Ясен Петров е треньор на Левски.Илиан Илиев в Левски от лято

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Anyway
Мнения: 193
Регистриран на: 22 мар 2012 16:44
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот Anyway » 28 мар 2012 14:44

markovark написа:Между "Новият треньор е ясен" и "Ясен е новия треньор" разликата е голяма......

И 2те изречения могат да значат 2 неща.

1:Новият треньор е човека Ясен.
2:Знаем кой ще е новият треньор.

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот Theos » 28 мар 2012 14:46

G0nzi написа:
Тони Шумахер написа:Сега е момента , да ме нападате : Трябваше да вземем Стефан Грозданов !

Още вчера го казах, до лятото Бай Гроздан е идеален! После да се намери свестен треньор, да се разкарат сегашните футболисти (без младите и вратаря) и да се започва всичко на чисто и готово! Показаха го Лудогорец че и с 15 нови пак става, само с кърпежи ще си кретаме още дълги години!

Ама само ние си мислим така Светата инквизиция ЙТГ си е искала Гонзич, защото им е по лабав режима, защото ще са главатарите и ще колят и бесят, за това не искаха Костов, защото там всичко беше на равен старт

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот G0nzi » 28 мар 2012 14:46

Anyway написа:
markovark написа:Между "Новият треньор е ясен" и "Ясен е новия треньор" разликата е голяма......

И 2те изречения могат да значат 2 неща.

1:Новият треньор е човека Ясен.
2:Знаем кой ще е новият треньор.

Правилно разликата щеше да е ако е "Новият треньор е ясен" и "Новият треньор е Ясен" ;)
А за мен най правилно е мъгла!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

FDFB
Мнения: 18
Регистриран на: 27 мар 2012 22:49
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот FDFB » 28 мар 2012 14:54

batmanlevski написа:не Левски ,а част от привържениците искат отново Мъри ,аз също много го уважавам,все пак това е най-успелият БГ треньор за всички времена ,но мисля ,че Херо или Гочето биха ни свършили по-добра работа поне на този етап .


:lol: Най-успелият БГ треньор....от Хасково :lol:

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот сини богове » 28 мар 2012 14:58

Ако новия треньор е Ясен, нямаше нужда Гонзо да се жертва сега, защото Ясен ангажименти няма. Но щом е ясен, но ще го обявим на съответната дата, означава, че е треньор на отбор с който ще имаме мач преди тази дата. Нека сега да погледнем предстоящите мачове и кой е този треньор?......

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот G0nzi » 28 мар 2012 14:58

Theos написа:
G0nzi написа:
Тони Шумахер написа:Сега е момента , да ме нападате : Трябваше да вземем Стефан Грозданов !

Още вчера го казах, до лятото Бай Гроздан е идеален! После да се намери свестен треньор, да се разкарат сегашните футболисти (без младите и вратаря) и да се започва всичко на чисто и готово! Показаха го Лудогорец че и с 15 нови пак става, само с кърпежи ще си кретаме още дълги години!

Ама само ние си мислим така Светата инквизиция ЙТГ си е искала Гонзич, защото им е по лабав режима, защото ще са главатарите и ще колят и бесят, за това не искаха Костов, защото там всичко беше на равен старт

Той режим в Левски отдавна няма, професионални футболисти се събират веднъж на ден за по 1,5 часа - това в световен мащаб се нарича аматьорщина! Като започнат да ги събират в 9:00 и ги освобождават в 18:00 всеки ден тогава ще кажа че има режим, професионализъм и т.н. това тука си е самодейци, но добре платени!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот СВОБОДЕН » 28 мар 2012 15:00

Гледам, чета и не вярвам. Една част и то не малка не искат Мъри за треньор. И не само това. Обявяват го за некадърник, неудачник и други такива. А това са само малка част от хората тук. Има много които биха казали същото, но не пишат тук. Това е все едно в Барса да не искат Гуардиола, а в МЮ Сър Алекс. Но там хората не са луди като нас въпреки, че има възможност Барса да не спечели нищо, а и ЮН защото вече отпаднаха от всички турнири за купите. Голяма част от феновете на Левски са на нивото на собственика на отбора Батков. Те си заслужават Батков за президент, но не заслужават треньор като Мъри. Последния постъпва съвсем разумно като отказва да се върне. Лошото е, че заради тези умници страдаме и останалите като гледаме как любимия ни отбор все повече затъва.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
I.A
Мнения: 691
Регистриран на: 05 дек 2011 11:52
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот I.A » 28 мар 2012 15:02

сини богове написа:Ако новия треньор е Ясен, нямаше нужда Гонзо да се жертва сега, защото Ясен ангажименти няма. Но щом е ясен, но ще го обявим на съответната дата, означава, че е треньор на отбор с който ще имаме мач преди тази дата. Нека сега да погледнем предстоящите мачове и кой е този треньор?......

Няколко дни преди тази дата 24 Април имаме мач с Черноморец.Дали пък не е Херо?

Потребителски аватар
denitko1
Мнения: 1331
Регистриран на: 11 юли 2011 17:25
Skype: ЛС има :)
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот denitko1 » 28 мар 2012 15:06

СВОБОДЕН написа:Гледам, чета и не вярвам. Една част и то не малка не искат Мъри за треньор. И не само това. Обявяват го за некадърник, неудачник и други такива. А това са само малка част от хората тук. Има много които биха казали същото, но не пишат тук. Това е все едно в Барса да не искат Гуардиола, а в МЮ Сър Алекс. Но там хората не са луди като нас въпреки, че има възможност Барса да не спечели нищо, а и ЮН защото вече отпаднаха от всички турнири за купите. Голяма част от феновете на Левски са на нивото на собственика на отбора Батков. Те си заслужават Батков за президент, но не заслужават треньор като Мъри. Последния постъпва съвсем разумно като отказва да се върне. Лошото е, че заради тези умници страдаме и останалите като гледаме как любимия ни отбор все повече затъва.

МНОГО ПРАВИЛНО +1
ЛЕВСКИ е смелост, родена в борбата!
ЛЕВСКИ е мъка, живяла в сърцата!
ЛЕВСКИ е вяра в мечта благородна!
ЛЕВСКИ - победа на сила и воля!

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот G0nzi » 28 мар 2012 15:09

I.A написа:
сини богове написа:Ако новия треньор е Ясен, нямаше нужда Гонзо да се жертва сега, защото Ясен ангажименти няма. Но щом е ясен, но ще го обявим на съответната дата, означава, че е треньор на отбор с който ще имаме мач преди тази дата. Нека сега да погледнем предстоящите мачове и кой е този треньор?......

Няколко дни преди тази дата 24 Април имаме мач с Черноморец.Дали пък не е Херо?

От твоята уста (пост) в божиите уши, дано дано дано!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта