Всичко около скандала между Лазаров, Стойчев и федерацията

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

vrvolleyball
Мнения: 223
Регистриран на: 01 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот vrvolleyball » 16 май 2012 15:36

Любо е много голям , но не трябваше да се води по свирката на уродливия президент на БФВ ! Любо , както и много други хора имат ямсто във федерацията , но не и при този ръководител ! С него единственото , което ще постигнат е самоудавяне и презрение от феновете ! Всички трябва да работят за отстраняването на италианската подлога , Дачко ! Успех на момчетата !

bakalina
Мнения: 86
Регистриран на: 11 авг 2010 14:08
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот bakalina » 16 май 2012 15:37

mmitko написа:Бойко Борисов решава за Радо Стойчев, може да вземем и друга квалификация
Инес Павлова / 13 май 2012 15:35

Премиерът на Република България Бойко Борисов взема окончателното решение дали Радостин Стойчев ще остане начело на националния отбор по волейбол мъже. По информация на Гонг, от няколко независими източника, научихме, че не някой друг, а министър-председателят ще има окончателната дума дали волейболистите ни ще имат нов селекционер в лицето на Силвано Пранди, или наставникът на Тренто ще запази поста си.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=270447

Бойко Борисов нареди: Радо Стойчев да остане до Лондон
16 май 2012 12:08

Премиерът на България Бойко Борисов е казал на Свилен Нейков да информира федерацията по волейбол Радостин Стойчев да остане начело на България до Летните игри в Лондон.

След срещата с премиера спортният министър обяви пред журналисти: „Министър-председателят нареди федерацията да бъде помолена Радостин Стойчев да остане треньор до Олимпиадата.“

http://gong.bg/view_article.php?article_id=271023
нема такава държава Кралят слъце оправлява всичко и всичко е батак :evil: време да идва гилотината да се норманализират нещата

Потребителски аватар
AceVentura
Мнения: 313
Регистриран на: 14 юни 2009 05:20
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот AceVentura » 16 май 2012 15:38

peteralex написа:Здравейте,

аз изобщо не съм съгласен с такива неща - какво имам предвид, БФВ решава и взима решение, което според мен беше правилно - а именно да се уволни треньора, който до момента не отговори на очакванията ми и моите и на много други. Хубаво - решил Бойко да оправи нещата, оправил ги, но не съм съгласен играчи да определят, кой да е треньор и кой не. На Казийски му е много голяма устата и ако аз бях щях да го изгоня, а не да чакам той да напуска. И без това за националния не дава същия хъс с който играе за Тренто. И какво, отминава квалификацията и я губим и кой ще поеме отговорност - Казийски ли и как ще я поеме, ще ми върне парите които изхарчихме целия български народ за да се чувства той добре.... ааа не, тук вече не съм съгласен. Ми, че то така всеки ще започне да се отказва като сменят любимия му треньор, а всички ние да си скъсваме нервите пред ТВ-то или в залата като ни бият. Тук връщането беше правилно, само и само да се опитаме да преодолеем квалификацията на поправителния изпит, но този отбор с този треньор и Казийски и Жеков нямат бъдеще. Колкото до Жеков - ми , че ако не беше той, може би отдавна да се бяхме класирали по-нагоре. Лично аз по-бездарен разпределител в сравнение с другите големи отбори, не съм наблюдавал.

Сигурен, съм, че хората, които разбират от волейбол ще са на мое мнение.
Друг е въпроса, че правилна стратегия не включва смяна на треньор точно сега, който и да е той. Аз не очаквам от този отбор да се класира. По мое мнение още преди да са дошли следващите мачове смятам, че сме обречени с този треньор и ревльовците. Имаме и други силни момчета - наложете ги тях, а тези ги разкарайте. Владо Николов е пример за всички, как старо куче трябва да търпи, каквото и да става. Значи не може само в името на България БФВ да действа така или онака. А защо в името на България и играчите не действат по същия начин. Този път БФВ скръцна със зъби и беше правилно.
А сега, заради Бойко и в името на България се отказаха от решението си. Браво на тях и като дойде момента да действат отново и този път без връщане назад. Сега стана комплицирана ситуацията. Хем бяха прави да го уволнят, хем заради общото благо си плюха на достойнството. Дано издържат другия път.


Ами явно не разбираш от волейбол.
Жеков е най-добрия БГ Разпределител в момента.
Владо е подлога на инж и прецаква отбора - виж статистиката в турнира и ще видиш, че Владо е най-слабия диагонал от всички 8 отбора.
Матей точно обратно само той игра в последните мачове и процентите му на атака и посрещане го показват.

Владо Николов изгони Стоев, Владо Николов изгони Пламен Константинов. И според теб е правилно Владо Николов да дава оценки на треньори и съотборници, а Матей да не дава?

Липсва всякаква логика в думите ти.

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот AnalBreaker » 16 май 2012 15:38

vrvolleyball написа:Любо е много голям , но не трябваше да се води по свирката на уродливия президент на БФВ ! Любо , както и много други хора имат ямсто във федерацията , но не и при този ръководител ! С него единственото , което ще постигнат е самоудавяне и презрение от феновете ! Всички трябва да работят за отстраняването на италианската подлога , Дачко ! Успех на момчетата !


Любо Ганев да не е 16-годишен пубер ? Човека си има глава на раменете има си и пари има си и акъл(явно не много). Той сам е избрал тази си позиция и никой не го е накарал да говори тия работи. Голям играч, но малък човек
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
АКАДЕМИК София
Мнения: 106
Регистриран на: 22 апр 2008 00:45
Местоположение: София; Редута
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот АКАДЕМИК София » 16 май 2012 15:42

peteralex написа:Здравейте,

аз изобщо не съм съгласен с такива неща - какво имам предвид, БФВ решава и взима решение, което според мен беше правилно - а именно да се уволни треньора, който до момента не отговори на очакванията ми и моите и на много други. Хубаво - решил Бойко да оправи нещата, оправил ги, но не съм съгласен играчи да определят, кой да е треньор и кой не. На Казийски му е много голяма устата и ако аз бях щях да го изгоня, а не да чакам той да напуска. И без това за националния не дава същия хъс с който играе за Тренто. И какво, отминава квалификацията и я губим и кой ще поеме отговорност - Казийски ли и как ще я поеме, ще ми върне парите които изхарчихме целия български народ за да се чувства той добре.... ааа не, тук вече не съм съгласен. Ми, че то така всеки ще започне да се отказва като сменят любимия му треньор, а всички ние да си скъсваме нервите пред ТВ-то или в залата като ни бият. Тук връщането беше правилно, само и само да се опитаме да преодолеем квалификацията на поправителния изпит, но този отбор с този треньор и Казийски и Жеков нямат бъдеще. Колкото до Жеков - ми , че ако не беше той, може би отдавна да се бяхме класирали по-нагоре. Лично аз по-бездарен разпределител в сравнение с другите големи отбори, не съм наблюдавал.

Сигурен, съм, че хората, които разбират от волейбол ще са на мое мнение.
Друг е въпроса, че правилна стратегия не включва смяна на треньор точно сега, който и да е той. Аз не очаквам от този отбор да се класира. По мое мнение още преди да са дошли следващите мачове смятам, че сме обречени с този треньор и ревльовците. Имаме и други силни момчета - наложете ги тях, а тези ги разкарайте. Владо Николов е пример за всички, как старо куче трябва да търпи, каквото и да става. Значи не може само в името на България БФВ да действа така или онака. А защо в името на България и играчите не действат по същия начин. Този път БФВ скръцна със зъби и беше правилно.
А сега, заради Бойко и в името на България се отказаха от решението си. Браво на тях и като дойде момента да действат отново и този път без връщане назад. Сега стана комплицирана ситуацията. Хем бяха прави да го уволнят, хем заради общото благо си плюха на достойнството. Дано издържат другия път.

Като си такъв специалист, стани ти треньор тогава. Уважавам мнението ти, но отговори ми на въпроса, сега ли беше времето за оставката на Радостин Стойчев?!
Убеден съм, че ако не успее да ни класира за Олимпиадата сам ще си отиде!

П.С. А за Бойко и Свелен Нейков, по-големи лицемери от тях няма!
Свилен бе на пресконференцията, на която съобщиха, че уволняват Радо. И даже подкрепи това решение. Бойко също го покрепи, а сега като видяха настроенията в народа, дай да го върнем, за да вземем някой друг процент на предстоящите избори!
Изображение

Потребителски аватар
petar123
Мнения: 288
Регистриран на: 23 фев 2010 21:17
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот petar123 » 16 май 2012 15:42

Не искам да съм лош пророк, ама какво става, ако французите вземат та ни бият... :roll: А те не са слаб отбор в никакъв случай...

vrvolleyball
Мнения: 223
Регистриран на: 01 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот vrvolleyball » 16 май 2012 15:42

Не съм сигурен колко малък човек е , защото той е съфинансирал квалификацията ...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот TodorT » 16 май 2012 15:44

AnalBreaker написа:
vrvolleyball написа:Любо е много голям , но не трябваше да се води по свирката на уродливия президент на БФВ ! Любо , както и много други хора имат ямсто във федерацията , но не и при този ръководител ! С него единственото , което ще постигнат е самоудавяне и презрение от феновете ! Всички трябва да работят за отстраняването на италианската подлога , Дачко ! Успех на момчетата !


Любо Ганев да не е 16-годишен пубер ? Човека си има глава на раменете има си и пари има си и акъл(явно не много). Той сам е избрал тази си позиция и никой не го е накарал да говори тия работи. Голям играч, но малък човек

Най-точното определение! В момента Ганев е във федерецията, воден само от личните си интереси! Той не прави нищо за спорта! Да не кажа, че е вреден! Данчо Лазаров няма какво да го коментираме..... ясен е на всички ни! Остава да се молим по-бързо да се разкара оттам!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот TodorT » 16 май 2012 15:44

vrvolleyball написа:Не съм сигурен колко малък човек е , защото той е съфинансирал квалификацията ...

Нали не мислиш, че е дал така пари от джоба си ?! :lol: Той си е направил сметката! ;) Ще си ги избие тези пари... даже отгоре ще вземе!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Радостин Стойчев се връща, Бойко Борисов го подкрепи

Мнениеот TodorT » 16 май 2012 15:46

petar123 написа:Не искам да съм лош пророк, ама какво става, ако французите вземат та ни бият... :roll: А те не са слаб отбор в никакъв случай...

Изобщо не трябва да подценяваме французите! Ама изобщо! С нищо не отстъпват на германците! Могат да ни създадат не по-малко проблеми! Излизаме пределно мотивирани, играем си играта и дано да победим, за да се класираме :)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта