Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

7271
Мнения: 82
Регистриран на: 08 сеп 2010 15:58
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот 7271 » 26 сеп 2011 23:43

L_Messi написа:Очаквам победа. Само подкрепа за Гонзо и футболистите. За мен е достатъчно да виждам, че те дават всичко от себе си за успеха на отбора и макар да не се получава, макар някои от тях да не показват това, което се иска за отбор като Левски, аз продължавам да ги подкрепям.
Негативно настроените колеги (които имат пълното право за това) бих ги посъветвал да насочат гнева си към Батков - той е човекът, който взима решенията и носи отговорност за състоянието на клуба.

И какво точно подкрепяш ? АД - то на Батков, което в този му вид няма нищо общо с ценностите и идеята на клуба. Като скандираш на стадиона "И преди, и сега Левски значи свобода" /ако го правиш изобщо/ замисляш ли се какво означава това?

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот L_Messi » 27 сеп 2011 00:16

7271 написа:
L_Messi написа:Очаквам победа. Само подкрепа за Гонзо и футболистите. За мен е достатъчно да виждам, че те дават всичко от себе си за успеха на отбора и макар да не се получава, макар някои от тях да не показват това, което се иска за отбор като Левски, аз продължавам да ги подкрепям.
Негативно настроените колеги (които имат пълното право за това) бих ги посъветвал да насочат гнева си към Батков - той е човекът, който взима решенията и носи отговорност за състоянието на клуба.

И какво точно подкрепяш ? АД - то на Батков, което в този му вид няма нищо общо с ценностите и идеята на клуба. Като скандираш на стадиона "И преди, и сега Левски значи свобода" /ако го правиш изобщо/ замисляш ли се какво означава това?

Много ясно съм обяснил кого точно подкрепям и защо. Относно ценностите и идеята на клуба и това какво скандирам или не ще ти кажа само едно - в каквото и състояние да се намира Левски, аз ще продължавам да гледам и да ходя на мачовете му, защото първо обичам да гледам футбол и второ - това е любимият ми отбор, не мога да го сменя и да си избера друг. Единственото, което ме интересува е да мога спокойно да отида на Герена и да гледам мач, (ако нямам възможност - по ТВ или радиото) после да коментирам с приятели (или в случая по форумите) какво съм видял, какво ми харесва и какво не и тем подобни. А вие големите форумни разбирачи си правете революции, сменяйте треньори и играчи тук във форума и не ме занимавайте с глупости.

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот ЦСКА-83 » 27 сеп 2011 00:20

Жалка работа.Едно средняшко дерби.Нека по-добрият победи.
Кво стана със "Свобода за Ицо и Любо" великите българи?

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот L_Messi » 27 сеп 2011 00:27

ЦСКА-83 написа:Жалка работа.Едно средняшко дерби.Нека по-добрият победи.
Кво стана със "Свобода за Ицо и Любо" великите българи?

Да, дано в предстоящия мач по-добрият победи, за разлика от вашия мач с Локото, където те заслужаваха 1 точка, но съдията беше решил друго. Наистина жалка работа ;)

7271
Мнения: 82
Регистриран на: 08 сеп 2010 15:58
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот 7271 » 27 сеп 2011 00:42

L_Messi написа:
7271 написа:
L_Messi написа:Очаквам победа. Само подкрепа за Гонзо и футболистите. За мен е достатъчно да виждам, че те дават всичко от себе си за успеха на отбора и макар да не се получава, макар някои от тях да не показват това, което се иска за отбор като Левски, аз продължавам да ги подкрепям.
Негативно настроените колеги (които имат пълното право за това) бих ги посъветвал да насочат гнева си към Батков - той е човекът, който взима решенията и носи отговорност за състоянието на клуба.

И какво точно подкрепяш ? АД - то на Батков, което в този му вид няма нищо общо с ценностите и идеята на клуба. Като скандираш на стадиона "И преди, и сега Левски значи свобода" /ако го правиш изобщо/ замисляш ли се какво означава това?

Много ясно съм обяснил кого точно подкрепям и защо. Относно ценностите и идеята на клуба и това какво скандирам или не ще ти кажа само едно - в каквото и състояние да се намира Левски, аз ще продължавам да гледам и да ходя на мачовете му, защото първо обичам да гледам футбол и второ - това е любимият ми отбор, не мога да го сменя и да си избера друг. Единственото, което ме интересува е да мога спокойно да отида на Герена и да гледам мач, (ако нямам възможност - по ТВ или радиото) после да коментирам с приятели (или в случая по форумите) какво съм видял, какво ми харесва и какво не и тем подобни. А вие големите форумни разбирачи си правете революции, сменяйте треньори и играчи тук във форума и не ме занимавайте с глупости.

О, санкта семплицитас!

bobi641964
Мнения: 20
Регистриран на: 08 юни 2008 10:27
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот bobi641964 » 27 сеп 2011 01:47

captain_drifuss написа:0-3

не ги ръчкай и без това страдат ама ЗАСЛУЖЕНО

Nestor Mahno
Мнения: 127
Регистриран на: 19 юни 2011 17:08
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот Nestor Mahno » 27 сеп 2011 09:20

Стига депресия и негативизъм!Хайде всички на стадиона в Неделя,пожелавам си поне 10 000 верни до гроб левскари да покажем,че наистина обичаме отбора си ,да пеем любимите песни за сините,никакви жалки викове за оставка и прочие.
Иначе едно голямо Браво за сърцатата игра на лудетините от Разград и специално на Бащицата Кирил Домусчиев!
Левски 1914,West Ham United

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 27 сеп 2011 09:34

Nestor Mahno написа:Стига депресия и негативизъм!Хайде всички на стадиона в Неделя,пожелавам си поне 10 000 верни до гроб левскари да покажем,че наистина обичаме отбора си ,да пеем любимите песни за сините,никакви жалки викове за оставка и прочие.
Иначе едно голямо Браво за сърцатата игра на лудетините от Разград и специално на Бащицата Кирил Домусчиев!


Ти си нещо болен човек!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3165
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот wilge » 27 сеп 2011 09:47

L_Messi, ако обичаше отбора си нямаше да подкрепяш идиота, който така зверски го съсипва. Явно не си гледал истинският Левски за да видиш какво значи игра, синхрон, воля за победа, тактически капани в които хлътваха противниците, безупречно движение по терена, когато всеки знаеше къде да застане и какво да направи по всяко време, технически изпълнения от които ти спира дъха- главички, петички, голове направо от корнер, със задна ножица или над стената и горе в паяците. Явно и ти си толкова заблуден, колкото Nestor Mahno и варваш, че на мача с Локото ще отидат 10000 човека. Удари си два шамара да ти лепне релето, потърси стари мачове на Левски в нета, гледай ги внимателно, наслаждавай се на истинската игра която играеше отбора ни преди ерата "Гонзьо" и после не се чуди как сам ще викнеш с всички сили: ГОНЗО ВЪН!
На драго сърце да обичаме оногова който ни покаже погрешката, инак той не е наш приятел.
В. Львский

Потребителски аватар
Blue Mind
Мнения: 1667
Регистриран на: 27 мар 2010 12:46
Контакти:

Re: Левски-Локо Сф , 8 кръг на А група

Мнениеот Blue Mind » 27 сеп 2011 10:03

Слаба игра ,измъчена победа , и така ще е докато не дойде истински треньор ;)
Изображение
Изображение
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта