Селекцията на Левски-напускащи играчи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Gretna
Мнения: 815
Регистриран на: 03 юли 2008 22:31

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот Gretna » 09 юни 2010 18:50

tani написа:Според мен след Цихмейструк и онзи унгареца (забравих му името)Седрик беше на супер ниво и свърши супер неща за синия тим
Желая му всичко хубаво и дано остане в Левски да помага.Много ще е добре.

с К започваше и аз го забравих.

Абе ти по смотани хахчета не можа ли да измислиш.

Къде осатви Гетов и Гибона, Илиан, Боримиров и Кривия.

КАБААААААт бе Петер КАБАТ уф сетих се.

Тия двамата не играха почти. Айде Цихмейструуггг игра един сезон ( или половин беше) ама КАБАТТТТ не повече от 10 мача ( големи са ). Някои май ти е разказал грешни истори. Или ти си бил много малък и времето за теб е било в друга величина.

Какви са тия двамата. Ти къде сложи Мендоса тогава. А Мендоса колко добър беше, деба

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот zap_lv » 09 юни 2010 18:51

Топчо ,ако не го изгонят лятото ,то със сигурност зимата няма да играе ,Мечо също ще си тръгне в пакет с Топчо,Алекс догодина се пенсионира ,Йовов си остава .

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот vladitol » 09 юни 2010 18:52

Благодарим ти за всичко на добър час :!:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
Gretna
Мнения: 815
Регистриран на: 03 юли 2008 22:31

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот Gretna » 09 юни 2010 18:53

vladitol написа:
Tommi написа:Бардон продължава да е може би най-класният футболист на Левски (заедно с Йовов, Тасевски, Георги Петков) и е голяма глупост ако го изгонят. А, като приключи кариерата си, Бардон е треньорът, който ни е необходим.

Къде слагаш Йовов е :lol: :lol:


Някой да има случайно да ми продаде CD-то на Йовов "Как ударих 100 греди" - част 1 и "Как да не вкараме гол от 50 см от 10 опита"

Тия ги имах ама се изтъркаха от гледане. Гледах, гледах и не можах да разбера как го прави. Баси фокусника. Яко магии.

Потребителски аватар
Gretna
Мнения: 815
Регистриран на: 03 юли 2008 22:31

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот Gretna » 09 юни 2010 18:54

Дали сега Реал няма да го вземат???

Може да се сборичкат с Барса за него. Стига Роман да не реши да замени с Балък с Бардон.

Сега ще има едно лудо трансферно лято.

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот Пепо » 09 юни 2010 18:57

Мерси Седрик!
И идеята за скаут не е никак лоша. Ако смята да спира с футбола, де. Което не ми се вярва.

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот medenka » 09 юни 2010 18:58

МЕРСИ СЕДРИК!

Интелигентен играч, гореше за отбора. Повтарям колегите преди мен, но дано го оставят на работа в Левски. Освен за скаут и за треньор на децта става.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот Tommi » 09 юни 2010 18:58

vladitol написа:
Tommi написа:Бардон продължава да е може би най-класният футболист на Левски (заедно с Йовов, Тасевски, Георги Петков) и е голяма глупост ако го изгонят. А, като приключи кариерата си, Бардон е треньорът, който ни е необходим.

Къде слагаш Йовов е :lol: :lol:

Където му е мястото ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот Tommi » 09 юни 2010 19:00

Седрик е класен играч, а който не е съгласен, по-добре да не пише, защото само се излага :idea:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3172
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски се разделя с Бардон

Мнениеот wilge » 09 юни 2010 19:29

Жалко! Имам чувството, че Седрик е бил юноша на Левски. Истински левскар. Дано са приключили по европейски. Той може да е много полезен за отбора и извън терена. Да жертваш най- класния си футболист за сметка на Кривия, ей това не го разбирам.
Мисля, че е време Топчо да изкара треньорска школа и да поеме защитниците. Смятам, че има на какво да ги научи.
На драго сърце да обичаме оногова който ни покаже погрешката, инак той не е наш приятел.
В. Львский


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта