Берое-Локо Пд-1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот TNT » 28 сеп 2020 14:51

LokoMaina написа:
TNT написа:
Plovdiv_1926 написа:
Bojko Berojko написа:Имат навика да падат с по 3:0, тъй ще е ,може и повече!!!



Имаме навика и да ви нахакваме по пет шайби в собственото ви село.

Бреееей ващо село много силни сте били. :lol: Вчера един удар имате във вратата на тирето с два гола,ама иначе пет щели да вкарват в Зарата. :lol: :mrgreen:



Шшшшт... тихичко, мару... Поне докато не мине мача...

Дооообре манг..... :lol: :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот TNT » 28 сеп 2020 15:16

Plovdiv_1926 написа:Хора, които нямат една собствена песен и 80% от репертоара им е откраднат от нас, няма как да ми викат циганин, само доказват даже, че не са селяни, а селяндури.

Взеха 2013 една купа и много им порасна работата тогава, а дотогава нямаше проблеми между двата отбора.

Ако трябва да сме точни две купи,една супер купа,2-ро,3-то място,ама няма си мерим кой ко спечелил.Колкото толкова.Хубаво е купите и медалите да пътуват по-често към т.н. провинция. ;) Аз лично се кефих и на двете ви купи и супер купата.Само не мога да разбера каква е тая омраза към нас. :? Викали сме били мангали.Ами ние да ревем ли като ни викате-селяни и марули. :) Дума дупка не прави ве пич. ;) Цигани,марули,папагали,говеда.....и т.н. да ся са изтрепим за тия "кръвни" обиди. :mrgreen: Нека шоу да става по трибуните,а след това нормално всеки по пътя си.
Иначе за репертоара за песните...Папагалите викат,че били техни..Ай вземете се разберете на кой да плащаме авторски права. :lol: :mrgreen: Абе колега, в България всичко се копира основно от Гърция и чат пат от Южна Америка.За какво копиране на песни ми говориш не мога да разбера.По нашите стадиони навсякъде се пее почти едно и също.Може и да се е копирало нещо от вас,ама чак пък 80%.Ай посмали малко. :)
Иначе за мача троен от всякъде.Смешно ще е да се каже,че еди кой си отбор ще смачка другия. Може да се получи и резултат с разлика,ама при сегашното състояние на двата отбора,не ми се вярва.Преполагам нещо от сорта 2-1. :roll:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот Plovdiv_1926 » 28 сеп 2020 15:29

TNT написа:
Plovdiv_1926 написа:Хора, които нямат една собствена песен и 80% от репертоара им е откраднат от нас, няма как да ми викат циганин, само доказват даже, че не са селяни, а селяндури.

Взеха 2013 една купа и много им порасна работата тогава, а дотогава нямаше проблеми между двата отбора.

Ако трябва да сме точни две купи,една супер купа,2-ро,3-то място,ама няма си мерим кой ко спечелил.Колкото толкова.Хубаво е купите и медалите да пътуват по-често към т.н. провинция. ;) Аз лично се кефих и на двете ви купи и супер купата.Само не мога да разбера каква е тая омраза към нас. :? Викали сме били мангали.Ами ние да ревем ли като ни викате-селяни и марули. :) Дума дупка не прави ве пич. ;) Цигани,марули,папагали,говеда.....и т.н. да ся са изтрепим за тия "кръвни" обиди. :mrgreen: Нека шоу да става по трибуните,а след това нормално всеки по пътя си.
Иначе за репертоара за песните...Папагалите викат,че били техни..Ай вземете се разберете на кой да плащаме авторски права. :lol: :mrgreen: Абе колега, в България всичко се копира основно от Гърция и чат пат от Южна Америка.За какво копиране на песни ми говориш не мога да разбера.По нашите стадиони навсякъде се пее почти едно и също.Може и да се е копирало нещо от вас,ама чак пък 80%.Ай посмали малко. :)
Иначе за мача троен от всякъде.Смешно ще е да се каже,че еди кой си отбор ще смачка другия. Може да се получи и резултат с разлика,ама при сегашното състояние на двата отбора,не ми се вярва.Преполагам нещо от сорта 2-1. :roll:


Брато, не се прави на луд, ясно е на всички какви ни бяха отношенията преди 2013. Имахме едно домакинство в Стара Загора, защото бяхме наказани с Калиакра май беше, имаше доста от вашите в агитката направо. Имаше уважение между двете публики. Като ви бихме 1:0 2010 даже псувахме полицията, че вас ви държи, докато ние се радваме и не ви дава да си тръгнете. Все едно не знаеш и всичките ви песни срещу жълтите на кого са.

До оня мач на Лаута, след като спечелихте купата и почнахте да се дървите и да викате цигани.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот TNT » 28 сеп 2020 16:50

Несериозно е да казваш,че отношението между агитките се развалило щото сме си вирнали носовете след спечелената купа. :lol: Всичко е заради вашите сини приятелки. ;)
Само да вметна,че Ст.Загора май е единствения град в който сини и червени нямат фенклубове. ;) Направиха опит да правят такива,ама останаха само с опита. ;) :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот Plovdiv_1926 » 28 сеп 2020 17:04

Нашите отношения с Левски, вас пък какво ви касаят. Все едно някой да ви държи сметка, че сте приятели с Етър :lol: Купите ви дойдоха точно в период, в който бяхме в криза и решихте в периода 2013-2014 да се правите големи мъже, чак на центъра се бяхте изтъпанчили единия мач. После за това и ядохте шамари в собствения си град, пак решихте да се правите на големи мъже.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот TNT » 28 сеп 2020 18:45

Plovdiv_1926 написа:Нашите отношения с Левски, вас пък какво ви касаят. Все едно някой да ви държи сметка, че сте приятели с Етър :lol: Купите ви дойдоха точно в период, в който бяхме в криза и решихте в периода 2013-2014 да се правите големи мъже, чак на центъра се бяхте изтъпанчили единия мач. После за това и ядохте шамари в собствения си град, пак решихте да се правите на големи мъже.

Айде още един бияч на хоризонта. :lol: Човек да не смей да иде до магазина ве. :lol: :lol: Като сме взели купите и сме почнали да се правим на мъже.....ааахаххахахааахаа все бях чел простотии в тоя форум,ама тая е една от великите. :mrgreen: Няма повече какво да пишем по темата. :arrow:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот Bojko Berojko » 28 сеп 2020 19:42

Приятелите на говедата са наши врагове. Тъй че айде у ляво.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот dvdvd » 28 сеп 2020 20:28

Bojko Berojko написа:Приятелите на говедата са наши врагове. Тъй че айде у ляво.
Как е в Лозенец?

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот Bojko Berojko » 28 сеп 2020 21:10

Питай събратята си от Столипиново.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-4 октомври от 17:45 часа

Мнениеот dvdvd » 28 сеп 2020 21:46

Bojko Berojko написа:Питай събратята си от Столипиново.
Аз питам теб преселнико!?То не беше в Мъглиж,Раднево,Гълъбово сега се криеш в Лозенец.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта