Трансферите в клуба

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
shamana1912
Мнения: 244
Регистриран на: 16 юни 2010 22:48
Skype: shamana1912

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот shamana1912 » 14 окт 2010 21:09

AnalBreaker написа:Кой е спонсора на Ботев? Кой дава парите за заплатите и за осъществяването на "трансферни бомби"?

Да не си помислите, че се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)

http://botevplovdiv.bg/%D0%9D%D0%BE%D0% ... 0%B8%D1%8F
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 14 окт 2010 21:13

AnalBreaker написа:Кой е спонсора на Ботев? Кой дава парите за заплатите и за осъществяването на "трансферни бомби"?

Да не си помислите, че се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)

няма да ти кажем.....

vanchev
Мнения: 127
Регистриран на: 22 юли 2008 09:55
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот vanchev » 14 окт 2010 21:42

AnalBreaker написа:Кой е спонсора на Ботев? Кой дава парите за заплатите и за осъществяването на "трансферни бомби"?

Да не си помислите, че се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)

Много са !

J.R
Мнения: 15
Регистриран на: 12 окт 2010 17:28
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот J.R » 14 окт 2010 21:52

AnalBreaker написа:Кой е спонсора на Ботев? Кой дава парите за заплатите и за осъществяването на "трансферни бомби"?

Да не си помислите, че се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)

а кой дава парите в барса и реал?ние сме точно на същия принцип и дори бюджета ни е със същите пропорции що се отнася до приходната част,т.е 20% от билети , карти,членски внос(както ве и в реал и барса),другото е от спонсори,рекламодатели,договор за за застрахователно агенство със ЗАД Виктория.тепърва предстоят откриването на фен магазини и т.н дейности и всичко това е във в група,а когато влезем в а група като заработи целия тоиз модел на 100% и като се прибавят и тв-правата много по големи премии и мащабни селекции ще се раздават и правят

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот 1912BOTEV » 14 окт 2010 22:19

rump_shaker написа:Добре де, ние лека полека събираме всички онези които играха при митку и едвам спасяваха кожите всяка година. Разбирам, че при условията поставени от селтака, нивото няма как да е голямо. Надявам се сега при добри условия, да покажат наиситна добра отборна игра. А всичките които се спекулира с тях имат добри индивидуални качества.

Има нещо вярно в това. Аз също съм против да връщаме всички, с които са играли при нас. Все пак, в последните 10 години ние се борихме само за оцеляването си! Да, имало е футболисти с качества, може би и сега има. Но, някои от тях остаряха, а други се зодоволяват с ниско равнище. А, мисля аз, нали искаме да изграждаме отбор с манталитет!!! Или нещо греша за манталитета?! За мен това е основното! Защото ние сме доказали и продължаваме да доказваме че ПРАВИМ ФУТБОЛИСТИ ИЛИ ИЗГРАЖДАМЕ (АКО ПРЕВИМ НЕ Е ТОЧНАТА ДУМА) ТАКИВА, но от доста време насам липсва манталите да се борим за нещо голямо и да играем постоянно!
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Христо Ботев

favaca8
Мнения: 108
Регистриран на: 16 юли 2010 14:49
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот favaca8 » 14 окт 2010 22:56

здраво ботевисти! от локо сф съм ,евала за нещата които праите,тва е истината,респект :)

рядко пиша във форуми на други отбори ,но понеже става малко дума и за нашия отбор тук, Дафчев,Гаров и Жоро Марков определено могат да се завърнат на полусезона при вас.тук тъпчат на едно място и определено виждам че не им се играе за Локомотив Сф повече.Една такава промяна може да удължи така да се каже футболния им живот с още 2-3 години.с Манчев ,какалов и киров отбора ви е готов.Пожелавам ви бързо завръщане в А група!

venconi
Мнения: 62
Регистриран на: 08 сеп 2009 15:19
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот venconi » 14 окт 2010 23:10

Моето мнение , е че момчетата ще помогнат поне за следващите 2 години. Много от нас все още летят в облаците и по някога имам чуството , че не говорим за бг шампионат , а за испанския. Естествено , че БОТЕВ ПЛОВДИВ Е ИКОНА , но трябва да сме реалисти. На мен също ми се иска да взимаме супер таланти на по 18 години ...:) но хора осъзнайте се. Там са първо така наречените грандове, а те като гледам какво взимат ,лошо ми става :). Така , че по-спокойно ! Момчетата ще помогнат за нашите цели и то с цели две години напред(поне някои от тях). Така че стъпка по стъпка, а по край тях със сигурност ще се появят и мечтаните таланти, но тогава е въпроса ,какво ще правим с тях ...един или двама ,или трима няма значение....следите ли ми мисълта. Интереси винаги ще има(имам предвид ,при нас , а не при врага), но нали за това сме ние феновете да се опитаме поне малко ( защото в този комерсиален свят е трудно , пичове вярвайте ми :) ), по някакъв начин да извлечем най -доброто за любимия ни БОТЕВ ! Времето ще покаже, аз съм оптимист и ще правя всичко по силите ми да подкрепям БОТЕВ ! Може да звучи малко шаблонно и тъпо изказването ми :))))))))))))))))), но ХОРА , за какво ставаше въпрос последните 11 години :)....Спомням си как всичко започна , видях как всичко свърши :) Щастлив съм, без значение , че сме във " В ". Естествено , никога няма да си простя (аз съм никой :) просто фен), че оставихме един олигофрен да ни разиграва 11 години, надявам се , че и други хора от" водещите фигури" ще си помислят по този въпрос . Лека вечер !

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот Hacko1912 » 15 окт 2010 00:06

пффф за вас не знам, ама ако Жоро Марков се върне в Ботев ще е баси празника за мен. баси спомените ...

ЖОРО МАРКОВ АЛЕ АЛЕ АЛЕ 8-)

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот bnborisov » 15 окт 2010 01:16

Председателят на УС на Ботев и старши-треньор на тима от Югоизточната "В" група Марин Бакалов заяви, че от Football24.bg научава за интереса на Левски към талантите Илиян Христов и Тодор Неделев.
"От вас научавам за интерес към Христов от страна на Левски. От "сините" не са контактували с нас относно Илиан. Що се отнася до Неделев, през зимата още проявяваха интерес към него и той кара проби. На този етап няма нищо конкретно и не са се свързвали с нас", заяви Бакалов
Междувременно Бакалов заяви, че трансферите на Марчо Дафчев и Илиян Гаров не са на дневен ред в клуба. Това са хипотези и не са на дневен ред за нас, коментира наставникът на "канарчетата" по повод информацията, че двама ще преминат в Ботев.

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот TPAKTOP » 15 окт 2010 02:33

AnalBreaker написа:Кой е спонсора на Ботев? Кой дава парите за заплатите и за осъществяването на "трансферни бомби"?

Да не си помислите, че се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)

Крис без да съм фен на Ботев мога да ти кажа че много бизнесмени милеят за този клуб! Тези играчи са невероятни ботевисти без значение къде са играли и какво са правили! В един такъв момент нещата не се опират до финансовото състояние на клуба а до самата идея! Когато футбола в България се опря до финансите всичко се обърка! Пожелавам успех на Ботев и след 2 години дерби ЦСКА - Ботев в А група! Феновете си го заслужиха!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта