ЗАКЪСАЛИЯТ ФИНАНСЖВО И ИГРОВО БЕРОЕ ПОБЕДИ ЛИДЕРА В КЛАСИРАЕНЕТО НАСРЕД ПЛОВДИВ .

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

ЗАКЪСАЛИЯТ ФИНАНСЖВО И ИГРОВО БЕРОЕ ПОБЕДИ ЛИДЕРА В КЛАСИРАЕНЕТО НАСРЕД ПЛОВДИВ .

Мнениеот bsz1916 » 21 окт 2023 07:45

Вчера станахме свидетели на най - голямата изненада в първенството по футбол . Отборът на Берое който в последните 7 срещи записа 6 загуби и 1 единственно равенство , победи временния лидер в класирането и то на негов терен . За нас , любителите на футбола в Стара Загора , изненадата не е чак толкова голяма , защото познаваме " качествата " на треньора на Локо Пд САЩКО ПЪТЯ ( популярен този форум и като Ал Бънди Томаш ) - където и да е бил досега , той не е постигнал нищо запомнящо се - едва ли ще спечели някакво отличие и в Пловдив . Постоянен е само в слугинажа си към един отбор , преместил се в София от гр. Етрополе и неговия собственик от с. Микре .

peliforewer
Мнения: 9491
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЗАКЪСАЛИЯТ ФИНАНСЖВО И ИГРОВО БЕРОЕ ПОБЕДИ ЛИДЕРА В КЛАСИРАЕНЕТО НАСРЕД ПЛОВДИВ .

Мнениеот peliforewer » 21 окт 2023 11:00

И твоята не е лесна, толкова време ти се наложи да чакаш отборът на Сашо Томаш да се издъни :) .Ти си уникален, друг заралия не съм видял да плюе толкова по Томаш, явно нещо ти е направил болезнено :) .Поне заглавията пиши без правописни грешки, колкото и големи заглавия да пишеш темите ти предизвикват НУЛЕВ интерес.Не се хаби да ми отговаряш, нямам намерение да си губя времето с глупости.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЗАКЪСАЛИЯТ ФИНАНСЖВО И ИГРОВО БЕРОЕ ПОБЕДИ ЛИДЕРА В КЛАСИРАЕНЕТО НАСРЕД ПЛОВДИВ .

Мнениеот Kotooshu » 21 окт 2023 13:12

Пинокио се припозна отново :lol: :lol: :lol:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАКЪСАЛИЯТ ФИНАНСЖВО И ИГРОВО БЕРОЕ ПОБЕДИ ЛИДЕРА В КЛАСИРАЕНЕТО НАСРЕД ПЛОВДИВ .

Мнениеот bsz1916 » 21 окт 2023 13:26

[quote="peliforewer"]И твоята не е лесна, толкова време ти се наложи да чакаш отборът на Сашо Томаш да се издъни :) .Ти си уникален, друг заралия не съм видял да плюе толкова по Томаш, явно нещо ти е направил болезнено :) .Поне заглавията пиши без правописни грешки, колкото и големи заглавия да пишеш темите ти предизвикват НУЛЕВ интерес.Не се хаби да ми отговаряш, нямам намерение да си губя времето с глупости.[/quote]
САШКО ПЪТЯ и САШКО ЕТАПА са най - ненавижданите " треньори " в Стара Загора . Двамата успяха за кратко време да унищожат всичко изградено преди тях от най-великият треньор в историята на Берое - Петър Хубчев ( спечелил с Берое за 3 години 4 отличия : купа , суперкупа , сребърни и бронзови медали ) . Условията при коита работиха ЕТАПА и ПЪТЯ не бяха по - лоши от тия при Хубчев , но те не постигнаха нищо положително . Наясно съм че няма смисъл да обяснявам това на представител на така наречените " ПРИПОЗНАВАЧИ " , защото за да разберат нещо , трябва да имат нещо в главите си , а припознавачите са известни като най-безмозъчните същества между любителите на футбола в България .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта