Тема за борбата срещу управлението на Д.Христолов в Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот ivo77 » 30 дек 2008 18:47

И така докато свят светува... Писна ми !!!

kishe
Мнения: 861
Регистриран на: 26 ное 2008 22:12
Контакти:

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот kishe » 30 дек 2008 18:48

това момче ми се издига в очите май само той драпа за успешното завършване на сделакта и да се отървем от селския което е за похвала а и знам че е върл ботевист и ще работи със сърце и душа за отбора.преди малко пуснах тема като плух по него боби и бареков но май за него съм сгрешил и му се извинявам но за другите 2 никога не съм се съмнявал че работят добросъвестно особено за бареков(говорят се за комисиони).да излезнат с позиция като андреев и да се опълчат на сеслкия да разберем че и те работят за доброто на клуба
селски вземи си скункса не се сърди

hools_1912
Мнения: 245
Регистриран на: 12 дек 2008 17:18

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот hools_1912 » 30 дек 2008 18:55

Невиждаш ли,че Андреев и той е един плужек лъжец!Издържали отбора,а къде бяха 3 заплати и 3 премии,които Селю дал вчера.

niko1
Мнения: 268
Регистриран на: 31 юли 2008 13:53
Местоположение: Пловдив

Re: Славчо Атанасов провалил сделката за Ботев.

Мнениеот niko1 » 30 дек 2008 19:06

Ще я има.Не се коси.Да се хванем ли на бас?Според мен към края на януари всички жълти ще са на успокоителни от злоба и завист... ;) Хубаво е че знаеш имената на някои неща.Нищо че не може и да ги сънувате.Клошари!Няма я партията и зъбатият президент и умряхте...

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот plan-2012 » 30 дек 2008 19:09

hools_1912 написа:Невиждаш ли,че Андреев и той е един плужек лъжец!Издържали отбора,а къде бяха 3 заплати и 3 премии,които Селю дал вчера.


В този ред на мисли , аз питам КЪДЕ БЕШЕ СЕЛЯНИНА НА 21.12.2008 КОГАТО ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ПРЕХВЪРЛЯТ АКЦИЙТЕ ?

niko1
Мнения: 268
Регистриран на: 31 юли 2008 13:53
Местоположение: Пловдив

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот niko1 » 30 дек 2008 19:15

hools_1912 написа:Невиждаш ли,че Андреев и той е един плужек лъжец!Издържали отбора,а къде бяха 3 заплати и 3 премии,които Селю дал вчера.


Браво!Много топло!Най-после взехте да се усещате...

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Славчо Атанасов провалил сделката за Ботев.

Мнениеот urbano » 30 дек 2008 19:16

niko1 написа:Ще я има.Не се коси.Да се хванем ли на бас?Според мен към края на януари всички жълти ще са на успокоителни от злоба и завист... ;) Хубаво е че знаеш имената на някои неща.Нищо че не може и да ги сънувате.Клошари!Няма я партията и зъбатият президент и умряхте...



Само обиждаш в безсилието си да кажеш нещо конкретно против нас, същия си като Митю Христолов, нали сте от една черно-бяла порода. За разлика от вас, комплексари, ние не завиждаме и не мразим повече отколкото обичаме. При зъбатия президент изпаднахме, така че квото и да говориш фактите не можеш да изопачиш. За партията не говори защото точно тази партия ви е създала в ЖП депото в чест на 1 Май, "десидентче"-любителче на комуноидите от ВИС-2 ;)

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот urbano » 30 дек 2008 19:19

hools_1912 написа:Невиждаш ли,че Андреев и той е един плужек лъжец!Издържали отбора,а къде бяха 3 заплати и 3 премии,които Селю дал вчера.



Ти пък кво вярваш на писания от медиите. Парите вчера са от ТВ-правата...

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот plan-2012 » 30 дек 2008 19:22

Мнение на заем от ИНДЕПЕНДЕНТ :

Споко сделка ще има след нова година. Търпение му е майката. Селяка си мисли, че може да се ебава с всички ама тоя път не е познал. Бъзика се с много неподходящи хора и ще страда, помнете ми думата. Има си предварителен договор, платено капаро, 100% изрядни документи. И няма ще продавам няма да продавам. Крумовският педал ще трябва да плати ужасно много кинти накуп ако иска да излезе от сделката. Той ги няма и няма да ги има. Блъфира че щял да преговаря с други купувачи, но ирена просто няма да се върже на тая приказка любовна. А и кой е точно кандидат ку пувачът, който ще извади пари на купчина ще плати неустойки и дългове и ... Тоя път селските номерца няма да минат. Ирена е достатъчно силна да му извие вратлето и ще го направи без да се задъха. Ако някой не вярва да пита Блъсков или Любо Пъпката. От нея знам, че в личен план беше трогната от писмото на служителите и феновете. Искаше всичко да стане както трябва - покани дори тарторите да дойдат за подписването, искаше данаправи жест към публиката. Ама като не става с добро - няма проблем ще играе тоягата. А за всички дървени философи дето не я познават ама мрат да я плюят. Абе пичове нали не смятате, че ако Ирена Кръстева иска просто отбор от Пловдив може да купи цингарите за около половин час, за Маричката и Спартак да не говорим. Не тя държи на Ботев, защото държи на клуба и на публиката . Ако щете вярвайте. Тук е пълно с много информирани източници. И аз съм разочарован от развитието на преговорите досега, но помнете ми думата Селю ще страда. Ако не е искал да продава да не беше взимал едни доста пари и да не ги биши харчил . Идва края ти Селяко.

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Христолов има сключен договор и трябва да прехвърли акциите.

Мнениеот vhpvhp » 30 дек 2008 19:24

Тази вечер имам и една малко по-обнадеждаваща информация... Може би все още не-всичко е приключено ;) Казаха ми ,че много важен човек ,от тия които са зад Кръстева ,в момента е зад граница и се връща другата седмица. А без него не може да се вземе решение. Селският е вътре с много пари и май и да иска , вече не може да бяга от сделката. С феновете може да се гъбарка , но с тия господа/другари/ - не може... :roll: Това се вързва с последните думи в интервюто на Андреев...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта