Ясен Петров/Георги Иванов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

scooool
Мнения: 779
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот scooool » 18 апр 2011 08:19

Вече съм тотално против тази измислена Легенда тоя определено си мисли,че води Левски Карлово.Къде е големия му левскарски дух,нямал да свърши света??????!!!!!!! тоя тотално изтрещя втори сезон сме с калъфките,НО НЕ БИЛО ВАЖНО!!!????!!!
Вече казах веднъж да си му дават пропуски да си взима Ясенчо и да ходят да чоплят семки и да умуват на трибуните,явно е,че те нямат идея и визия за бъдещето ,нито амбиция да постигнат нещо щом не е фатално,че пак сме втори????!!!!!.

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот 727150 » 18 апр 2011 08:27

За Гонзо и Ясен е пределно ясно че нямат място в Левски,проблемът е обаче не в тяхната смяна,а в смяната на собственика,защото утре Батков ще употреби за собствените си цели поредните сини легенди -например Йовов и Кривия,ВЪПРОСЪТ Е-ДОКОГА ще му позволяваме да си прави каквото си иска с любимия ни отбор?
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3172
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот wilge » 18 апр 2011 08:38

Като ви слушам, т.е. чета-, най- добре и тримцата да се махат. Ама кой да дойде? Кой? Това е въпросът!
На драго сърце да обичаме оногова който ни покаже погрешката, инак той не е наш приятел.
В. Львский

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот Gonzi_407 » 18 апр 2011 09:21

Баткофф ли изгони кокъла - не!
Баткофф ли назначи достанич - не!
Баткофф ли назначи яско сливата - не!
Тогава как точно мустака употребява легендите? Защо не му се върже на акъла Панов, или друг от великите играчи? Връзват се недоучени момчета с управленски комплекси! Гонзо е време да си събира багажа за 2 години - нищо!
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

wire
Мнения: 255
Регистриран на: 04 сеп 2008 14:31
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот wire » 18 апр 2011 09:30

Аз все още съм на мнение, че нямаме много причини да клеветим Ясен, защото е видно, че той е само лице за пресконференциите, а гонзо реди състава. Дай му на простака власт и гледай какво става... Само с йедине и **** не става, мъпет комплексиран, трябва и акъл, който нямаш и грам!

п.п. йовов, пенсионирай си раничката! :evil:

Потребителски аватар
Каракочев
Мнения: 72
Регистриран на: 07 апр 2011 11:01
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот Каракочев » 18 апр 2011 09:45

Gonzi_407 написа:Баткофф ли изгони кокъла - не!
Баткофф ли назначи достанич - не!
Баткофф ли назначи яско сливата - не!
Тогава как точно мустака употребява легендите? Защо не му се върже на акъла Панов, или друг от великите играчи? Връзват се недоучени момчета с управленски комплекси! Гонзо е време да си събира багажа за 2 години - нищо!

А точките и парите от ЛЕ нищо ли са?Какво ще направиш с премиите от титлата и купата?Няма да стигнат да се плати тока на стадиона.Докъде мислиш че ще стигнат измислените шампиони в ШЛ ?Най-много до трети предварителен кръг.И ние да бяхме на тяхното място щяхме да имаме същата участ,защото жребия е дирижиран и няма място за гащници като нас.Какво се пените за една титла която автоматично те праща на заколение.Коефициент ни трябва сега и пари,а за нашите възможности те са в ЛЕ.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот mistreated » 18 апр 2011 09:59

Каракочев написа:
Gonzi_407 написа:Баткофф ли изгони кокъла - не!
Баткофф ли назначи достанич - не!
Баткофф ли назначи яско сливата - не!
Тогава как точно мустака употребява легендите? Защо не му се върже на акъла Панов, или друг от великите играчи? Връзват се недоучени момчета с управленски комплекси! Гонзо е време да си събира багажа за 2 години - нищо!

А точките и парите от ЛЕ нищо ли са?Какво ще направиш с премиите от титлата и купата?Няма да стигнат да се плати тока на стадиона.Докъде мислиш че ще стигнат измислените шампиони в ШЛ ?Най-много до трети предварителен кръг.И ние да бяхме на тяхното място щяхме да имаме същата участ,защото жребия е дирижиран и няма място за гащници като нас.Какво се пените за една титла която автоматично те праща на заколение.Коефициент ни трябва сега и пари,а за нашите възможности те са в ЛЕ.


И на какво заколение те праща титлата, като това е най-прекият път към групите, пък било то и на ЛЕ. Погледни пак правилника и ще ти стане ясно защо! Ако не бяхте шампиони преди 2 години дали щяхте да влезете в групите на ЛЕ след отстраняване на ФК Баку?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот FCH » 18 апр 2011 10:15

Не е фатално ако и ти си ходиш от Левски, Гронзо!

Потребителски аватар
bor-don
Мнения: 376
Регистриран на: 12 яну 2009 19:52
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот bor-don » 18 апр 2011 10:27

по-зле сме от чорбарите вече, щом започнахме да си обиждаме доскоро любимите играчи. Гонзо като вкарваше на цска, Йовов като вкарваше на Марсилия, Лацио, Баку, всички ги обичахте и им скандирахте имената, а сега започнахте да ги псувате. Засрамете се! И аз мисля, че малко трябва да си починат от работа, но не ги обиждам! Както не обиждах и Кокала, Вуцов и всички други ЛЕВСКАРИ, които работеха в Левски.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо: Няма да свърши светът, ако Левски не стане първи

Мнениеот terata » 18 апр 2011 10:36

bor-don написа:по-зле сме от чорбарите вече, щом започнахме да си обиждаме доскоро любимите играчи. Гонзо като вкарваше на цска, Йовов като вкарваше на Марсилия, Лацио, Баку, всички ги обичахте и им скандирахте имената, а сега започнахте да ги псувате. Засрамете се! И аз мисля, че малко трябва да си починат от работа, но не ги обиждам! Както не обиждах и Кокала, Вуцов и всички други ЛЕВСКАРИ, които работеха в Левски.


Колега, донякъде си прав, но не може някой да лежи само на стари лаври. А Гонзо точно това прави в момента. За две години в Левски не спечели нищо. Двамата с Ясен съсипаха формата на отлични футболисти като Митрев, Мулдер, Сержиньо Грийн и т.н. В играта на отбора няма нищо смислено и никаква идея за развитие. А на мен, а и предоплагам на много фенове на Левски и им е дотегнало "Герена" да бъде училище за треньори и всякакви такива директорчета. Ебати, та аз помощник-треньорите на Левски не съм ги чувал и виждал никога през живота си. Та Пламен Илиев, момчето е на 18 години и има повече мачове отколкото треньора на вратарите в Левски :o :shock: Доста неща е време вече да се променят в клуба. Майната им на измислените титли и купи в БГ, проблема е че в играта на отбора няма нищо качествено, а с този треньор и спортен директор няма и изглед нещо да се промени.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта