Първа шестица Берое-Левски-1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Първа шестица Берое-Левски

Мнениеот pyrwaka » 29 юни 2020 20:09

bubka написа:
sandi74 написа:Всичко друго освен победа за Берое в този мач ще е изненада и супер сензация.


Бат Санди, голям резил срещу перманентен абонат. С Херо треньор обаче май оттук нататък само ще падате от тях. Очаквай потенциални минус 6 до минус 12 точки на сезон от мачовете със сините.

Напротив,новото първенство имаме 6 т. в редовния сезон от тия главанаци. ;)

Потребителски аватар
goteborg
Мнения: 508
Регистриран на: 07 сеп 2008 01:13
Контакти:

Re: Първа шестица Берое-Левски-1:2

Мнениеот goteborg » 29 юни 2020 20:23

pyrwaka, никога на съм одобрявал такова поведение, затова съм съгласен. Вече второто ти словоизлияние показва и твоята комплексарщина. Със злоба не става, ей ;)
Save Ukraine!

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Първа шестица Берое-Левски-1:2

Мнениеот greeny » 07 юли 2020 12:23

Хора, много комплекси, много злоба един към друг. Едните левскарите, уж големи граждани го раздават, а един коментар за мача нямат. А биха. Другите беройци и те да не останат по назад. Курове, не знам си какво, вие приятелки или жени нямате ли си, че си го подавате един на друг?

За мача, какво да кажа, феноменален Робърта и още по невероятен Камбуров с фамозен гол. Жалко че паднахме, въпреки че играхме много красиво и нападателно, но гола не падаше. Тоя Миятович не знам дали по принцип е толкова силен, но в Стара Загора направи много силен мач.
Все пак беройци, донякъде сами си бяха виновни, играха добре, но си личеше една припряност, малко стил Херо, липсва донякъде онова спокойствие което Хубси налагаше. Макар и в повече понякога. Ако могат двамата с Херо да се обединят, единия да поеме защитата, другия напдение ще имаме непобедим отбор. :D
Както и да е, Само Берое! Гледаме към следващия сезон, този го пропиляхме ... пак.
I am the Lizard King, I can do anything!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Първа шестица Берое-Левски-1:2

Мнениеот G_I_G » 07 юли 2020 12:32

greeny написа:Гледаме към следващия сезон, този го пропиляхме ... пак.


Ами като сметнеш всичките загуби от Царско Село, Витоши, Арди, Марди и не знам си какви, едно 20 точки сме назад от загуби от изпадащи отбори!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта