ?

Какъв е тоя въпрос бе ,братле :lol: :lol: От една среща е ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Левски - Литекс 1/4 финал за Купата на България

Мнениеот T&T » 13 мар 2013 22:36

vladitol написа:Финала от една или две срещи ще е ?

Ако Левски не спечели от първия път ще има и реванш :) :) :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта