comandosa1 написа:Велев е най-големия цесекар в момента. Някой от другия лагер да се сети и на дербито да му подари някаква статуетка в знак на признание за работата му.
Ами освен един голям златен скунс,не знам какво друго!



Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
comandosa1 написа:Велев е най-големия цесекар в момента. Някой от другия лагер да се сети и на дербито да му подари някаква статуетка в знак на признание за работата му.
SUPERSTAR написа:А без Дормушали , накъде ?
bomberman64 написа:L_Messi написа:santiliana написа:Няма по-слаб отбор на Левски от тази година.Болно и тъжно ми е да го призная, но е самата истина.И за каква шампионска титла сме се засилили?! Та наште не могат топката да спрат, нито пас да си дадат.Такива карикатури са всичките,че всяка седмица могат да участват в някое комедийно шоу.Просто ужас.ТОВА НЕ Е ЛЕВСКИ, БАТКОВ ПРОДАЙ ОТБОРА И СЕ МАХАЙТЕ С КОКАЛА!
Ами просто първенството ни е такова, че дори този слаб отбор на Левски е втори и на 4 точки зад лидера. Какво да направим, да се откажем с официална декларация от битката за първото място, така ли?
АБЕ ДА НЕ ЧУВА ДЯВОЛА, НО НИЕ АКО НИ ВКАРАТ ПЪРВИТЕ 45 МИН.3 ГОЛА ЦСКА НА 9 МАЙ, УМ НЕ МИ ГО ПОБИРА ДО КЪДЕ МОГАТ ДА СТИГНАТ, НЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ТОЗИ ТИМ ,МОЖЕ ДА НИ ДОКАРА ГОЛЯМ СРАМ ЗА СЛЕДВАЩИТЕ 100 ГОДИНИ, ИЛИ БЪРКАМ?
lionel_messi написа:Начало » Новини
03 май 2009 21:56 Милен Германов
Гонзо със скъсани мускулни влакна - аут до края на сезона
Георги Иванов пропуска мачовете на Левски до края на сезона, научи Novsport.com. Лидерът на "сините" има скъсани мускулни влакна на бедрото. Това е първоначалнаъа диагноза на лекарския щаб на тима.
Това означава, че нападателят пропуска супер важното дерби с ЦСКА в борбата за титлата и оставащите четири мача на своя отбор.
Както е известно Гонзо се контузи малко след като вкара победния гол за Левски срещу Сливен на "Герена". Футболистът доигра мача, но почти на един крак и изобщо не участваше в разиграванията на своя отбор.
Преди няколко дни пък - във полуфинала за Купата на България, той си пукна кост на лицето, заради което бе опериран и се наложи да му бъде поставена специална маска, с която днес игра за първи път.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
UltraBlue написа:SUPERSTAR написа:А без Дормушали , накъде ?
АХАХАХАХАХ абе къв е тоя измисления![]()
![]()
kkatan написа:абе ,некакъв, ти си типичен подуенски идиот ,бе ! ако си беше направил труда да погледнеш дузпите със славия, нямаше да се правиш на интелект ...ама на такива изроди като теб всичко им се връща... пак сте втори, нещастнико !!!! а сега си гледай синята мъка и пий хапчета !!!
cska_90 написа:lionel_messi написа:Сори наистина -то от това губи дербито като цяло-
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта