Анкета за трансферите ни

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кое от новите ни попълнения ви впечатлява най-много?

Цветков
21
39%
Костов
2
4%
Вандер
12
22%
Караславов
0
Няма гласове
Дяков
2
4%
Артур
6
11%
Рубен
1
2%
Иршак
3
6%
Грънчаров
6
11%
Шеткус
1
2%
 
Общо гласове: 54

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: В Полша: Защо Иршак избра Ботев пред ШЛ

Мнениеот rump_shaker » 04 юли 2012 17:39

levskioleole написа:Не ви ли омръзна да се изхвъляте!Изредихте се до едина да напишете по някоя лЪжа!Сега ще започнат пак приказките "'гранда","ТАМ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО","'истинското дерби '' и т.н
1.мнго ми е интересно като вземете да се биете в гърдите и да пишете ,че Ботев се връща там ,където му е мястото...Та аз гледам по-серзиозно футбол от 10-11 години и вие сте все при изпадащите-Къде е това място?
2.Биете се в гърдите колко сте поулярни-вземете някой рейтинг от тв програми и вижте кои са най-гледаните мачове


Именно.. гледаш футбол от 10 години. Ботев е на 100 не на 10. Сега стани отиди при баща ти или дядо ти, да ти обяснят кой е Ботев. Последните 10 години Ботев беше сиустемно рушан от онзи селски идиот. Преди това точно твоя отбор има най-много загуби от Ботев (36) Другаде в България няма да срещнеш такъв отбор.. Като ти обясянт родителите ти кой е Ботев Плводив ела пак и пиши...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот rump_shaker » 04 юли 2012 17:45

Абе KUBIK ли си къв си....

Първо по базата в Коматево вече се работи
Парите за терена не са от боклука... Парите от боклука ще идат за седалки. Я кажи вашите пари за боклука къде отидоха. За игрище!
Селекция 0 викаш. Прав си. Селекция 0 но договори за над 100 000 евро на месец. Я кажи вашта селекция ква е? Тимонов. Страхотен. Свободен трансфер със заплата 2 бона... Я кажи що се махнаха всичките ви играчи? Щото Тото няма пари. Щото няма кво да продавате. Точно ти да се подиграваш на селекцията на Ботев е смешно... Я ми кажи кога за последно локото е дало пари за трансфери.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: В Полша: Защо Иршак избра Ботев пред ШЛ

Мнениеот trakia » 04 юли 2012 17:51

levskioleole написа:Не ви ли омръзна да се изхвъляте!Изредихте се до едина да напишете по някоя лЪжа!Сега ще започнат пак приказките "'гранда","ТАМ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО","'истинското дерби '' и т.н
1.мнго ми е интересно като вземете да се биете в гърдите и да пишете ,че Ботев се връща там ,където му е мястото...Та аз гледам по-серзиозно футбол от 10-11 години и вие сте все при изпадащите-Къде е това място?
2.Биете се в гърдите колко сте поулярни-вземете някой рейтинг от тв програми и вижте кои са най-гледаните мачове


Сладурано объркала си форума ,тук говорим за футбол ,а не за художествена гимнастика
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: В Полша: Защо Иршак избра Ботев пред ШЛ

Мнениеот T&T » 04 юли 2012 18:44

Jax написа:
stioks написа:Баш Иршак коментирам... :mrgreen: Айде прочети ми постовете, ама ги ПРОЧЕТИ и тогава да продължаваме да говорим, а?

Прав си, смесил съм коментарите ти с този на kubik :)

Сред привържениците на Локомотив има доста свестни като "stioks", но за жалост те рядко коментират тук. Иначе според мен Иршак е избрал Ботев заради финансовите условия, които са предложени на него и мениджъра му.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот Bartolomej » 04 юли 2012 19:47

Здравейти !
Нещо трансферчи, новина , туй-онуй 8-)
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

sky1
Мнения: 610
Регистриран на: 28 фев 2010 23:34
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот sky1 » 04 юли 2012 19:53

[offtopic]Къде е РАМчето,който ми обясняваше как нищо нямало да стане ,как всичко било думи и тн. Владо,Владо тези в Коматево вероятно строят без проект и всичко е да ни замажат очите.Поне като сбъркаш в думите си е редно да се извиниш,но както се казва въпрос на ценности.То както е тръгнало стадион ще си построим преди вие две лампи да сложите.[/offtopic]

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот Muscarin » 04 юли 2012 20:31

Bartolomej написа:Здравейти !
Нещо трансферчи, новина , туй-онуй 8-)


Не , ама снощи ядох цаца, отвратителна беше....гранясала.

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот plan-2012 » 04 юли 2012 20:41

Бобан Грнчаров три години во новото бугарско чудо – Ботев Пловдив

Македонскиот фудбалски репрезентативец Бобан Грнчаров кариерата ќе ја продолжи во Бугарија, откако попладнево потпиша тригодишен договор со бугарскиот прволигаш Ботев Пловдив.

Доскорешниот дефанзивец на белгиски Лирс е едно од најзвучните имиња кои му пристапуваат на клубот од Пловдив, наречен „новото бугарско фудбалско чудо“, зашто по влегувањето годинава во бугарската фудбалска елита, новиот спонзор има намера од екипата веднаш да направи шампионски тим – нешто како што се случи со Лудогорец, годинешниов бугарски првак, кој ќе игра квалификации во Лигата на шампионите. Се шпекулира со сума од 20 милиони евра годишен буџет, што Ботев секако би го направил еден од најбогатите фудбалски колективи во регионот.

Близината до Скопје и фантастичната финансиска понуда беше главна причина Грнчаров да потпише договор со Ботев, иако имаше сериозни понуди од Кина, Азербејџан и Израел.

„Задоволен сум што потпишав за Ботев, клубот има големи амбиции, мене ми се допаѓа кога околу мене наидувам на силно мотивирани луѓе. Имав многу понуди, но близината на Пловдив до Скопје си го направи своето. Секако, и финансиската понуда беше тешко да се одбие. Ова е нов момент во мојата кариера, првпат играм во Бугарија, но имам чувство дека тука ќе имам многу радосни моменти со Ботев“, ни изјави Грнчаров.

Бобан е дете на Вардар и потекнува од силно спортско семејство – таткото Атанас е легенда на црвено-црниот тим, а неговиот брат, кошаркарот Тони, е член на МЗТ Скопје и првиот капитен што го крена пехарот за шампионската тиктула во историјата на тој клуб. Меѓудругото, Бобан е познат и по тоа што е македонски фудбалски интернационалец со огромен стаж – замина од Македонија на 18 годишна возраст и тоа во ОФК Београд, од каде што потоа замина за Украина, во Металург Доњецк. По краткотрајната позајмица во Стал Алчевск, Грнчаров кариерата ја продолжува во белгиски Гент, па потоа оди во Израел, во Макаби Петах Тиква. Најголемите успеси на клупско ниво ги имаше во двете години поминати во кипарски АПОЕЛ, кога играше во Лигата на шампионите во група со Челси, и токму против англискиот гигант двапати прогласуван за фудбалер на мечот. По АПОЕЛ, Грнчаров замина во Лирс, но таму се задржа една година.

Во последнава година, Грнчаров е стандарден македонски репрезентативец, а дресот со националниот грб го носел 25 пати.



http://www.mkd.mk/41829/sport/grncarov- ... v-plovdiv/

група съветски учени
Мнения: 331
Регистриран на: 27 окт 2010 17:07

Re: В Полша: Защо Иршак избра Ботев пред ШЛ

Мнениеот група съветски учени » 04 юли 2012 21:03

Човека е избрал най-изгодната от финансова гледна точка оферта, какво чудно има, все пак с това си вади хляба, нормално е да отиде там, където труда му ще бъда заплатен най-добре.

Потребителски аватар
publicimage
Мнения: 679
Регистриран на: 03 май 2010 13:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот publicimage » 04 юли 2012 21:16

Muscarin написа:
Bartolomej написа:Здравейти !
Нещо трансферчи, новина , туй-онуй 8-)


Не , ама снощи ядох цаца, отвратителна беше....гранясала.


...ами ако е била някаква от Бургаско, там нафтата изтрови всичката риба... цаци, акули - наред :)

Сега чакаме завършека на трансферите и да започваме контролите :)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта