Анкета за трансферите ни

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кое от новите ни попълнения ви впечатлява най-много?

Цветков
21
39%
Костов
2
4%
Вандер
12
22%
Караславов
0
Няма гласове
Дяков
2
4%
Артур
6
11%
Рубен
1
2%
Иршак
3
6%
Грънчаров
6
11%
Шеткус
1
2%
 
Общо гласове: 54

Потребителски аватар
publicimage
Мнения: 679
Регистриран на: 03 май 2010 13:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот publicimage » 21 юни 2012 10:10

Djoko NeRosic написа:Изгонихме момчетата, които изкараха промоцията и привличаме световно неизвестни пенсионери. ЦВ не стъпва на стадиона, Коцето ще носи саковете на "специалиста" Феро.
След 7-8 кръг да знаете пак Коцето ще е треньор, нищо че няма лиценз.


Тия момчета няма да ги гоним всичките, по-умните от тях сами ще преценят, че не стават за А група.
ЦВ няма к'во да прави на стадиона, освен ако не му хрумне, че ей така за кеф, иска да полага тревното покритие.

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот 1912plovdiv » 21 юни 2012 10:13

Djoko NeRosic написа:Изгонихме момчетата, които изкараха промоцията и привличаме световно неизвестни пенсионери. ЦВ не стъпва на стадиона, Коцето ще носи саковете на "специалиста" Феро.
След 7-8 кръг да знаете пак Коцето ще е треньор, нищо че няма лиценз.


[offtopic]Нещо ми замириса на обор, кози и черно-бели комплекси :roll:[/offtopic]
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот Thurman Murman » 21 юни 2012 10:16

1912plovdiv написа:
Djoko NeRosic написа:Изгонихме момчетата, които изкараха промоцията и привличаме световно неизвестни пенсионери. ЦВ не стъпва на стадиона, Коцето ще носи саковете на "специалиста" Феро.
След 7-8 кръг да знаете пак Коцето ще е треньор, нищо че няма лиценз.


[offtopic]Нещо ми замириса на обор, кози и черно-бели комплекси :roll:[/offtopic]


[offtopic]Извинявай, но бесите са били овчари, а не козари!!! Козари са били даките, но за повече инфо - към мЪкедонистите от задния двор на ВСИ.[/offtopic]

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот 1912plovdiv » 21 юни 2012 10:31

Thurman Murman написа:
1912plovdiv написа:
Djoko NeRosic написа:Изгонихме момчетата, които изкараха промоцията и привличаме световно неизвестни пенсионери. ЦВ не стъпва на стадиона, Коцето ще носи саковете на "специалиста" Феро.
След 7-8 кръг да знаете пак Коцето ще е треньор, нищо че няма лиценз.


[offtopic]Нещо ми замириса на обор, кози и черно-бели комплекси :roll:[/offtopic]


[offtopic]Извинявай, но бесите са били овчари, а не козари!!! Козари са били даките, но за повече инфо - към мЪкедонистите от задния двор на ВСИ.[/offtopic]


[offtopic]Приемам забележката като напълно уместна :mrgreen:[/offtopic]
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот trakia » 21 юни 2012 12:49

Гонга пак си пее своята зла песен 1000 статии за знайни и незнайни унгарци дето ааа да подпишат с левски .Следят се летища,кацания излитания,луножоди,марсоходи,хотели,бункери и къде квото може. А за нас кротко ,кратко,сбито 5 реда за два трансфера в един ден.
Да живее "ненатрапчивата" синя идея. Да пребъде уефскарството и протекциите му -нищо ,че беха на косъм и да не видат Европата.
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот deepblue1963 » 21 юни 2012 15:20

trakia написа:Гонга пак си пее своята зла песен 1000 статии за знайни и незнайни унгарци дето ааа да подпишат с левски .Следят се летища,кацания излитания,луножоди,марсоходи,хотели,бункери и къде квото може. А за нас кротко ,кратко,сбито 5 реда за два трансфера в един ден.
Да живее "ненатрапчивата" синя идея. Да пребъде уефскарството и протекциите му -нищо ,че беха на косъм и да не видат Европата.

Аз не съм чел за унгарци,дето "ааа да подпишат с Левски(пише се с главна буква)"! :o
Ако имаш инфо от "кухнята"-сподели...
ПП.Освен ако под "Левски" имаш предвид...ЦСКА??? :oops:
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот trakia » 21 юни 2012 15:29

deepblue1963 написа:
trakia написа:Гонга пак си пее своята зла песен 1000 статии за знайни и незнайни унгарци дето ааа да подпишат с левски .Следят се летища,кацания излитания,луножоди,марсоходи,хотели,бункери и къде квото може. А за нас кротко ,кратко,сбито 5 реда за два трансфера в един ден.
Да живее "ненатрапчивата" синя идея. Да пребъде уефскарството и протекциите му -нищо ,че беха на косъм и да не видат Европата.

Аз не съм чел за унгарци,дето "ааа да подпишат с Левски(пише се с главна буква)"! :o
Ако имаш инфо от "кухнята"-сподели...
ПП.Освен ако под "Левски" имаш предвид...ЦСКА??? :oops:

За мене сте едно котили затова и написах този микс! Ако не ти харесва иди да се оплачеш на модовете ,вие имате опит в тази дейност.
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот deepblue1963 » 21 юни 2012 15:40

trakia написа:
deepblue1963 написа:
trakia написа:Гонга пак си пее своята зла песен 1000 статии за знайни и незнайни унгарци дето ааа да подпишат с левски .Следят се летища,кацания излитания,луножоди,марсоходи,хотели,бункери и къде квото може. А за нас кротко ,кратко,сбито 5 реда за два трансфера в един ден.
Да живее "ненатрапчивата" синя идея. Да пребъде уефскарството и протекциите му -нищо ,че беха на косъм и да не видат Европата.

Аз не съм чел за унгарци,дето "ааа да подпишат с Левски(пише се с главна буква)"! :o
Ако имаш инфо от "кухнята"-сподели...
ПП.Освен ако под "Левски" имаш предвид...ЦСКА??? :oops:

За мене сте едно котили затова и написах този микс! Ако не ти харесва иди да се оплачеш на модовете ,вие имате опит в тази дейност.

И без да се "оплаквам",би трябвало модовете да те тряснат за неправилно изписване на име на ФК!
ПП.за мен Ботев Пд и Локо Пд не са от едно "котило(пише се с о)".Защо ли?Сигурно защото съм по-културен.Как мислиш?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Rooster1912
Мнения: 712
Регистриран на: 25 мар 2010 00:14
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот Rooster1912 » 21 юни 2012 16:01

Djoko NeRosic написа:Изгонихме момчетата, които изкараха промоцията и привличаме световно неизвестни пенсионери. ЦВ не стъпва на стадиона, Коцето ще носи саковете на "специалиста" Феро.
След 7-8 кръг да знаете пак Коцето ще е треньор, нищо че няма лиценз.


:) ахахаха Каква си жалка невестулка! Знам , че ти е гадничко :mrgreen: Свиквай! Само "хубави" новини те чакат :mrgreen:

Потребителски аватар
kamenitza
Мнения: 310
Регистриран на: 24 яну 2009 17:09
Контакти:

Re: Подготовка и трансфери сезон 2012/2013

Мнениеот kamenitza » 21 юни 2012 16:29

Нападателят на Ботев Пловдив Деян Христов повече няма да играе за „жълто-черните”. Договорът му с клуба ще бъде разтрогнат по взаимно съгласие в края на месеца и от началото на юли футболистът ще бъде със статут на свободен агент.

Таранът бе привлечен през зимната пауза от казахстанския Кайрат (Алмати). През пролетния дял на изминалия сезон той изигра 15 официални мача, в които отбеляза 3 гола.

Съдбата на Дидо Христов ще последват по-голямата част от футболистите от отбора, който извоюва промоция в „А” група. В Ботев подготвят солидна чистка, но нейните размери все пак ще зависят и от мащаба на лятната селекция в клуба.

„Жълто-черните” продължават да работят усилено по привличането на нови футболисти. В рамките на два дни „канарчетата” заздравиха редиците си с пет попълнения.

Крайно време беше ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта