Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-27 май

Мнениеот NOMER14 » 24 май 2022 16:51

DarkPsy написа:
sandi74 написа:Големият ни коз в този бараж е Валентич.Тоя е такъв футболен клетник и гаврош че като нищо Хубчев може и да го излъже с лекота.


То пък Хубси е един корифей.

След Мъри в момента е най-добрият треньор на български отбор. Никакви пръдни, мунджовци и валенчовци...

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-27 май

Мнениеот bsz1916 » 24 май 2022 20:27

NOMER14 написа:
DarkPsy написа:
sandi74 написа:Големият ни коз в този бараж е Валентич.Тоя е такъв футболен клетник и гаврош че като нищо Хубчев може и да го излъже с лекота.


То пък Хубси е един корифей.

След Мъри в момента е най-добрият треньор на български отбор. Никакви пръдни, мунджовци и валенчовци...

Според мен Хубчев е далеч по - добър треньор от Мъри , но всени си има мнение , а и пристрастията на феновете също оказват влияние . Да не забравяме че за период от 4 години ( 2010 - 2013 год . ) двама недолюбвани от феновете на Левски треньори ( Илиан Илиев и Петър Хубчев ) спечелиха 3 трофея , докато Левски с многократно по - голям бюджет и далеч по - благосклонно отношение на съдиите спечели първи трофей след цели 13 години суша . Все пак не мога да не призная че написаното по горе е най - обективното мнение от фен на Левски което съм срещал от доста време . Затова - поздравления за " NOMER 14 " .

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-28 май от 18:30 часа

Мнениеот NOMER14 » 24 май 2022 20:38

Да, забравил съм да сложа и Илиан. Около тях е и Любо Пенев.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-27 май

Мнениеот DarkPsy » 25 май 2022 10:43

NOMER14 написа:
DarkPsy написа:
sandi74 написа:Големият ни коз в този бараж е Валентич.Тоя е такъв футболен клетник и гаврош че като нищо Хубчев може и да го излъже с лекота.


То пък Хубси е един корифей.

След Мъри в момента е най-добрият треньор на български отбор. Никакви пръдни, мунджовци и валенчовци...


И двамата " велики" са ни били треньори. С единия само равенства и щяхме да си останем в аматьорските групи, добре че го смени Радуканов. Другия разполагаше с най-големия бюджет в А група и завърши четвърти, като загуби и финал за купата.


mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-27 май

Мнениеот mark1926 » 25 май 2022 16:43

DarkPsy написа:
sandi74 написа:Големият ни коз в този бараж е Валентич.Тоя е такъв футболен клетник и гаврош че като нищо Хубчев може и да го излъже с лекота.


То пък Хубси е един корифей.


Хубчев с нашия национален отбор би Швеция и Холандия . Швеция в същия цикъл стигна до четвърт финал на световно. Вале през това време цъкаше в Б група на Дания по села и паланки. Санди е много прав, че Хубчев е надежда на Берое....

САНДИ, още веднъж успех! Цял Пловдив е с Вас!


bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-27 май

Мнениеот bsz1916 » 26 май 2022 08:22

mark1926 написа:
DarkPsy написа:
sandi74 написа:Големият ни коз в този бараж е Валентич.Тоя е такъв футболен клетник и гаврош че като нищо Хубчев може и да го излъже с лекота.


То пък Хубси е един корифей.


Хубчев с нашия национален отбор би Швеция и Холандия . Швеция в същия цикъл стигна до четвърт финал на световно. Вале през това време цъкаше в Б група на Дания по села и паланки. Санди е много прав, че Хубчев е надежда на Берое....

САНДИ, още веднъж успех! Цял Пловдив е с Вас!

Тук само ше добвя че при победите над Холандия и Швеция националите отбелязаха 5 гола ( 3 срещу Швеция и 2 срещу Холандия ) . За сравнение след това на баража Италия не успя да отбележи и един гол в 2 - та мача срешу Швеция и загуби с общ резултат 0 : 1 . Това за онези според които Хубчев играел всеки мач за 0 : 0 , а напред ако случайно падне някой гол .

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-28 май от 18:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 26 май 2022 18:27

Пичове, моля да ме светнете за нещо важно!
Като човек отдавна излязъл от боългарската действителност ми е важно да знам:
- Ако си закупя онлайн билет за баража, то парите в касата на БЕРОЕ ли ще постъпят или в касата на БОТЕВъ?

Наистина ме интересува, защото ми се иска да спонсорирам БЕРОЕ, а не други отбори!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бараж за ЛК Ботев Пд-Берое-28 май от 18:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 26 май 2022 19:00

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:Пичове, моля да ме светнете за нещо важно!
Като човек отдавна излязъл от боългарската действителност ми е важно да знам:
- Ако си закупя онлайн билет за баража, то парите в касата на БЕРОЕ ли ще постъпят или в касата на БОТЕВъ?

Наистина ме интересува, защото ми се иска да спонсорирам БЕРОЕ, а не други отбори!

Вероятно в касата на БОТЕВ . Ботев е домакин , а и в ТОП СПОРТ имаше публикация че Ботев Пд е пуснал в продажба билетите за баража и дори беше упоменато каква е цената на билетите за феновете на гостуващия отбор и от къде могат да си закупят билети . Публикацията е от 25 . 05 .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта