Полицейски произвол на мача Левски-ЦСКА. Ще има ли оставки?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот crap » 28 фев 2011 16:52

Lyubaka01 написа:
crap написа:Тея типове ги знаем всички кои са! Децата от СОУ'тата занят кои са! Полицията ли не ги знае? Няма смисъл да го водиме тоя спор, ясно е че полицията се ПРОВАЛИ за пореден път! Всички знаем кои са хулиганите, всички знаем, че те НЯМАТ място по стадионите! Обаче винаги така се случва, че някой ги пуска! Кой ги пуска-ПОЛИЦИЯТА ГИ ПУСКА!

Айде моля не се прави на ощипана девица! Ако полицията се беше опитала да изведе тия 100-тина дебила, останалите до 3000(или колкото бяха) водени от стадния инстинкт(с това не искам да обиждам никой) щяха да направят мазало...
Кажи ми ти ако беше на мястото на който беше там шеф на полицаите, какво щеше да направиш?

Защо да ги извежда, като можеше изобщо да не ги пуска?!
YA GUNNERS YA

gong
Мнения: 291
Регистриран на: 20 май 2008 00:16
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот gong » 28 фев 2011 16:53

Това, което мен ме издразни и провокира да пусна такава тема, е, че добитъците осраха хубавата победа. Това не мога да си обясня аз - любимият ти отбор бие, дето се вика в леговището на врага, след като цяла седмица преди това слушахме какви ли не капацитети да дават прогнози за разгромна победа на Левски, и една хайка идиоти да осерат всичко. Схващате ли кое ме изнерви. Всичко останало са празни приказки, пичове. Никой нищо няма да направи по въпроса и вие отлично го знаете. В тази шантава Държава никой никога не си е взимал поука от каквото и да е.
Когато си прост, то е завинаги!

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот donpacko » 28 фев 2011 16:53

Олигофрените са навсякъде.Намерете интервютата на Дучето след мача във Мездра да видите какво казва, " Защо нямаше полиция да пази и затова стана нахлуването".Е сега като има полиция защо пак недоволстваш.Във всичките агитки ги знаят кои са проблемните,ама самите те първо не искат да се очистят от тях.Давал съм примери от мои мачове,където заради малоумници отбора рискуваше да бъде наказан.

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Полицейски произвол на мача Левски-ЦСКА. Ще има ли оставки?

Мнениеот NIKSANA » 28 фев 2011 16:54

http://www.novsport.com/news133540_1003.html <- ето още по темата...
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот crap » 28 фев 2011 16:56

gong написа:Това, което мен ме издразни и провокира да пусна такава тема, е, че добитъците осраха хубавата победа. Това не мога да си обясня аз - любимият ти отбор бие, дето се вика в леговището на врага, след като цяла седмица преди това слушахме какви ли не капацитети да дават прогнози за разгромна победа на Левски, и една хайка идиоти да осерат всичко. Схващате ли кое ме изнерви. Всичко останало са празни приказки, пичове. Никой нищо няма да направи по въпроса и вие отлично го знаете. В тази шантава Държава никой никога не си е взимал поука от каквото и да е.

Аз съм присъствал на доста други мачове, осрани от добитък. Виждал съм големи побоища в сектор Г, провокирани от банда с качулки, която веднага щом дойде полиция и изчезва. Същите тия хора бяха и на мача с Левски. Което ме навежда на мисълта, че те не са никакви фенове на ЦСКА...
YA GUNNERS YA

gong
Мнения: 291
Регистриран на: 20 май 2008 00:16
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот gong » 28 фев 2011 16:56

Аз много бих искал и самото Дуче да чете тук, ама явно е зает с други неща човека. Като например да се оправдава.
Когато си прост, то е завинаги!

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот UltraBlue » 28 фев 2011 16:59

gong написа:Аз много бих искал и самото Дуче да чете тук, ама явно е зает с други неща човека. Като например да се оправдава.

donpacko го каза много точно- ако бях един журналист веднага щях да му задам този въпрос, ама и журналистиката, и цялата ни работа е такава... жалко за нормалните фенове, които страдат покрай тези амеби...
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот crap » 28 фев 2011 17:01

UltraBlue написа:
gong написа:Аз много бих искал и самото Дуче да чете тук, ама явно е зает с други неща човека. Като например да се оправдава.

donpacko го каза много точно- ако бях един журналист веднага щях да му задам този въпрос, ама и журналистиката, и цялата ни работа е такава... жалко за нормалните фенове, които страдат покрай тези амеби...

Те не останаха фенове! Хората не ходят на мачове, защото ги е страх да не ги пребие някой! По този начин пада и нивото на футбола ни като цяло... като ни е зле футбола, няма кой да го гледа дори и по телевизора! Копаем дъното и причината е точно в това, че няма контрол на мачовете!
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Специално обръщение към Дучето

Мнениеот crap » 28 фев 2011 17:02

Аз не си спомням мач в който да не е станала някаква кочина, честно ви казвам! А на мач ходят колко? 2 хиляди-МАКСИМУМ! Как една Англия се справя с пълни стадиони по 50-60-70 хиляди?
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Полицейски произвол на мача Левски-ЦСКА. Ще има ли оставки?

Мнениеот Pichichi » 28 фев 2011 17:03

С дрегери няма да стане !!!
Закона си го има дори но никой не го прилга , това е проблема .
1-во провинение условна плюс бачкане , 2-ро излежава си условната плюс новата , 3-то утежняващи вината условия "рецидив" огромна присъда и чао !
Който е със забрана за посещаване на мач 15 мин. след началния час на мача в районното за подпис и служителите го задържат още от 10 до 30 мин .


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта