Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Кое му беше смешното ?

Мнениеот DrAvalanche » 09 апр 2009 08:27

Кашчей написа:
angulo написа:Какво те бърка правописа ? Явно и с тебе неможе да се води градивен диалог .


Като четох предният ти пост към Майки....не останах с впечатление за човек, който търси градивен диалог.Майки е много прав в постовете си:за състоянието на терените, за екипировката, за състоянието на тренировъчните бази(особено за деца и юноши, а там се градят звездите), за отношението на държавата към спорта въобще и футбола, като частност.

Преди повече от 20 години имаше една поредица за това, как тренират децата на ПСВ "Айндховен"-филмов материал.Мога да ти кажа, че това, което се виждаше на този филм няма, ама абсолютно нищо общо с това, което се вижда у нас.Та в България няма един подобен терен за официален мач, какъвто там имаха за тренировка.


Мда, готина поредица беше, даваха я в съботния блок "Добро утро" с водещ Сашо Авджиев. Подкрепям те на 100%, тогава освен от техническите умения на 7-8 годишни хлапета, бях втрещен и от условията при които тренират. На няколко деца треньор, чисти екипи по мярка, перфектен терен.
А това за полуфиналите ще си остане в историята. Ботев биха и Байерн и Барселона, Марек биха Байерн, но сега на какъв хал са? Преди години ония имаха право да използват само по 2-ма или 3-ма чужденци, сега имат само чужденци. Нашите играчи нямаха право да излизат в чужбина до 28 години, сега при първа възможност си бие камшика. Тогава системата беше пълен жребий, директно елиминиране, само шампиони, носители на купи и т.н., сега системата е направенапо така щото такива "злодеи" като нашите да се държат по-далечко от масата.
Колкото и да не си го признават цскарите, в момента дори влизането в групите на ШЛ наистина е успех за БГ отбор. Естествено това не означава, че ние се гордеем с 6 загуби, но реалностите са такива.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ ЩЕ ИСКА РЕФЕРИ ОТ ЧУЖБИНА, АКО ПАК ГО РЕЖАТ

Мнениеот Sole » 09 апр 2009 09:25

Ако,им свирят съдии от чужбина.Това значи сбогом на авантите всеки мач и Левски ги виждам да завършат на 6-8-мо място в "А" група.
Ето новото доказателство:
http://www.sport1.bg/sport1/popup_video?id=133053

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: ЛЕВСКИ ЩЕ ИСКА РЕФЕРИ ОТ ЧУЖБИНА, АКО ПАК ГО РЕЖАТ

Мнениеот koi4i » 09 апр 2009 10:16

plamen etov написа:Дано в събота съдията да е от чужбина,че да няма пак рев до бога :mrgreen: Само не знам Гонзо как ще пада за дуспа и ще удря с лакти :twisted: :twisted: :twisted:

В събота ще си на стадиона нали?
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21573
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Стига плюене по Велев!

Мнениеот metodito » 09 апр 2009 10:24

Почнах да се ядосвам бая покрай настоятелни коментари от разни анти-цесекари (не казвам левскари защото мисля, че ако си анти-, про - не може да си) да се разкара Велев. Не бил ставал за треньор, камо ли на Левски, обличал се с анцуг, обичал да пийва, бил селянин, като спял хъркал, като вървел - ходел и т.н. Айде няма нужда! Къде е Левски в момента? Как играе? Играят ли млади играчи? Е, не е Алекс Фъргюсън, и Мъри Стоилов не е. Той е Емил Велев. Добър или лош, щом Левски играе добре (ако не беше теслата срещу Гонзо си мисля, че резултата отиваше "на разлика" в полза на Левски срещу "моряците") да коментираме след мача с ЦСКА, става ли? На мен ми прилича на тенденция това плюене. Думи наизуст. Другото е откровена простотия, ама нейсе. И на мен ми се искаше да оставят Мъри да е треньор на Левски, па ако ще и на пето място да бяхме завършили, ма не стана. Мислех, че Мъри може да е "българския Ги Ру" ма не би. Кой искате да е - Вили, който сложи Гонзо в средата на терена (леле!)? Айде няма нужда! Като свърши сезона, да теглим чертата и да видим какво е станало.

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: Стига плюене по Велев!

Мнениеот kronos » 09 апр 2009 10:32

АБСОЛЮТНО ТОЧЕН КОМЕНТАР :!: :!: :!: :!: :!:
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: Стига плюене по Велев!

Мнениеот koi4i » 09 апр 2009 10:34

Уважам Мъри и успехите,които постигна и ще съм му вечно благодарен,но вече започнах да харесвам Велев.Преди като играехме "правилно" ни откъснаха 16 точки.Сега макар и без много блясък и с известна доза прагматизъм сме на 1 точка зад цска (макар и малко несправедливо).Мисля,че с изключение на 1-2 мача максимум надиграхме съперниците си.Нека оставим Велев на мира и в събота да отидем да подкрепим отбора!
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
Manolkata
Мнения: 223
Регистриран на: 17 ное 2008 21:47
Контакти:

Re: Стига плюене по Велев!

Мнениеот Manolkata » 09 апр 2009 10:38

metodito написа:Почнах да се ядосвам бая покрай настоятелни коментари от разни анти-цесекари (не казвам левскари защото мисля, че ако си анти-, про - не може да си) да се разкара Велев. Не бил ставал за треньор, камо ли на Левски, обличал се с анцуг, обичал да пийва, бил селянин, като спял хъркал, като вървел - ходел и т.н. Айде няма нужда! Къде е Левски в момента? Как играе? Играят ли млади играчи? Е, не е Алекс Фъргюсън, и Мъри Стоилов не е. Той е Емил Велев. Добър или лош, щом Левски играе добре (ако не беше теслата срещу Гонзо си мисля, че резултата отиваше "на разлика" в полза на Левски срещу "моряците") да коментираме след мача с ЦСКА, става ли? На мен ми прилича на тенденция това плюене. Думи наизуст. Другото е откровена простотия, ама нейсе. И на мен ми се искаше да оставят Мъри да е треньор на Левски, па ако ще и на пето място да бяхме завършили, ма не стана. Мислех, че Мъри може да е "българския Ги Ру" ма не би. Кой искате да е - Вили, който сложи Гонзо в средата на терена (леле!)? Айде няма нужда! Като свърши сезона, да теглим чертата и да видим какво е станало.

Каква тесла срещу Гонзю Ефенди,ти сляп ли си.
Само Черно море,Интер и Тотнъм

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Стига плюене по Велев!

Мнениеот yasen » 09 апр 2009 10:43

koi4i написа:Уважам Мъри и успехите,които постигна и ще съм му вечно благодарен,но вече започнах да харесвам Велев.Преди като играехме "правилно" ни откъснаха 16 точки.Сега макар и без много блясък и с известна доза прагматизъм сме на 1 точка зад цска (макар и малко несправедливо).Мисля,че с изключение на 1-2 мача максимум надиграхме съперниците си.Нека оставим Велев на мира и в събота да отидем да подкрепим отбора!

Абе стига негативизъм! Какво не сте доволни от Мъри? Защо все отбелязвате най-лошия период на Мъри - а именно изоставането му на цска на 16 т. Защо не споменавате 14 мача за УЕФА - четвъртфинала? Защо не казвате, че за първи път български отбор игра като равен с равен със отбори, които са много над средното европейско ниво? ЗАЩО ВСЕ ПОМНИТЕ ЛОШОТО? Омръзна ми от такива антифенове на футбола! Мъри е вече доказан треньор, просто всеки си има лоши периоди! Знам, че сравнението е неуместно, ама долу-горе е идентично според обстоятелствата - Алекс Фъргюсън имаше период, в който за 3 години беше спечелил 1 купа. Та Велев едва ли ще стигне до нивото на Мъри НЯКОГА! Просто Мъри вдигна летвата и ние, феновете се разглезихме.

angulo
Мнения: 47
Регистриран на: 17 фев 2009 15:36
Контакти:

Re: Кое му беше смешното ?

Мнениеот angulo » 09 апр 2009 10:45

Ехе ирония ли долавям ? Това за базите всеки го знае, ти данеси мислиш,че си открил топлата вода ? От кога ни бил писал за базите и терените . Добре,че си ти за да ни светнеш.

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Стига плюене по Велев!

Мнениеот gencho » 09 апр 2009 10:47

koi4i написа:Уважам Мъри и успехите,........Нека оставим Велев на мира и в събота да отидем да подкрепим отбора!


Много точен коментар. И на мен ми харесваше Мъри, но не е при нас сега. Друго ми прави впечатление последните 5-8 мача, а именно, духа, с които играят футболистите. Такова настроение и себераздаване не съм виждал по времето на Мъри, поправете ме, ако греша. Срещу Черно море играхме много добре, три чисти положения срещу третия в класирането на неговия стадион е добре. Не станаха, но си личи напредък. Затова не виждам причина да де оплакваме от отбора, поне засега!

:) :) :)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта