Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот russia » 10 юни 2011 13:42

Милен Василев от Миньор, Карачанаков от Пирин и Божилов от Черно море. Абе що не върнем Иван Стоянов?
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3728
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот danko_sot » 10 юни 2011 13:45

russia написа:,Абе що не върнем Иван Стоянов?


Щото има договор с Волга и наскоро обяви, че смята да си го изкара. По-реална цел е Галин Иванов, за който Милен даваше мило и драго през зимата
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот russia » 10 юни 2011 14:05

danko_sot написа:
russia написа:,Абе що не върнем Иван Стоянов?


Щото има договор с Волга и наскоро обяви, че смята да си го изкара. По-реална цел е Галин Иванов, за който Милен даваше мило и драго през зимата

Добре, но Галин показа с поведението си, че не иска в ЦСКА. Насила ЦСКА- р няма да го правим. Сега прочетох в друг сайт, че идва Карачанаков. Чакали сме окончателното решение за Пирин и сме отправили оферта за момчето. А дано.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16889
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Udoji90 » 10 юни 2011 14:08

danko_sot написа:
russia написа:Абе що не върнем Иван Стоянов?


Щото има договор с Волга и наскоро обяви, че смята да си го изкара. По-реална цел е Галин Иванов, за който Милен даваше мило и драго през зимата.


Може би имаш предвид Алания?

Иначе Галин Иванов не е никак лош играч, но ми се струва, че ще се претрупаме с много крила, ако наистина взимаме Якимов и Карачанаков, пък и за Тонев май все още не е напълно сигурна продажбата му на Лех.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Joni_ » 10 юни 2011 14:14

Само на мен ли ми се струва, че се пълним с посредствени играчи ?
Сега ясно е, че Якимов и Карачанаков ще дойдат без пари, но те не бяха титуляри в Пирин, а ние ги взимаме при нас.Нещо ме разбирам какъв е смисъла от това, но ......
Най добре беше да вземем 2-3 максимум, но да са наистина класни, а не да събираме всичко без пари от България.
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот mistreated » 10 юни 2011 14:15

Трябва ни централен нападател, стига с тези крила. Да не говорим за крещящата нужда от стабилен плеймейкър, особено с честите дупки, в които изпада Маркиньос.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот POPCORN » 10 юни 2011 14:32

Joni_ написа:Само на мен ли ми се струва, че се пълним с посредствени играчи ?
Сега ясно е, че Якимов и Карачанаков ще дойдат без пари, но те не бяха титуляри в Пирин, а ние ги взимаме при нас.Нещо ме разбирам какъв е смисъла от това, но ......
Най добре беше да вземем 2-3 максимум, но да са наистина класни, а не да събираме всичко без пари от България.

тия хора са на по 19-20 години, за какви титуляри ми говориш бе приятелю?Как разбираш кой играч е посредствен и кой не?И Спас делев отначлото беше посредствен , ама гледай в момента какво прави!Стига с тия разсъждения.не сме ние хората, да казваме кой е посредствен и кой не.взимали сме уж много добир футболисти и какво е ставало после?Е жив пример големият футболист шеридън!Той Костов е по-добър от него!Докато хората не излезнат на терена и не покажат какво могат , няма как да ги наречем посредствени и слаби!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Joni_ » 10 юни 2011 14:39

POPCORN написа:
Joni_ написа:Само на мен ли ми се струва, че се пълним с посредствени играчи ?
Сега ясно е, че Якимов и Карачанаков ще дойдат без пари, но те не бяха титуляри в Пирин, а ние ги взимаме при нас.Нещо ме разбирам какъв е смисъла от това, но ......
Най добре беше да вземем 2-3 максимум, но да са наистина класни, а не да събираме всичко без пари от България.

тия хора са на по 19-20 години, за какви титуляри ми говориш бе приятелю?Как разбираш кой играч е посредствен и кой не?И Спас делев отначлото беше посредствен , ама гледай в момента какво прави!Стига с тия разсъждения.не сме ние хората, да казваме кой е посредствен и кой не.взимали сме уж много добир футболисти и какво е ставало после?Е жив пример големият футболист шеридън!Той Костов е по-добър от него!Докато хората не излезнат на терена и не покажат какво могат , няма как да ги наречем посредствени и слаби!

Приятелю това е ЦСКА, винаги при нас са идвали само доказани футболисти от България(за чужденците не говорим),а ние събираме всичко което е безплатно и после се чудим защо се мъчим в мачовете и защо имаме такава голяма група от футболисти.
Радуканов направо не лош отбор за България и няма смисъл да се събират играчи на килограм, този отбор трябва да се запази по възможност и да се надгради с 2-3 класи футболиста и да се гонят резултати, поне така ги виждам аз нещата и мисля ,че така е правилно .
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот vaskonti » 10 юни 2011 14:44

Joni_ написа:
POPCORN написа:
Joni_ написа:Само на мен ли ми се струва, че се пълним с посредствени играчи ?
Сега ясно е, че Якимов и Карачанаков ще дойдат без пари, но те не бяха титуляри в Пирин, а ние ги взимаме при нас.Нещо ме разбирам какъв е смисъла от това, но ......
Най добре беше да вземем 2-3 максимум, но да са наистина класни, а не да събираме всичко без пари от България.

тия хора са на по 19-20 години, за какви титуляри ми говориш бе приятелю?Как разбираш кой играч е посредствен и кой не?И Спас делев отначлото беше посредствен , ама гледай в момента какво прави!Стига с тия разсъждения.не сме ние хората, да казваме кой е посредствен и кой не.взимали сме уж много добир футболисти и какво е ставало после?Е жив пример големият футболист шеридън!Той Костов е по-добър от него!Докато хората не излезнат на терена и не покажат какво могат , няма как да ги наречем посредствени и слаби!

Приятелю това е ЦСКА, винаги при нас са идвали само доказани футболисти от България(за чужденците не говорим),а ние събираме всичко което е безплатно и после се чудим защо се мъчим в мачовете и защо имаме такава голяма група от футболисти.
Радуканов направо не лош отбор за България и няма смисъл да се събират играчи на килограм, този отбор трябва да се запази по възможност и да се надгради с 2-3 класи футболиста и да се гонят резултати, поне така ги виждам аз нещата и мисля ,че така е правилно .

Делев дойде в ЦСКА със статута, който има сега Карачанаков в Пирин. Делев беше точно никой и стана известен след 1 гол срещу ЦСКА за купата, това е. И ако не беше Пената да настоява да го вземем най-вероятно никога нямаше да дойде.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Joni_ » 10 юни 2011 14:49

vaskonti написа:Делев дойде в ЦСКА със статута, който има сега Карачанаков в Пирин. Делев беше точно никой и стана известен след 1 гол срещу ЦСКА за купата, това е. И ако не беше Пената да настоява да го вземем най-вероятно никога нямаше да дойде.


Ами не е съвсем така защото Делев беше титуляр и водещ играч на Пирин, а Якимов и Карачанаков дали имат записани и по 5 мача .
Не ме разбирайте погрешно не съм против тези момчета, но те няма да вдигнат нивото на ЦСКА, взимаме ги за бройка и ако някой от тях стане добре ако не ..... А това според мен не е правилно за отбор като ЦСКА .
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта