
Миш-маш
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
- WestCoast2
- Мнения: 446
- Регистриран на: 20 мар 2009 23:00
- Контакти:
Re: Размисли в червено,след дербито......
Много добро 

Единство в делата,
дързост в душата,
с Левски в сърцата!
дързост в душата,
с Левски в сърцата!
Re: Размисли в червено,след дербито......
Извинявайте, кой от вас е червен? Или е Борето?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.
Re: Новината на БЛИЦ: Аврам Грант прие офертата на Чорни да поем
А защо всички хвалят Хидинк и Моуриньо, които стигнаха до полуфинал? Грант се представи много добре в Челси и точно затова не вярвам да реши, че има работа тука.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.
Re: Ще се отрази ли на ЛЕВСКИ евентуалното отцъствие на Жоазинио
Научете се да пишете бе хора !
Не се пише отЦъствие, оправи си заглавието, за да не ставаш за смях !
Не се пише отЦъствие, оправи си заглавието, за да не ставаш за смях !
-
- Мнения: 328
- Регистриран на: 05 фев 2009 22:11
Re: Размисли в червено,след дербито......
...... Ден седми: - Абе тея от Левски не бяха ли онези дето ги бяхме прекръстили на Витоша? Тези дето ги бяхме обединили насила с онези от полицейския Спартак? Онези дето като поискаха някой футболист Политбюро ги наказваше да не играят по 2 години? Онези дето ни шареха с по 7 парцала,онези дето повече ги мразим отколкото обичаме децата си,майките си,че и Цска дори? Абе защо ли не се напънахме да ги затриеме през комунизма? Защо не измислихме че имат пръст в атентата срещу Папата,защо не ги накиснахме че са виновни за глобалното затопляне и озоновата дупка? Защо не ги забием надълбоко,че са оцветили небето,морето и все в синьо? ........ АМА НЕ МОЖЕМ! Защото и това не можем,защото сме слаби,защото ги обичат и децата ни,защото са вечни!!! ЗАЩОТО СА ЛЕВСКИ! ........ Някъде в обозримото бъдеще: - Абе аз от кой отбор бях....ааааа имаше май един,май Цска се казваше! Е няма го вече ,отиде си по естествен път,като всичко изкуствено създадено! Ама така и трябваше! Това е !!! 

Re: Размисли в червено,след дербито......
Абе вие мерихтели си температурата
.



-
- Мнения: 328
- Регистриран на: 05 фев 2009 22:11
Re: Размисли в червено,след дербито......
Не!!! Писахме правилно мерихте ли си! Отделно а не като теб!angulo написа:Абе вие мерихтели си температурата![]()
![]()
.

Re: Новината на БЛИЦ: Аврам Грант прие офертата на Чорни да поем
Докато собствениците продължават да дават пари за чалга проститутки,няма да видят ШЛ
Честито левскари най-после истинска звезда ще дойде.
От отличен источник знам, че Aлесио Такинарди ще дойде в Левски. В момента той работи като зидаро-мазач в Испания и има много голове на Фифа 2009.
Атака на ШЛ !
Атака на ШЛ !

Смърт за сектор г
Смърт за вас свине
Ше ви сереме на п*тките!
Смърт за вас свине
Ше ви сереме на п*тките!
Re: Размисли в червено,след дербито......
Ден осми - синята легенда Боби Михайлов връчва златните медали на ЦСКА..."защо ли все така се получава, мамка му" - мисли си Боби и започва да брои до 32 на пръсти!blue lagoon написа:...... Ден седми: - Абе тея от Левски не бяха ли онези дето ги бяхме прекръстили на Витоша? Тези дето ги бяхме обединили насила с онези от полицейския Спартак? Онези дето като поискаха някой футболист Политбюро ги наказваше да не играят по 2 години? Онези дето ни шареха с по 7 парцала,онези дето повече ги мразим отколкото обичаме децата си,майките си,че и Цска дори? Абе защо ли не се напънахме да ги затриеме през комунизма? Защо не измислихме че имат пръст в атентата срещу Папата,защо не ги накиснахме че са виновни за глобалното затопляне и озоновата дупка? Защо не ги забием надълбоко,че са оцветили небето,морето и все в синьо? ........ АМА НЕ МОЖЕМ! Защото и това не можем,защото сме слаби,защото ги обичат и децата ни,защото са вечни!!! ЗАЩОТО СА ЛЕВСКИ! ........ Някъде в обозримото бъдеще: - Абе аз от кой отбор бях....ааааа имаше май един,май Цска се казваше! Е няма го вече ,отиде си по естествен път,като всичко изкуствено създадено! Ама така и трябваше! Това е !!!

Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта