ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот shumnaliq » 15 юли 2009 20:38

АВЕ Млъкнете ве !!! Ко да направи Велев???? Да влезе и той ли да вкара гол??????
с 6 нападателя играете ве. Не ви ли е срам??? Отборът ви е в беда а вие виете като бесни кучета.
НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ ???
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот unist_gp » 15 юли 2009 20:39

споко. батков е заложил няколко хилядарки за 0-0 на полувремето, за да плати неизплатените премии :) :) Левски със сигурност ще отстрани андорците, лошото е,че тоя малоумник кокала се има за незаменим и няма как да го махнат... някой знае ли адреса му, децата му, жена му и т.н. :lol:

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот stefani » 15 юли 2009 20:39

Казал съм го отдавна ! Кокала не става Вуцов беше по добро решение , ама и от Борат какво може да се очаква ? Мъка... мъка :x
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот silver_sky_boy » 15 юли 2009 20:39

Аз съм фен на ЦСКА но предпочитам левски да вкара 2 гола или повече и да реши мача още в София.Когато играе БГ отбор в европа всички трябва да застанем заедно зад него без значение на кои отбор сме фенове

Потребителски аватар
Romano
Мнения: 67
Регистриран на: 27 авг 2008 20:57
Контакти:

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот Romano » 15 юли 2009 20:39

Мисля, че още е доста рано за да го псуват. Левски нищо не играе, но е нормално като за началото на сезона. Важното е да се подобрят за третия кръг. С слабаци винаги е трудно. Миналата година и нашата агитка нареждаше кольо на полувремето, но след мача с щутгард всички му ръкопляскаха на крака

puffer
Мнения: 373
Регистриран на: 06 юли 2009 18:50
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот puffer » 15 юли 2009 20:40

Андорците без двете си звезди :shock: а какво ли щеше да е с тях :mrgreen:
ПО-ДРЕВНИ ОТ РИМ,ПО-ГОЛEМИ ОТ ВСИЧКИ В БЪЛГАРИЯ--ТОВА Е ПЛОВДИВ,ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!

Потребителски аватар
Dr. Who
Мнения: 63
Регистриран на: 02 юли 2009 23:41
Контакти:

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот Dr. Who » 15 юли 2009 20:40

Батков директно да предлага договор на треньора на Санта Жулия. Това ни трябва на нас. Щом от сервитьори, строители, счетоводители е направил такъв тобор, то представете си какво би направил с наличните ни футболисти.

shammi
Мнения: 289
Регистриран на: 08 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот shammi » 15 юли 2009 20:40

DukeUnv написа:Безобразно слаби сме!!! Направо не ми се гледа мача. Имахме няколко положения - всичко усрахме (с извинение). Това е недопустима игра срещу отбор от такъв ранг, дето дори не са и професионалисти :shock: :shock: :shock:

Абсолютно !!! Нашите са трагични, а тея от Санта са като опълченците на Шипка. Нямам думи просто. Трябва да се направят промени сега на почивката, да се играе по - нападателно и не със тези тъпи къси подавания и изнасяния. Дано вкараме поне 2 гола.....
Хаосът е в най - голямо изобилие там, където всеки се опитва да въведе ред....

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ТА КАКВО КАЗВАТЕ ЗА ВЕЛЕВ?

Мнениеот Parmalat » 15 юли 2009 20:41

Така ще е докато има корупция в страната ни.С купени мачове НЕСТАВА.Има още време дано вкарат и бият че тоя пат наистина ще станат смешни не в България само.Не ви е проблема във Велев,а в Батков!!!Като няма пари да се маха от Левски :|
Последна промяна от Parmalat на 15 юли 2009 20:42, променено общо 1 път.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот mike28 » 15 юли 2009 20:41

[offtopic]Делянски, ти поне си старо форумно куче, трябва ли да ти припомням този линк? ;)[/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта