Трансферите в клуба

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Какалов и Манчев потвърдиха, ще играят в Ботев

Мнениеот v.s. » 12 окт 2010 13:06

Lord_Dexter написа:Е ако знаете Манчев как се раздаваше оная вече във Версаи, ако се раздава така и на терена ще мачкате.... :lol: :lol:

През последните десет вечери съм бил осем пъти във Версай и съм сигурен,че лъжеш.П.П. На колегата от Варна ще кажа,че гледах на живо мача ви срещу Сливен на Тича миналото лято,Какалов влезна резерва и удари две греди-бихте четири на нула,ако не се лъжа и въпреки,че той не вкара беше най-аплодирания играч,заради хъса и старанието,които показа въпреки решения мач.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

bultrasbpd
Мнения: 61
Регистриран на: 14 ное 2009 16:17
Контакти:

Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот bultrasbpd » 14 окт 2010 18:17

Ботев (Пд) е на път да хвърли нови трансферни бомби, след като вече привлече Георги Какалов и Николай Манчев. Третодивизионният тим е започнал преговори за привличането на бившите си играчи Марчо Дафчев и Илиян Гаров, информираха "Топспорт" източници от стадиона край пловдивската пивоварна.
Футболистите в момента се подвизават в Локо (Сф), но статутът им на резерви изобщо не ги удовлетворява. Дафчев и Гаров се очаква да се присъединят към Ботев веднага след края на есенния полусезон.

Същевременно от пловдивския клуб разкриха, че засега няма никакъв съществен интерес от елитни наши отбори към футболисти от селекцията на треньора Марин Бакалов. Традиционно заподозреният за трансфер в Левски Атанас Курдов, че на този етап в България ще играе само за Ботев. Мениджърът му Емо Данчев все още не му е намерил отбор в чужбина, каквито са намеренията му.

След победата вчера над Сокол (Марково) с 3:2 в турнира за Аматьорската футболна лига следващият съперник на "канарчетата" в надпреварата е Левски (Карлово). Двубоят ще се играе на 20-и октомври на стадион "Христо Ботев".
Е и това ако стане ще отпаднат и последните ни въпросителни около влизането в Б група!Дано е истина...дано стане!Ботев Пловдив...само напред и нагоре!!!

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот ilian12 » 14 окт 2010 18:21

Знае ли човек да вярва или да не вярва. Ако се вярва на тази статия, трябва да се вярва и за 2-та младоци, което не ми харесва ...
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
RobiVanPersie
Мнения: 638
Регистриран на: 02 сеп 2010 21:30
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот RobiVanPersie » 14 окт 2010 18:34

абе хора трансферния прозорец не затвори ли одавна а вие ми говорите за трансферни бомби? :) :lol: :lol: :lol:

botev23
Мнения: 128
Регистриран на: 25 окт 2009 21:58
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот botev23 » 14 окт 2010 18:37

RobiVanPersie написа:абе хора трансферния прозорец не затвори ли одавна а вие ми говорите за трансферни бомби? :) :lol: :lol: :lol:

ами запитай се защо е така. явно си много далеко от събитията! по принцип няма лошо да попиташ, но не и по тоя начин!

YavorBMW
Мнения: 27
Регистриран на: 24 ное 2009 19:14
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот YavorBMW » 14 окт 2010 18:38

RobiVanPersie написа:абе хора трансферния прозорец не затвори ли одавна а вие ми говорите за трансферни бомби? :) :lol: :lol: :lol:


Дафчев и Гаров се очаква да се присъединят към Ботев веднага след края на есенния полусезон.
Изображение

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Какалов и Манчев потвърдиха, ще играят в Ботев

Мнениеот Los Che » 14 окт 2010 18:51

Какалов: Детето ми умираше, нямах пари да го спася, а Христолов ми даде 30 лева назаем


Image title
Георги Какалов направи разтърстваща изповед пред Под тепето. Интервюирахме го, след като се разбра, че той се връща в Ботев и вероятно ще излезе на терена още тази седмица в дербито срещу Марица. С Жоро разговаря Иван Кирев.

- С какво настроение се връщаш в Ботев?
- Много съм щастлив от завръщането си в Ботев. Това е момент, който чаках много дълго време след тежкия си престой в Румъния. Никога повече не искам да си спомням, че съм играл в тази държава.

- Какво отново те праща в Ботев - жълто-черната идея или липсата на отбор?

- Аз не се връщам в Ботев за да отбия някакъв номер. Аз живея с идеята Ботев, където и да съм. Това е отборът, който ми даде всичко и ме кара да съм истински щастлив в него. Никога няма да забравя, че заради този отбор аз влязох в националния отбор. Когато не играя в Ботев, аз съм фен на този отбор. Аз съм тук сега да помогна с каквото мога на тима, за да го върне там, където му е мястото. Защото Ботев го заслужава само заради публиката, която има, а според мен, тя е най-великата в света. И още повече го няма човекът Митко Христолов, който ненавиждам. Той съсипа живота ми като човек и като футболист. Съсипа една институция, наречена Ботев Пловдив.

- Какво се случи в Румъния? На кого си обиден там?

- Единственият коректен човек и пълен мъжкар е Йоан Николае - благодетелят на Астра. На него мога да кажа едно голямо благодаря. Още като пристигнах в Румъния ми каза “Ако не си щастлив, ще те пусна свободен”, въпреки, че плати на Динамо Минск трансферна цена. Оперирах се в Пловдив от херния преди да замина. На 25- ия ден ме накараха да тренирам на 100 процента, а аз не бях готов за игра. Заболя ме хернията и в Австрия на втория лагер докторът ме спря, даде ми 3 седмици да почивам. После почнах, но на 4 или 5-я кръг изгониха бившия наставник Стойкица, на който също съм благодарен. И дойде новият треньор и съвсем нормално отдели футболистите на Стойкица. По принцип за мен не е нормално, но така се случи. След това получих, контузия на левия крак (частично скъсване на мускула). Мина още малко време и аз видях, че на мен няма да се разчита пък и загубих цялата си подготовка почти. Реших да говоря с президента и той ме пусна да си тръгна свободен. Имаха две заплати да ми плащат и ме излъгаха, но не президентът, а поставеното лице на име Перица Бодуро. Не ми се занимаваше повече и си тръгнах. Тежък престой, който не искам да си спомням в моя живот. Иначе човек като Николае рядко се среща. Просто нямам думи, страхотен мъж.

- Още ли си футболен кибритлия? Image title

- Не, не съм. И не съм бил. Просто мразя да губя. Има си причини, поради които правех глупости. Най голямата е Димитър Христолов. Даваше ми заплата, когато той си поиска. Всяка седмица си измисляше нещо, за да ме глоби. Когато малкият се роди положението беше на живот и смърт. И аз отидох при него да му поискам пари назаем, а не подаяние, за да си спася детето. И той си бръкна в джоба и изкара 30 лева и ми рече : "Толкова имам”. А отвън стои Мерцедесът му S класата. Както и да е. Казах му да намери доктори, които да обърнат повече внимание на детето ми. А той ми рече: "Аз никой не познавам". Това става два-три дни преди мача с Локомотив Пловдив, който спечелихме с 3:2. На сутринта ми викат - честито дете, а след два три часа ми звънят и ми казват “Бебето ти е зле и трябва да го поставим в кувьоз, на изкуствено дишане и хранене. Докторката, която се грижеше за малкия, каза, че има вероятност да не могат да го спасят. Стоях в Пещерско близо месец. Някой питал ли ме е как съм се чувствал в този момент? Как съм играл? Защото всичко си държах в себе си. И никога не съм го казвал. И затова от онзи момент си казах, мога да си съсипя кариерата, но и него ще съсипя. Само картони ще си вадя, само мизерии ще правя, така и така и не ми плащаше редовно всеки месец. Просто не се издържаше. Това е причината да бъда този Какалов, какъвто бях тогава. Това бе най-тежкият момент в живота ми. Знаеха само най-близките ми хора. Да не говоря, че след мача с Нафтекс ме удряше без да съм виновен. Аз просто защитих тогавашния си треньор Ясен Петров. И бях прав, но той отново си търсеше причина и в този момент. Тогава не го обявих, защото се притесних да не ме извади от отбора, защото имах 3- годишен договор и можеше да ме глоби отново. Или да не играя три години. Колкото до Динамо Минск- дори не исках да подписвам с този отбор, но Христолов ме накара. Обадих му се от Беларус и му казах, че няма да подпиша с Минск. Той обаче ме заплаши по телефона с думите, че ще взимам в Ботев по 160 лева заплата и аз нямах избор. С дете и жена. Не исках да напускам Ботев.

- Как върви семейният живот?

- Много добре. Чувствам се истински щастлив със съпругата си Виолета. Разбираме се чудесно и не бих заменил този човек с никой друг. Истински късметлия съм да имам такава жена до себе си. Имаме един прекрасен живот.

- Мислиш ли че Ботев има сили за големия футбол?

- Ботев е с име и традиции, и го заслужава. Този отбор не е в Европа заради Димитър Христолов и неговите 10 безумни години в Ботев. Той съсипа всичко хубаво, което е имало. Той озлоби хората и те идваха на стадиона намусени, не изпитваха никакво удоволствие от мачовете на Ботев. Той направи така, че те да не се радват на любимия си тим и на отбора на сърцата им. Едно е хубаво- че тези 10 тежки години за всички, които обичат отбора, свършиха. Това е най-хубавото и да се надяваме, че сега хората, с които са се захванали да възродят клуба, ще успеят и ще върнат тима там, където му е мястото и където трябва да бъде винаги- в елита?

- Учиш ли малкия Георги на футбол?

- Рита много е добър за възрастта си. Вече стана на четири годинки. Има по- силен удар от кума( Николай Манчев).

- Вярваш ли в идеята “Новия Ботев”?

- Да, вярвам. Щом съм тук, вярвам и мисля, че всичко ще се получи. Иска се малко търпение. Всички вярват, и затова са се събрали. Ако не вярваш, нищо няма да стане.

- Какво би казал на Димитър Христолов ако го срещнеш на улицата?

- Само едно искам да го попитам. Защо постъпи така в най-трудния ми момент в живота. Нищо повече. Този човек за мен не съществува. И да го попитам нещо, едва ли би ме разбрал. Той тогава не ме разбра... Не бих искал да го срещам никога в живота си.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот rump_shaker » 14 окт 2010 19:00

Добре де ни лека полека събираме всички онези които играха при митку и едвам спасяваха кожите всяка година. Разбирам, че при условията поставени от селтака, нивото няма как да е голямо. Надявам се сега при добри условия, да покажат наиситна добра отборна игра. А всичките които се спекулира с тях имат добри индивидуални качества.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
shamana1912
Мнения: 244
Регистриран на: 16 юни 2010 22:48
Skype: shamana1912

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот shamana1912 » 14 окт 2010 20:07

За "в" и "б" група стават,нататък ще му мислим,има време...Разликата е че при селяка нямаше трансфери,обираше се само това,което е без пари,а ако стане нещо от него-добре дошло.
ИзображениеИзображение

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Нови трансферни бомби в Ботев

Мнениеот AnalBreaker » 14 окт 2010 20:52

Кой е спонсора на Ботев? Кой дава парите за заплатите и за осъществяването на "трансферни бомби"?

Да не си помислите, че се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта