Полицейски произвол на мача Левски-ЦСКА. Ще има ли оставки?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doni89cska
Мнения: 135
Регистриран на: 07 фев 2011 09:46
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот doni89cska » 28 фев 2011 10:18

Да бе. А после след мача по 5ма ушеви като ритат 1 фен, какво е? Сигурно пак феновете,,, Айде моля ти се. Полицейският произвол е все по-често срещан. Феновете на цска са си виновни, спор няма. Но са виновни едно 50 човека. Защо ушевите не действаха адекватно и не ги задържаха още при провокациите? Защо трябваше да се стигне до там, да набият 1000 човека, заради едни 50? Изключително неадекватни. Да не говорим, че и нашите имат вина. Защо не отпуснаха целият сектор, а само една малка чааст. Като разделят феновете, ще е по-лесно и за полицаите...


1+
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот bnborisov » 28 фев 2011 10:21

Pupper_ написа:
bojkyy написа:Феновете на ЦСКА само си го заслужиха, защо се държат като олигофрени и чупят стадиона. Те на мач ли отиват? Обвинявайте пак полицаите, те да не са длъжни да седят и да ги замерят с каменни блокове. Всичко което стана в събота бяха виновни на феновете на ЦСКА

Така ли? Значи заради 200-300 фена, които дори не са отишли да гледат футбол, изгониха 3000? Имаш крив нокът, дай да ти отрежем ръката!

Pupper мисля че не си прав.Тези 3000 можеха да се справят с тези 300 (те даже бяха и по-малко). И ние ги правим същите работи. Спомням си как 5-6 олигофренчета къртеха огражденията в Стара Загора и то пред погледа на фактори в фен клуба.
Не ми се мисли кво можеше да причини и вчерашната бомба която падна сред хората.

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот kubik » 28 фев 2011 10:26

ех Дуче изигра всички :lol: ,режисира си боя с полицията 100-200 глупака ти свършиха работата да направят безредици.Същата работа и в Мездра.Сега декларацийки от Левски от Ботев ,а ти шушомиго доволно потриваш ръце :mrgreen:
Ще ти платят,няма начин :idea:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
Samoyl
Мнения: 488
Регистриран на: 27 ное 2009 11:46
Skype: sofiamilk_obelja
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот Samoyl » 28 фев 2011 10:29

Аз немога да разбера....къде е този закон за футболното хулиганство...Понеже влязох на стадиона част и половина по рано и вече голяма част от феновете на ЦСКА бяха в "кошарата" се виждаше много ясно как група ( според мен не пълнолетни дечица ) трошаха ламарините и мятаха камани, защо не бяха ззаадържани, прибрани,пребити, по едно досии и никога повече на мач.Защото следващия път пак ще стане така и ако има мач на Армията между Левски и ЦСКА за чии *** трябва да ида да ме трошат заради групата малки тапанари които ще са от синята агитка този път. Ебати тъпата държава !

Потребителски аватар
daimio
Мнения: 469
Регистриран на: 12 ное 2009 14:18
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот daimio » 28 фев 2011 10:35

Напълно подкрепям изявлението.Щях да го подкрепя без значение за коя публика говорим.В събота органите на "реда" показаха абсолютно НЕумение НЕзнание и НЕкадърност в решаването на футболните проблеми в страната ни касаещи публиката.Кадри от мача всеки е гледал достатъчно предполагам.Човека заповядал малоумната атака над български граждани в поголямата си част от които бяха на стадиона за да подкрепят отбора си не трябва просто да бъде уволняван-трябва до края на живота си и охранител на подлез да не може да стане.

Потребителски аватар
Allein
Мнения: 234
Регистриран на: 01 юли 2010 17:00
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот Allein » 28 фев 2011 10:38

Не вярвах, че може да се стигне някога до момент, в който да благодаря на сектор Б и левскарите, но ето , че дойде такъв. Благодаря на София запад, НКП и всички левскари, които ни подкрепиха след погромите в събота вечер. Благодаря, че не си затворихте очите и не позволихте на някои медии [offtopic]най-вече бтв и подопечните й[/offtopic] да ви натресат тяхната гледна точка. А тя беше, че ние сме едва ли не световното зло и видиш ли ние сме тръгнали и сме пребили специалните части на жандармерията + полиция + обикновени жандармеристи, на око възлизащи в сектора, на пистата и извън стадиона пред сектор Г на повече от 300 души. В действителност какво се случи, кой кого преби, който иска да види и разбере какво се случи в събота, ще го разбере. Левскарите го разбраха. . Въпреки неприязънта между феновете на двата отбора, когато става въпрос за вечното дерби, въпреки тежката загуба, която нанесе ЦСКА на вечния съперник, левскарите не останахте странични ехидни наблюдатели на безумието от събота вечер. Освен декларацията, приятели левскари ми разказваха за хора в сектор В, които са викали „аз съм за чорбата, бий ушатите” И това трябва да се отчете. Едно голямо Благодаря, защото това беше наистина неочаквано, но много достойно поведение. Разбира се има левскари, които няма да одобрят декларацията, има цска-ри, които няма да харесат благодарността ми, надявам сте да сте единици. Благодаря левскари, че ни подкрепихте срещу полицейския произвол.
И накрая отправям едно пожелание към всеки един отбор в света и към всяка една публика:
Пожелавам на всеки НИКОГА НА НИКОЙ, ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДА НЕ МУ СЕ СЛУЧВА ТОВА, КОЕТО СТАНА С ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА НА ГЕРЕНА . Да изхвърлиш от стадион цяла една публика, който мач, аз лично понеже съм млад човек, го чакам целия си съзнателен живот, в който мач любимият ми отбор бие като гост и то не с малко – това е меко казано отвратително. КОЙ ЩЕ НИ ВЪРНЕ ПОЛУВРЕМЕТО?

„Родната полиция ни пази” с погроми и зулуми и ни бият на мач?
С бой безразборен, удрят на месо, през оградите хвърлят хора – ЗЛАТАНОВ, ТОВА ЛИ ТИ Е РЕДА?!?

ПП: не обвинявам обикновените полицаи и жандармеристи, които бяха на мача и които биха и изтласкваха. Не са виновни те. Те просто са изпълнявали нечии заповеди.

chorbeto
Мнения: 57
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:52
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот chorbeto » 28 фев 2011 10:49

Има един екземпляр в агитката на ЦСКА, който гордо нарича себе си шеф на фенклуба и много обича да говори и да учи другите. Колкото и пъти съм го слушал в такива случаи все някой друг му е крив, все някой друг отговорен фактор трябва дя носи отговорност. Той никога не е крив, никога не е сгрешил и все неговото е истина. Няма да забравя когато каза, че 10 минути след мача с Рапид в София той вече си бил тръгнал за вкъщи с жена си и с детето си и чак тогава разбарал, че някой се бие пред сектор А и се върнал да види какво става. Това ли е фен №1 на отбора ,който 10 минути след края вече си тръгва ,а не е на трибуната или дори при тези който е изпратил прад сектор А, това ли е фен №1 ,който организира ИСТЕРИЯТА И БОМБИТЕ ОТ СЕКГОР Г на мача с Бешекташ, Това ли е фен №1 ,който не може да се справи с лумпените от организацията ,на която е шеф. Дуче къде беше когато избутваха онзи ден ФЕНОВЕТЕ към изхода на Герена-ще ти кажа на пистата и гледаше безучастно от там. Докага ти ще търсиш отговорност от други ръководители, а когато трябва ти да се намесиш ще отговаряш, че това не е твоя работа , докага ще подстрекаваш другите към безредиции и т. н. не искам да ти изреждам всичките зулуми, защото съм сигурен, че и за събота беше организирал нещо от този род и цялята вина я носиш ти. ИЛИ ВСИЧКО СЕ КАСАЕ ДО ОНЕЗИ 12000 ЛЕВА ОТ СОБСТВЕНИЦИТЕ И ОНЕЗИ 50000 ОТ ЛИТЕКС ЗА МЕЗДРА. ЖАЛКО ЗА ЦСКА ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ. ТИ СИ ЗЛО ЗА ФУТБОЛА. СЪБОТА ТРЯБВАШЕ ТЕБ ДА ПРЕБИЯТ , А НЕ ОНЕЗИ КОЙТО СИ ПОДКОКОРОСАЛ И ДРУГИТЕ НЕВИННИ. И аз ходя на мачове на ЦСКА от 1970 година , но никога не съм искал да печеля на гърба на отбора, напротив бил съм и ще остана само ФЕН обичащ отбора си и купуващ си редовно абонаментна карта. ТИ СИ ЗЛОТО ЗА ОТБОРА!!!!!!

rolik
Мнения: 162
Регистриран на: 09 мар 2010 10:32
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот rolik » 28 фев 2011 10:50

Навреме пусната декларация поне що се отнася до това , което ни очаква извън Пловдив до края на полусезона.На всяко гостуване на Ботев ние сме над 2000 човека и отбора се подкрепя неистово.Винаги сме в пъти повече от местните фенове с изключение на мача в Бургас, отбора бие наред и ние се забавляваме.Единствено тези три фактора досега са ни спасили от нещо подобно от това което видяхме на "Герена". Вчера на мача с Асеновец не ми се мисли какво би станало ако полицията се бе опитала /при някакъв вид провокация от "наши фенове"/да ни изтласка извън стадиона. БЛИЗО 3000 човека в такъв случай трябваше да напуснат през единствения вход широк 1 / един / метър! Пълна недомислица от страна на домакините и полицията, та била тя от Асеновград или Пловдив.Повече от явно е, че за бъдещите ни гостувания не трябва да разчитаме на органите на реда и организацията на домакините, а да помислим за себе си САМИ. На всички стадиони, на които ще гостуваме тая пролет трябва задължително да има стюарди от ФЕНКЛУБА НИ. Минимум 50 човека със съответното облекло и правомощия да се справят със всичко по отношение на агитката ни, което би навредило на отбора.фАКЛИ , ДИМКИ, СКАНДИРАНИЯ, ШЕСТВИЯ - ДА , НО НЕ ПОБОИЩА,ТРОШЕНЕ НА КАКВОТО И ДА Е ИЛИ БОМБИ. Всички вчера видяхме какво стана като една такава гръмна насред агитката и дано това не се повтаря - пет минути никой не покрепяваше отбора, а всички зяпахме оглушелите и разпръснали се настрани от взрива фенове.Мисля, че ръководството на отбора също би посрещнало с адмирации идеята за стюарди на гостуванията ни, така че една среща с фенклуба на тая тема изобщо не е излишна и е напълно навременна. В противен случай при един калпав съдия, неорганизирана полиция или провокация от страна на местни фенове в някоя паланка, на която сме поредни гости може да и се случи непоправимото..Точно сега когато сме в подем и сме длъжни да се завърнем за две години там където ни е мястото, надали името на Ботев като футболен клуб трябва да се замесва в батални сцени познати ни от последното софийско дерби.

chorbeto
Мнения: 57
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:52
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот chorbeto » 28 фев 2011 10:54

Allein написа:Не вярвах, че може да се стигне някога до момент, в който да благодаря на сектор Б и левскарите, но ето , че дойде такъв. Благодаря на София запад, НКП и всички левскари, които ни подкрепиха след погромите в събота вечер. Благодаря, че не си затворихте очите и не позволихте на някои медии [offtopic]най-вече бтв и подопечните й[/offtopic] да ви натресат тяхната гледна точка. А тя беше, че ние сме едва ли не световното зло и видиш ли ние сме тръгнали и сме пребили специалните части на жандармерията + полиция + обикновени жандармеристи, на око възлизащи в сектора, на пистата и извън стадиона пред сектор Г на повече от 300 души. В действителност какво се случи, кой кого преби, който иска да види и разбере какво се случи в събота, ще го разбере. Левскарите го разбраха. . Въпреки неприязънта между феновете на двата отбора, когато става въпрос за вечното дерби, въпреки тежката загуба, която нанесе ЦСКА на вечния съперник, левскарите не останахте странични ехидни наблюдатели на безумието от събота вечер. Освен декларацията, приятели левскари ми разказваха за хора в сектор В, които са викали „аз съм за чорбата, бий ушатите” И това трябва да се отчете. Едно голямо Благодаря, защото това беше наистина неочаквано, но много достойно поведение. Разбира се има левскари, които няма да одобрят декларацията, има цска-ри, които няма да харесат благодарността ми, надявам сте да сте единици. Благодаря левскари, че ни подкрепихте срещу полицейския произвол.
И накрая отправям едно пожелание към всеки един отбор в света и към всяка една публика:
Пожелавам на всеки НИКОГА НА НИКОЙ, ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДА НЕ МУ СЕ СЛУЧВА ТОВА, КОЕТО СТАНА С ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА НА ГЕРЕНА . Да изхвърлиш от стадион цяла една публика, който мач, аз лично понеже съм млад човек, го чакам целия си съзнателен живот, в който мач любимият ми отбор бие като гост и то не с малко – това е меко казано отвратително. КОЙ ЩЕ НИ ВЪРНЕ ПОЛУВРЕМЕТО?

„Родната полиция ни пази” с погроми и зулуми и ни бият на мач?
С бой безразборен, удрят на месо, през оградите хвърлят хора – ЗЛАТАНОВ, ТОВА ЛИ ТИ Е РЕДА?!?

ПП: не обвинявам обикновените полицаи и жандармеристи, които бяха на мача и които биха и изтласкваха. Не са виновни те. Те просто са изпълнявали нечии заповеди.

и аз не обвинявам обикновенните фенове , а само и единствено фенове с номера 1 и 2. Този Цимбик ли е какъв е не знам, но човека трябваше да започне от 1 и тогава да ходи към 2

lokopd forever
Мнения: 161
Регистриран на: 13 мар 2010 12:45
Skype: bate_itso1
Контакти:

Re: До всички футболни фенове!

Мнениеот lokopd forever » 28 фев 2011 11:03

Съгласен съм с твърдението,че заради 50 човека пострадаха 1000.Но нека да попитам:защо тези 1000 човека стояха и гледаха безучастно какво правят тези 50 лумпени?!?!?!Ако им бяха загряли вратовете навреме,може би всичко това нямаше да се случи?!Не съм адвокат на полицаите,вярвам,че докато не стане както в Англия например - да има РЕАЛНА забрана за посещение на мачове на псевдо фенове,трудно ще се преборим с футболното хулиганство.Но ако стоим безучастни,съвсем не си помагаме,убеден съм в това!!!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта