Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот blue avalanche » 11 апр 2011 17:50

Долно уйно написа:
blue avalanche написа:
Долно уйно написа:Да ги видим комисиите дали ще се самосезират

Изображение

Аз,пък,забелязах,че,по време на мача,Радуканов на няколко пъти престъпи зоната за треньора!Очаквам ДК да се самосезира. :) :) :)

Нещо ме бъркаш, изобщо не ме интересува някой в частност, виждам неща и споделям, а ако ми кажеш къде е общото между расистки знамена и това, че някой треньор е престъпил линията ще съм ти адски много благодарен.

Само,ако ми кажеш какво е "расистко" знаме,че тая дефиниция нещо ми се губи...

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот Долно уйно » 11 апр 2011 18:01

Щом не знаеш тези свастики как се разглеждат и какви са законите срещу тях, няма намерение да си губя времето в буквалния смисъл на думата, само ще ти кажа, че това ако се случи в друга държава на запад от Калотина, то отбора чиято агитка си е позволила да се случи същото ще му се стъжни от глоби и наказания, нали искате ред, реда е стриктно спазване на наредбите от всички.

Ето ти малко материал от миналата година:
Черната серия на “Левски” продължава. Шампионите паднаха за трети път поред в първенството и общо за четвърти от последните 4 мача, като се включи и гостуването на “Виляреал” в евротурнирите.

В ролята на пореден екзекутор на шампионите след “Локомотив” (София) и ЦСКА влезе “Черноморец”. Бургазлии сломиха “Левски” с 1:0 в Ловеч в мач от VII кръг на “А” група. Двубоят, в който столичани бяха само формален домакин, се игра извън София заради наказание на “сините” поради свастики по трибуните в мача с ЦСКА миналия уикенд.

Делегата вероятно, отново няма да е "описал" това знаме, защото ако го е направил, то Левски трябва да бъдат лишени най-малко от домакинство.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Със страх добър съдия не се става.

Мнениеот dunavfc » 11 апр 2011 18:21

pelev73 написа:спас делев при всяка вдигната засада се хваща за главата и почва дасе сме е на съдията досега някой посмял лие да му вдигне картон а на международни мачове несме е дори да погледне към садията като му вдигнат засада ?????


+1111111111111111111111

Нашите футболисти като играят в Европа стават толкова тихи,че не можеш да ги познаеш..

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот blue avalanche » 11 апр 2011 19:18

Долно уйно написа:Щом не знаеш тези свастики как се разглеждат и какви са законите срещу тях, няма намерение да си губя времето в буквалния смисъл на думата, само ще ти кажа, че това ако се случи в друга държава на запад от Калотина, то отбора чиято агитка си е позволила да се случи същото ще му се стъжни от глоби и наказания, нали искате ред, реда е стриктно спазване на наредбите от всички.

Ето ти малко материал от миналата година:
Черната серия на “Левски” продължава. Шампионите паднаха за трети път поред в първенството и общо за четвърти от последните 4 мача, като се включи и гостуването на “Виляреал” в евротурнирите.

В ролята на пореден екзекутор на шампионите след “Локомотив” (София) и ЦСКА влезе “Черноморец”. Бургазлии сломиха “Левски” с 1:0 в Ловеч в мач от VII кръг на “А” група. Двубоят, в който столичани бяха само формален домакин, се игра извън София заради наказание на “сините” поради свастики по трибуните в мача с ЦСКА миналия уикенд.

Делегата вероятно, отново няма да е "описал" това знаме, защото ако го е направил, то Левски трябва да бъдат лишени най-малко от домакинство.

За твоя информация,"нацистки" са не само тези с "пречупен кръст".Такива са и знамената с черен кръст с бели кантове на червен фон!Такива знамена имаше на един мач вчера.Познай кой?Жокер-започна в 21.00ч.Очаквам комисията да се самосезира за тези знамена!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот Долно уйно » 11 апр 2011 19:31

Ти ме питаш така все едно съм фен на червените, странен народ.
Пускай снимка на същите в тяхната тема и да дискутираме

Между другото какво се оказа сега:

1. Момчето не е 14 годишно, а е 17 годишно
2. Не е стреляно по него с пушка, а е ударено от съчми които се поставят в бомбичките
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот blue avalanche » 11 апр 2011 19:35

Долно уйно написа:Ти ме питаш така все едно съм фен на червените, странен народ.
Пускай снимка на същите в тяхната тема и да дискутираме

Между другото какво се оказа сега:

1. Момчето не е 14 годишно, а е 17 годишно
2. Не е стреляно по него с пушка, а е ударено от съчми които се поставят в бомбичките

1.Още един жокер-не беше в сектора с "червените".
2.Да си ме видял да обсъждам "случая в Перник"?

Addler
Мнения: 275
Регистриран на: 01 юни 2008 13:49
Контакти:

Re: Със страх добър съдия не се става.

Мнениеот Addler » 11 апр 2011 19:57

peliforewer написа:
Rivaldo10 написа:Съдията, та съдията! В последните два мача между Манчестър Юнайтед и Челси се изговори доста за съдиите, а те не бяха с етикет България! В Испания имам чуството, че съдиите са по-зле и от българските, в Англия този сезон също имаше дузина съдииски грешки, но само тук в България това е проблем номер 1! Само тук за всичко ни е виновен съдия, всичко ни е наред, само съдиите ни не струват! Затова и в Европа тепърва ще берем срам и на клубно, и на национално ниво!

Тук не коментирам грешките на съдиите,колкото страхливото им поведение.Чуждите съдии бъркат,ама футболистите им имат респект и не смеят гък да кажат,защото няма прошка.Справка-сър Фергюсън,а това което каза съра против съдиите е като сонет от Шекспир,спрямо нещата които се изричат след всеки кръг на родното първенство за българските съдии.А нашите арбитри не смеят да накажат подобаващо футболните ни псевдозвезди ,като се правят на глухи и слепи.Съобразяват се с отбори,президенти и се мъчат да се харесат на силните на деня.Това ми е мисълта.

Той, респекта идва от добрия "гръб"!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот Долно уйно » 11 апр 2011 20:02

Дори да е в сектора на Ловеч, няма проблем бре човек, пускай снимка и да дискутираме, ти си се стиснал на като шефа ми жена му, толкова е стисната, че е наднела с бременността и дори бебето не пуска, давай тази снимка и да дискутираме
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот DmG » 12 апр 2011 07:51

Между другото какво се оказа сега:

1. Момчето не е 14 годишно, а е 17 годишно
2. Не е стреляно по него с пушка, а е ударено от съчми които се поставят в бомбичките

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Миньор Перник - Левски София 0:0 (FT)

Мнениеот blue avalanche » 12 апр 2011 08:58

DmG написа:Между другото какво се оказа сега:

1. Момчето не е 14 годишно, а е 17 годишно
2. Не е стреляно по него с пушка, а е ударено от съчми които се поставят в бомбичките

Това според Декларацията на фенклуба на Миньор или според най-честната и неподкупна пернишка полиция?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта