Може да победите ЦСКА, но да паднете от Вихрен както миналата година(в случая да кажем Монтана). Не можете да си купите всеки мач![/quote]
За купуването на мачове видяхме кой беше майстора тази пролет.
Миш-маш
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
- edmon_dantes
- Мнения: 1597
- Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
- Skype: edmon_dantes2
- Местоположение: София, Ямбол
- Контакти:
Re: ОТ 2 ДО 7КРЪГ СА ВАЖНИТЕ МАЧОВЕ.
Докато не влезем в ШЛ въпбще не ми пука БГ първенството. А и нали Гонзо каза че състава ни е равностоен, едва ли ще имаме проблеми с отборчета като Славия, локо или ония мишки от панчарево, които са доволни от 1:1 с 6тия в Ирландия . Ако мен питат предпочитам да се играе с 3 различни отбора - 1 за ШЛ, 1 за А група и 1 за дублиращите, защото тия селтаци от Перник и Ловеч ще земат пак да ни контузят играчите. Пък дори и да направим някой равен, ще наваксваме втория полусезон, Тройчо най-добре знае какво имам предвид
)
Айде поздрави и успех на бг-тата в жребия днеска

Айде поздрави и успех на бг-тата в жребия днеска
-
- Мнения: 150
- Регистриран на: 07 авг 2008 16:18
- Контакти:
Re: ГОРЧИВАТА ИСТИНА
Напълно съм съгласен с това, че вече няма слаби отбори. Има едно ядро от 25-30 клуба, които сформират елита по богатство и сила, останалите 200 отбора са на едно ниво - гледате какво се случва - в първия мач госта бие, във втория мач пак госта бие - разменят си гостуващите отбори победи, гледате какви резултати се получават - Хелзинборг падат, Звезда едвам се спасиха, Партизан отпаднаха, айде да не давам повече примери, че ме мързи сега справки да правя. Че ние с какво сме по-добри от Розенборг, Партизан, Хелзинборг, Славия прага? Те вече само гледат, ние сме все още в играта. Слаби, силни - там сме и продължаваме да мечтаем. Българите имаме една характерна черта да се надценяваме жестоко - например за националния отбор - все още живеем с някви спомени от 94-а година, надяваме се тоя отбор да се върне, но реалността е такава, че нашия национален отбор е на средно европейско ниво и не можем да очакваме кой знае какви успехи. Същото е и с клубния футбол - няма как всяка година да се класираме в ШЛ и 2 отбора в ЛЕ, гледате каква е конкуренцията, някви анонимни отборчета от казахстан, азербайджан, молдова с по 10-15 милиона евро бюджет.... Както прочетох наскоро в един вестник - Радвахме се, когато Платини направи промените в ШЛ та да не играем в последния кръг срещу отбори като Ливърпул, Спортинг, Виляреал и т.н. Да, ама играем срещу изгладнели за доказване отбори от нашата черга, като се видя, че това е не по-малко опасно. Колкото и Левски искат да влезнат, така и Шериф искат да влезнат, и Дебрецен и Апоел. Не сме по-слаби от тях, но не сме и по-силни. Ще спечели този отбор, който повече иска победата.
-
- Мнения: 150
- Регистриран на: 07 авг 2008 16:18
- Контакти:
Re: ТОП 3 НА НАЙ-ДОБРИТЕ В МОМЕНТА
Тасевски
Гошо
Бардон
Гошо
Бардон
Жребият на Левски
Аз лично искам Вентспилс или Апоел.Всичко без Залцбург(а дори и те) ни оставя не лоши шансове.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Жребия на живо
Искам да помогнем на тези, които не могат да гледат жребия, а искат да следят целия (не само на бг отборите). Ние от bet-earn.net ще ви предоставим тази възможност. Пускам темата тук, защото Левски почват първи в жребия от нашите представители. Жребият ще бъде предаван отбор по отбор в реално време. Ето ви и линка:
http://bet-earn.net/news.php?id=320
Ще се радваме, ако останете при нас, за да се наслаждавате на сайта. Успех!
http://bet-earn.net/news.php?id=320
Ще се радваме, ако останете при нас, за да се наслаждавате на сайта. Успех!
Re: Жребият на Левски
Тука ще ви дам link като се активира за наживо !
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]
-
- Мнения: 62
- Регистриран на: 19 юли 2009 13:44
- Skype: CSKA-Number-One
- Контакти:
Re: Жребият на Левски
по Eurospot би трябвало да го дават нали 

Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта