Всичко за Титан и управлението на ЦСКА(АНКЕТА)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Смятате ли, че ТИТАН трябва да продаде ЦСКА при първа възможност?

Да, независимо кой е кандидатът.
72
25%
Да, но само ако кандидатът е с добро име.
98
34%
Не, ТИТАН се справя добре с управлението на ЦСКА.
122
42%
 
Общо гласове: 292

ANGELOV_09
Мнения: 4
Регистриран на: 11 мар 2013 13:29
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот ANGELOV_09 » 11 мар 2013 16:34

Марш -редник Йешич към Сърбия.
Некъдарник величан само защото е сърбин.
Щом чорбарите го титулуват "Генерал" жална им майка и жалко за тях.
Да им е честит Миленчо- "кукла на конци". Видяхме то в Ботев.
Прогноза- дали ще изкара щампионата до края и класиране 4-6 място и полуфинал загубен от Левски за купата.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6343
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот mistreated » 11 мар 2013 16:35

Мето Деянов е правилният избор, но се съмнявам да приеме в тази ситуация. Иначе ако се съгласи трябва да му се гласува пълно доверие, както прави Ганчев със Стоичков. Мето е доказан ЦСКА-р с видимо отлична работа с младите. Това означава, че освен, че е добър тактик, е и добър психолог.
Проблемът обаче не е в треньорите, а в играчите. Техните глезотии са най-големият проблем на ЦСКА, а не Титан.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот Red Warrior » 11 мар 2013 16:47

фифи перото написа:
Red Warrior написа:Боклуците превъртяха всички треньори и почват отначало. Няма да се учудя, ако скоро се изредят отново Павката Дочев и Гьоре с "който одиме нагоре"... :roll: А истината, е че и Моуриньо да назначат с това накадърно управление и тото схеми - все тая! Радуканов е треьор, който изобщо не трябваше да бъде сменян, също както и Стойчо, а не да си измиват ръцете с тях.



Истината е друга.
Докато собствениците на клубове позволяват на група " примадони" да си правят в отборите каквото искат , така ще е.
Не ,че Йешич е велик треньор , но отборът ви има потенциал и само мърдосването и това да покажат на треньора ,че ТЕ са звездите , води до там.
То при нас като ,че не е същото?

Йешич е ясен. Още преди да се издъни написах, че е слаб треньор, който имаше шанса преди 8 години да наследи готов отбор, граден последователно от Паро, Стойчо и Феро. Христо Янев и Гай дойдоха в ЦСКА при Паро. Велизар, Данчо Тодоров и Бадема при Стойчо, а Феро му предаде напълно изграден тим играещ вече 3-4 години заедно. Радуканов е добър треньор, който не биваше да бъде сменян, но той имаше и много добри футболисти - Зику, Мораеш, Нелсън и Делев в силата си. Стойчо трябваше да бъде оставен, защото със смешни футболисти не му стигна един гол за да стане шампион. С тази селекция от зимата съм сигурен, че щяхме да бъдем фактор до края на първенството, а не сега да не можем да вържем пас и половина.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот astra » 11 мар 2013 16:53

Йешич е ясен. Още преди да се издъни написах, че е слаб треньор, който имаше шанса преди 8 години да наследи готов отбор, граден последователно от Паро, Стойчо и Феро. Христо Янев и Гай дойдоха в ЦСКА при Паро. Велизар, Данчо Тодоров и Бадема при Стойчо, а Феро му предаде напълно изграден тим играещ вече 3-4 години заедно. Радуканов е добър треньор, който не биваше бъде сменян, но той имаше и много добри футболисти - Зику, Мораеш, Нелсън и Делев в силата си. Стойчо трябваше да бъде оставен, защото със смешни футболисти не му стигна един гол за да стане шампион. С тази селекция от зимата съм сигурен, че щяхме да бъдем фактор до края на първенството, а не сега да не можем да вържем пас и половина.


ТОВА мнение е на всички истински ЦСКА- ри - осбено за СТ. Младенов. Колега имаш едно голямо БРАВО от мен. ;)

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот Adramelech » 11 мар 2013 17:10

Нали още преди да го назначат Йешич, имаше спекулации, че това било ход на Титан, за да вземат боклука в Сърбия. Дали тази смяна след 2 мача не е продиктувана от това, че евнтуалната сделка за боклука е пропаднала?

А иначе за самият Радуканов - шефовете да те унижат така и ти пак да се натискаш да си треньор при същите тези шефове :roll:
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот Deluxx » 11 мар 2013 17:27

Виктор 1914 написа:Комедията продължава! И да махнат върбето Йешич, и да сложат пак тоя мишок Радуканов, няма да стане нищо! Трябва да се махнат Титаните! А Емо какво търси в Цска, като ясно знае, че феновете не го искат?


Как няма да го мразите Радуканов, като ви би без да отбележите гол на Герена ;д
Очаквам Радуканов да стабилизира ЦСКА колкото може

tishko
Мнения: 49
Регистриран на: 01 юни 2009 16:49
Контакти:

Re: Срещата на високо ниво в ЦСКА започна

Мнениеот tishko » 11 мар 2013 17:37

Аз пък не очаквам - рядко някой треньор успява да си повтори успехите с даден отбор. Разбира се, силно се надявам и симпатизирам на Милен, но наистина да те употребят като презерватив и да те изхвърлят и после да се върнеш при същите тези хора е малко... да кажем странно.

Иначе ми е ясно, че Титаните по-скоро не могат, отколкото не искат да направят правилното за ЦСКА. То бива експерименти, то бива глупости, да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли...

Но поне ме радват и Левски - Държавата зад тебе, перфектни ръководители и треньори, пари бол и накрая пак едно голямо Нищо :-)

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА(АНКЕТА)

Мнениеот redman » 11 мар 2013 17:50

Радуканов не е постигнал почти нищо на Армията, той успя за кратък период да обедини лигльовците, но за съжаление след 3-4 силни мача от пролетния дял, дръпнахме ръчната и почнахме да бием с по 1:0. Есента, с един от най-добрите състави на ЦСКА от години, той не успя да обедини отбора отново. Чужденците бяха нарочени от Коце цигането за играчи без сърца, въпреки че именно българи скроиха шапката на Милен в мача със Славия. Самия той може би има добри идеи за футбола, може би дори има идеи как да ги постигне, но няма особено голям опит. Дано се е понаучил от последния път, когато беше при нас, но не виждам къде. Така или иначе няма нормална обстановка в отбора от 4 години насам и поради тази причина няма и нормални резултати. Да ни беше подреден двора, както при някои други отбори, да се ядосваме за резултатите...
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА(АНКЕТА)

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 11 мар 2013 18:17

кажи ми защо пишеш тези глупости като с този човек в нереалната обстановка за която ти говориш постигнахме най-силната си игра. дано наистина имаш неква яко уважителна причина да ми изтъкнеш, защото този треньор спечели последните две титли на отбора, а на първо място надигра директните ни съперници в мачовете ни помежду. ми ти ако ми кажеш че познаваш по добър вариант в момента за треньор аз ще ти създам истининка фен-тема тука
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Всичко за Титан и управлението на ЦСКА(АНКЕТА)

Мнениеот GOLEADOR » 11 мар 2013 21:11

Интересно,защо приятелките ни от Подуяне са налазили темата с разни обвинения към Милен , че се е върнал в ЦСКА,а когато това правят Гонзо или Ясен Петров те са герои,които плюят на честа си в името на синия отбор.Чудя се защо Карвальо яде цигански банички при сините,а се върна там за да му хвърлят банани и да го осмиват като маймуна.Нито пък защо агитката на Левски го прие,въпреки,че Карвальо стъпка показно синята фланелка и това го видя цяла България.Но какво се учудвам,та Насо им показа задните си части и това не им попречи да го целуват след години,така,че приемам това за нормално за феновете на Левски.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта