ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/ - 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот TodorT » 15 авг 2012 00:40

Айде да престанете със спама !?! Темата не е чия собственост са отборите, сблъсъците им през годините и т.н.... :evil:

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 15 авг 2012 08:38

Официално ръководството е поискало 4000 билета.Под напора на сините фенове Баджеков от 2500 е свалил на 1500 поради мерки за сигурност.Ние ще си купим билети в съседните сектори,ако не можем от Пловдив.Защото ще ги раздават в автобусите,а аз съм с кола.Колкото билета ни отпусне вашето ръководтсво сега,толкова ви се полагат и в Пловдив другият сезон.Но ние не сме вие и предполагам че ще ви се отпуснат повече.Защото между гостуващата клетка и горещата Трибуна Изток има два буферни сектора.Ако дойдат повече сини фенове ще бъдат настанени там.Финансовата изгода е и за двата клуба.Относно срещата долу на терена.Играя го 2-2 и мисля че резултата ще е равен.Горе на трибуните ще е интересно.И не се заблуждавайте че ще има бомби и димки по терена от наша страна.Фракциите са взели мерки това да не става,а нарушителите няма да бъдат предавани на органите ,а ще има вътрешна присъда.По-лоша от ефективната.Нека си правим густото.Ние най-голямата пловдивска публика и вие.Най-голямата софийска.

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот pasaden » 15 авг 2012 09:29

Стига пиши глупости.Билетите са си 2500 и ще дойдат в четвъртък.Всичко друго е ала-бала.
100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот pehopeho » 15 авг 2012 11:19

Мисля, че ще стане хубав мач, както на терена, така и на трибуните. Прогноза 2 на 1 за Левски. За майните съм сигурен, че ще са доста. Мисля около 2000, дано и ние да сме повече от мача с Черноморец. Прогнозирам 10000. Това е добра посещаемост за България!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 15 авг 2012 12:32

pasaden написа:Стига пиши глупости.Билетите са си 2500 и ще дойдат в четвъртък.Всичко друго е ала-бала.

Записванията течат от понеделник.Те са за рейсовете.Ще видиш утре като отидеш да си купиш само билет.Ще видим кой пише глупости.Текат все още преговори за квотата.Разбра ли момче ?

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот Theos » 15 авг 2012 12:36

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Записванията течат от понеделник.Те са за рейсовете.Ще видиш утре като отидеш да си купиш само билет.Ще видим кой пише глупости.Текат все още преговори за квотата.Разбра ли момче ?

Човече защо се опитваш да вкарваш напрежение постоянно???
Кво ти става, за какви билети говориш, нека свършат тези пък които е без билет ще си купи от касата на Георги Аспарухов! Вземи се успокои и ако останеш без билет лично аз ще ти купя един за да влезеш на стадиона!

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот T&T » 15 авг 2012 12:46

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Официално ръководството е поискало 4000 билета.Под напора на сините фенове Баджеков от 2500 е свалил на 1500 поради мерки за сигурност.Ние ще си купим билети в съседните сектори,ако не можем от Пловдив.Защото ще ги раздават в автобусите,а аз съм с кола.Колкото билета ни отпусне вашето ръководтсво сега,толкова ви се полагат и в Пловдив другият сезон.Но ние не сме вие и предполагам че ще ви се отпуснат повече.Защото между гостуващата клетка и горещата Трибуна Изток има два буферни сектора.Ако дойдат повече сини фенове ще бъдат настанени там.Финансовата изгода е и за двата клуба.Относно срещата долу на терена.Играя го 2-2 и мисля че резултата ще е равен.Горе на трибуните ще е интересно.И не се заблуждавайте че ще има бомби и димки по терена от наша страна.Фракциите са взели мерки това да не става,а нарушителите няма да бъдат предавани на органите ,а ще има вътрешна присъда.По-лоша от ефективната.Нека си правим густото.Ние най-голямата пловдивска публика и вие.Най-голямата софийска.

Билетите ще бъдат точно 2500, а автобусите не повече от 10-15, предвид близкото разстояние между двата града. Това автоматично означава, че за автобусите ще бъдат отделени около 800 билета/някои от автобусите са с над 50 места/, а от останалите билети всеки пътуващ с автомобил ще може да си закупи от четвъртък следобед или петък сутринта от фен-магазина на стадион Христо Ботев. В случай, че останат билети, които не се продадат в Пловдив, билети вероятно ще се продават пред сектора за гости преди мача в неделя.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
forumx3
Мнения: 375
Регистриран на: 21 ное 2010 18:46
Skype: sharpshooter.2
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот forumx3 » 15 авг 2012 13:34

Какво се набират толкова феновете на БотевЪ не мога да разбера , и миналата година бяхте се зарекли да сте 2000-25000 човека в Добрич за 1вия кръг ама не бяхте повече от 500-600 души . Спрете да се мислите за много велика агитка , защото на думи е най-лесно . И от кога Левски - Ботев (Плд) е ДЕРБИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_m40k0mtMEG1qfoq6q.gif[/rimg] [rimg]http://i.minus.com/ibsrDieRFGMyR6.gif[/rimg]

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот pasaden » 15 авг 2012 13:54

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
pasaden написа:Стига пиши глупости.Билетите са си 2500 и ще дойдат в четвъртък.Всичко друго е ала-бала.

Записванията течат от понеделник.Те са за рейсовете.Ще видиш утре като отидеш да си купиш само билет.Ще видим кой пише глупости.Текат все още преговори за квотата.Разбра ли момче ?


Няма кво да те разбирам.Ако нямаш от къде другаде да черпиш инфо, отвори поне Независимия и там специално звъняха на Евгени вчера точно заради провокатори като теб и отговора беше - Договорената бройка е 2500 и толкова ще получим.
А аз къде ще си взема билет не бери грижа.
100 години символ на Пловдив

Joro kanara
Мнения: 42
Регистриран на: 19 ное 2009 17:36
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот Joro kanara » 15 авг 2012 14:35

forumx3 написа:Какво се набират толкова феновете на БотевЪ не мога да разбера , и миналата година бяхте се зарекли да сте 2000-25000 човека в Добрич за 1вия кръг ама не бяхте повече от 500-600 души . Спрете да се мислите за много велика агитка , защото на думи е най-лесно . И от кога Левски - Ботев (Плд) е ДЕРБИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

След този мач е много вероятно и за теб да бъде дерби. Ако разбираш какво имам предвид "смешко" :)
А относно това колко ще бъдем, колкото толкова, но със сигурност не по-малко от 2000-2500 човека


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта