Илиан Илиев [фен тема]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот balef » 22 ное 2012 16:20

Г-н Илиев -Осъзнавате ли,че селекцията е пълен провал на 100% и без изключения и кой ще поема отговорноста за нея.
Осъзнавате ли какво означава Левски за милиони хора- ако да трябва да спите на стадион Г.АСПАРУХОВ ако отговора е не трябва незабавно да се махате не ви е мястото в Левски.
И последно -

Личи си когато играеш със сърце за Левски може да паднем може и да загубим но до момента Вие всички до един включително и шофьорите на автобуса ни показахте че сте пълни бездушници и не ви пука само гледате кинтите !
Веднага Ви давам пример при нашата среща с феновете - Добре ,че Ви казахме след веки мач да поздравявате феновете -нямаше и това да го правите .... ;)
Един съвет не се доверявайте на г-н Иво Тонев той е доказан шеф -справка Локо Сф
Последна промяна от balef на 22 ное 2012 16:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
RIR
Мнения: 769
Регистриран на: 28 фев 2012 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот RIR » 22 ное 2012 16:26

Въпросът ми може да е твърде дебилен, но пък не е към Илиев... :mrgreen:

От колко часа е интервюто?

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот unist_gp » 22 ное 2012 16:38

Ил.Илиев беше един от титулярните играчи на Левски през лятото на 94та, когато отпаднаха от Любляна с 3-2 и 2-1. не беше ходил тогава на Световното в САЩ заради меркантилните игри на Стоичков и Димитър Пенев. един месец след отпадането ср. Любляна тогава, Левски победиха с 7-1 ЦСКА и горе-долу спасиха сезона. сега и това не можаха да направят. Предполагам, че Иво Тонев се е насочил вече към Георги Донков, които прави доста успешен сезон с Вакер Бургхаузен в Трета лига на Германия. Илиян просто не става и не трябва да съсипва Левски, както го направи Гонзи. Да си подава оставката и да се маха от мястото, където на него лично никога не му е вървяло.

Потребителски аватар
bluegope
Мнения: 101
Регистриран на: 23 юли 2009 15:30
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот bluegope » 22 ное 2012 16:41

Въпреки, че всички сме недоволни, нека не бъдем и прекалено черногледи. Все пак сме на 1 точка от първото място, нали? спомняте ли си миналата година по това време къде бяхме? Стига с тия непрекъснати смени на треньори. Сега през зимния трансферен прозорец ще имат възможност за поправителен и да пооправят селекцията. Плюс това, мисля че Илиан е съвсем открит и честен до момента. Не е казвал, че играем страхотно или че няма проблеми. Напротив след всеки мач го споменава, така че не мисля че ни замазва очите или ни баламосва. Аз очаквам напролет, с адекватна селекция от 4 човека, наистина да сме по-силни. Иначе въпросите ми към Илиан си остават същите.

lari1976
Мнения: 20
Регистриран на: 17 фев 2009 00:39
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот lari1976 » 22 ное 2012 16:45

Кога ще премахнат "Л " от фланелките, докато футболистите не си ги заслужат със сърце на терена ?

Потребителски аватар
hienizator
Мнения: 177
Регистриран на: 10 апр 2011 17:06
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот hienizator » 22 ное 2012 16:53

bluegope написа:Въпреки, че всички сме недоволни, нека не бъдем и прекалено черногледи. Все пак сме на 1 точка от първото място, нали? спомняте ли си миналата година по това време къде бяхме? Стига с тия непрекъснати смени на треньори. Сега през зимния трансферен прозорец ще имат възможност за поправителен и да пооправят селекцията. Плюс това, мисля че Илиан е съвсем открит и честен до момента. Не е казвал, че играем страхотно или че няма проблеми. Напротив след всеки мач го споменава, така че не мисля че ни замазва очите или ни баламосва. Аз очаквам напролет, с адекватна селекция от 4 човека, наистина да сме по-силни. Иначе въпросите ми към Илиан си остават същите.


Пич,с един приятел си говорехме гледайки програмата за шампионата преди започването му и стигнахме до извода,че за да станем шампиони на полусезона трябва да водим поне с 5 точки пред останалите ... А колкото до това,че е честен и прям .. да назовава нещата,но ме дразни това че работиме по нашите слабости,а реално те дори се задълбочават също не ми харесва в изказванията му преди даден мач да казва какво търсим и от къде и с колко ще нападаме,а на терена да няма нищо общо с неговите приказки! Е какво излиза от това,той си говори,но явно никой не го слуша!?

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 22 ное 2012 16:54

bluegope написа:Въпреки, че всички сме недоволни, нека не бъдем и прекалено черногледи. Все пак сме на 1 точка от първото място, нали? спомняте ли си миналата година по това време къде бяхме? Стига с тия непрекъснати смени на треньори. Сега през зимния трансферен прозорец ще имат възможност за поправителен и да пооправят селекцията. Плюс това, мисля че Илиан е съвсем открит и честен до момента. Не е казвал, че играем страхотно или че няма проблеми. Напротив след всеки мач го споменава, така че не мисля че ни замазва очите или ни баламосва. Аз очаквам напролет, с адекватна селекция от 4 човека, наистина да сме по-силни. Иначе въпросите ми към Илиан си остават същите.


Втори сме само и единствено заради програмата и нищо друго? Просто имахме късмет да сме домакини на всичко що годе нормални отбори в А група! Литекс, Ботев Пд, Черно Море, Черноморец и Локо Пд! А миналият сезон на повечето от тези отбори гостувахме есента и изгубихме точки там! С играта която показва сега Левски пролетта няма шанс срещу тези отбори като гост, най-много да се доберем до един или два Х. Крайно недостатъчно за Левски или за който и да е отбор гонещ титла!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
LL999
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2009 15:33
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот LL999 » 22 ное 2012 16:58

ЗАЩО ГАДЖЕВ БЕШЕ ОСВОБОДЕН ОТ ТРЕНИРОВКА ВЧЕРА, А ВЕЧЕРТА БEШЕ В PLAYHOUSE?

Потребителски аватар
sangio
Мнения: 284
Регистриран на: 23 юли 2010 14:39
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот sangio » 22 ное 2012 17:07

[offtopic]почна ли да говори и ако да, къде ... и евентуално линкче ако е възможно ... !?[/offtopic]

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Въпроси към Илиан Илиев, гост в Гонг днес!

Мнениеот unist_gp » 22 ное 2012 17:14

LL999 написа:ЗАЩО ГАДЖЕВ БЕШЕ ОСВОБОДЕН ОТ ТРЕНИРОВКА ВЧЕРА, А ВЕЧЕРТА БEШЕ В PLAYHOUSE?


а ти видя ли го дали се прибра с колата? :mrgreen:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта