Левски в Лига Европа(Статистика, Коментари и Прогнози)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Левски в Лига Европа(Статистика, Коментари и Прогнози)

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 28 авг 2009 23:06

Браво на автора за тази информация, която с е е постарал да намери. от тези кратки визитки на отборите, които ни се паднаха смятам, че виляреал е най опасен. няма да давам прогнози за брой точки, които се надявам да спечелим. Ще правя равносметка след 6-те мача в ле, за евентуалният точков актив на Левски.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
heegs
Мнения: 72
Регистриран на: 28 сеп 2008 17:25
Местоположение: Drujba City
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот heegs » 28 авг 2009 23:11

Браво за труда на автора. Важното сега е че всички ни мислят за аутсайдери.Можеме да измъкнеме нещо като гост на Лацио.Но трябва да се променят някой неща в отбора
Завинаги оставам аз Левскар !
Верен на отбора си до край !
Аз неще го предада !
За нищо на света !
За Левски аз на всичко съм готов !
Але але але ..............

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот mormona » 28 авг 2009 23:18

И аз не съм оптимист и то голям обаче да не забравяме , че бяхме ли фаворити срещу Марсилия и ЦСКА МОсква ? Айде РЕД БУЛ малко е като Хеереннвен от онова време ! Абе точки можем да земем от секи.Стига да играем както трябва.Незнам да решава Достанич ! Или по атакуващо , според мен към 4-4-2 или по защитно както сега го клати Шахтьор срещу БАрселона. С тая игра нищо чудно 0-0.Демек с подобна игра в групите се дават точки.Това Италянците го знаят от години !
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Делибаш
Мнения: 262
Регистриран на: 13 авг 2009 19:13
Skype: Deliba6
Местоположение: София, "Трета младост"
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот Делибаш » 28 авг 2009 23:21

Не ми харесва програмата! Ако бяхме гости на "Лацио" в първият мач иди-дойди /щяха да ни подценят и нямаше да са влезли още в час/, ама с "Виляреал" ще ядеме дървото! След това домакинство на "Лацио" /вече подготвени достатъчно в първенството/... И накрая пак гостуване, когато при някаква наша добра игра в групата ще трябва да играем за победа?!... :geek:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44165
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот rhaegar » 28 авг 2009 23:28

Темите са почистени, слети и закачени. Хайде сега да се придържаме към добрия тон.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ManUtdMadFan
Мнения: 256
Регистриран на: 05 апр 2009 13:46
Skype: mr.madmannnn
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот ManUtdMadFan » 28 авг 2009 23:33

Аз лично сам оптимист и за 2та отбора вярмам че ще има много подценяване !!!Така че поне 5-6 точки а ако бием тук италианците идеално !Че може и на 2ро място да се класираме.Иначе е време касмета да се усмихне на българските отбори и да направи поне 1ният (дано и 2та) чудо !!! Скиптизъма не помага на никого ако мечтаеш за нещо то рано или късно ще дойде !!!!
България

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот mormona » 28 авг 2009 23:51

ЕЕ НЕщата се повтарят като в шампионската лига ! Гостуване в Испания после домакинство на другия гранд в групата и накрая гостуване в третия мач.После домакинство на тоя трети отбор, който е що годе от нашта черга ! Предполагам , че както тогава , ще се надяваме на 1-2 точки от първите 2 мача.Макар , че е по - вероятно да имаме 2 загуби.После да се борим за 2 победи срещу Залцбург.Ма да си го кажем бе , тия отбори в нашта група ще се хвърлят да излязат поне от групата.После вече и ЛАцио и Виляреал може и да зарежат турнира , става дума напролет.АКо са го закъсали в първенството... обаче ще си земат хубави пари от участиетео , малко коефициент и толко.Обаче в групите да ни подценят се съмнявам.Можеби само последните мачовеако са си усигорили участие.И то какво от това ако ние сме трети... или да се борим за трета позиция.Се тая е . 3-4 та. Няма май бонуси ? ИЛИ УЕФА ще ни изплати повече пари или точки за коефициента ако завършим трети ?
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот niki87 » 28 авг 2009 23:55

Според мен спокойно можем да спечелим поне 5т.Победа и равен със Залцбург и равен на Герена с Лацио.А ако Виляреал се класират предсрочно,може и от тях да измъкнем нещо предпоследния кръг.

Потребителски аватар
Kolovatigb1987
Мнения: 132
Регистриран на: 26 авг 2009 19:08
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот Kolovatigb1987 » 29 авг 2009 00:01

някъде между 16 и 18 точки ще вземем :)

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Лига Европа ~ЛЕВСКИ~ (Официална тема )

Мнениеот DukeUnv » 29 авг 2009 00:01

Усещам как ние ще се класираме заедно с Лацио - или ние ще сме 1ви в групата, или те.. 8-)
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта