Ясен Петров е треньор на Левски.Илиан Илиев в Левски от лято

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

departedt2
Мнения: 36
Регистриран на: 11 мар 2012 16:09
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот departedt2 » 28 мар 2012 13:55

Вариантите,подредени по удачност на избора, според мен, са:

Херо - перфектният избор
Гочето - отличен избор
Ст.Грозданов - никак не лош избор
Ил.Илиев - не лош избор (рано или късно той ще поеме Левски)
Мъри - не дотам добър (за да не кажа неудачен) избор
Всеки друг - няма нужда

Потребителски аватар
tihomir_rs
Мнения: 582
Регистриран на: 26 авг 2008 01:38
Местоположение: Русе,Sofia
Контакти:

Новия треньор в Левски

Мнениеот tihomir_rs » 28 мар 2012 14:01

http://www.livesport.bg/batkov-obqvi-qs ... 44124.html
Ако е истина това,просто незнам кво да кажа за управниците в Левски...
Изображение

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот Theos » 28 мар 2012 14:02

Мъри ще се върне ако му се делегира цялата власт, Гонзо аут и Ей Богу далеко от него да не му се меша...на практика освен второто другото е неизпълнимо, чухте днеска ,че Сираков е персона нон-грата.
За мен един Седрик Бардон би свършил огромна работа с резултати!

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот blue magic » 28 мар 2012 14:03

Да, ама Мъри не иска. Върти, суче, условия поставя - защото знае, че рискът от провал и загуба на ореола "най-успешен треньор" е голяма. Яд ме е че когато трябва да разчитаме на легендите да вдигнат отбора на крака се получава едно абдикиране. Къде отива левскарското сърце - да си готов да помогнеш на отбора в тежък момент?! Много лесно е да си търсиш оправдания, трудно е да се наемеш.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Ivanskiq
Мнения: 316
Регистриран на: 06 окт 2009 10:39
Контакти:

Re: Официално: Гонзо пак треньор на Левски

Мнениеот Ivanskiq » 28 мар 2012 14:03

Твърде е рано да съдим за Тонев, тъй като не е изминал дори един пълен футболен цикъл. Човекът дойде, декларира планове, чиято реализация може да се осъществи за период от най-малко две години. Тогава ще го съдим. С назначаването на Гонзо, обаче, направи грешка. Не защото няма да изкараме с Гонзо 2 или три мача. Просто защото Гонзо няма визия за футболно треньорство. Неговотo назначаване в Левски е просто замразяване на футболното развитие на клуба до лятото. Който и да дойде ще трябва да започне оттам, откъдето Костов приключи. Другото лошо нещо - Гонзо сякаш не вижда, че не е полезен за Левски на постовете, които заема. Има спрямо него един нелогично дълъг толеранс от страна на ръководството (разбирай Батков). Тук стигаме до Батков...Има ли смисъл да говоря за него. По-скоро ще формулирам негативно въпроса си - има ли някой, да вижда поне едно достойнство на Батков като шеф на Левски? Чакам да ми кажете. Комунист, селски хитрец, който паразитира върху Левски. Той дори не истински шеф. Всеки може да се прави на шеф на клуб, който в огромната си част се финансира от спонсори (в нашия случай те са три). Какво продължава да прави тази гнида в Левски? Някои ще ми обясни ли това? И при всичките гореизброени факти, които оформят красноречив контекст, той да ми се изтaпани нагло пред медиите и да ми говори кой имал шанс и кой нямал шанс да се върне в Левски? След като този човек не финансира клуба, защо се води негов собственик? Защо прави Левски заложник на своето его и на своите интереси? Знаем добре, че Гонзо му е буфер и затова не иска да го маха. Възможно ли е някой от вас да организират транспранти и слогани срещу него? Възможно ли е да кажем открито, че не искаме този паразит, заедно с протежето му Гонзо?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот blue avalanche » 28 мар 2012 14:10

blue magic написа:Да, ама Мъри не иска. Върти, суче, условия поставя - защото знае, че рискът от провал и загуба на ореола "най-успешен треньор" е голяма. Яд ме е че когато трябва да разчитаме на легендите да вдигнат отбора на крака се получава едно абдикиране. Къде отива левскарското сърце - да си готов да помогнеш на отбора в тежък момент?! Много лесно е да си търсиш оправдания, трудно е да се наемеш.

Изображение
Затова,всъщност,никой не е чул от Стоилов какво ТОЧНО иска.Само едно мънкане!

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот G0nzi » 28 мар 2012 14:14

tihomir_rs написа:http://www.livesport.bg/batkov-obqvi-qsen-e-noviqt-trenjor-44124.html
Ако е истина това,просто незнам кво да кажа за управниците в Левски...

Кое? Че наско не е ходил на работа ли? Ако това визираш спомни си къде беше по време на мача с Тампере - на лов в африка!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

Потребителски аватар
sangio
Мнения: 284
Регистриран на: 23 юли 2010 14:39
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот sangio » 28 мар 2012 14:18

К'во значи " Левски иска Мъри на Герена ... !?!? " ... :!: :?: :!: аз лично не го искам ... освен ако не е в ложата ( или някъде из публиката ) ... определено не го искам за треньор ... част от феновете , но това не значи всички ... да не говорим за " Герена " ... :roll: :?

markovark
Мнения: 55
Регистриран на: 12 дек 2008 13:56
Контакти:

Re: Новия треньор в Левски

Мнениеот markovark » 28 мар 2012 14:18

Между "Новият треньор е ясен" и "Ясен е новия треньор" разликата е голяма......

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Левски иска Мъри Стоилов отново на ГЕРЕНА?

Мнениеот G0nzi » 28 мар 2012 14:42

Тони Шумахер написа:Сега е момента , да ме нападате : Трябваше да вземем Стефан Грозданов !

Още вчера го казах, до лятото Бай Гроздан е идеален! После да се намери свестен треньор, да се разкарат сегашните футболисти (без младите и вратаря) и да се започва всичко на чисто и готово! Показаха го Лудогорец че и с 15 нови пак става, само с кърпежи ще си кретаме още дълги години!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта