ЦСКА-София-Берое-2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 04 мар 2020 22:16

Труден мач, срещу нас излиза новакът ЦСКА тире София, който доказа срещу колосът от Враца Ботев, че дори може да обърне мача!
Това беше ВЕЛИЧЕСТВЕНА БИТКА , тъй че хич няма да ни е лесно!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 05 мар 2020 07:09

G_I_G написа:Труден мач, срещу нас излиза новакът ЦСКА тире София, който доказа срещу колосът от Враца Ботев, че дори може да обърне мача!
Това беше ВЕЛИЧЕСТВЕНА БИТКА , тъй че хич няма да ни е лесно!

ЦСКА - София ( София ) не са новак - това е вече четвъртия им сезон в елитната група . Имат и спечелени няколко калъфки . Друг е въпросът по какъв начин се появиха в елитната група . Не си спомням в кое ниво на аматьорския футбол се подвизаваше Чавдар ( Етрополе ) преди да си смени името и премести в София , но ако бяха тръгнали по законния начин както нормалните отбори , сега наистина щяха да са новаци или щяха да водят люта битка със съименниците си ЦСКА 1948 ( София ) за влизане в елита . А иначе успехът им срещу Ботев Враца на свой терен е наистина впечатляващ . Да не забравяме че преди това само 1 гол не им достигна за друг подвиг - да откраднат точка от друг гранд - Царско село .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 05 мар 2020 12:52

Ами 4 сезона да не е много, пак са нов отбор, тепърва пишат историята си.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот Red thunderstorm » 05 мар 2020 15:05

G_I_G написа:Ами 4 сезона да не е много, пак са нов отбор, тепърва пишат историята си.

:lol: :lol: :lol: Разбирковци, вашата история като е 20 годишна, какво сте постигнали за това време? Две купи на България и...толкова. :shock:
Айде, следващите 20г. пак опитайте! :)
И за твое сведение, а и на останалите марули, само ще уточня, че не съм фен нито на ЦСКА-София /особено пък на тях /, нито на ЦСКА 1948 /на тях съм по-склонен да симпатизирам/, но нито им гледам мачовете по телевизията, още по-малко пък на стадиона. Точка. ;)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот TristaNNN » 05 мар 2020 16:34

Oтборът с четири сезона в елита изигра последните два мача със съмнителен морал и много странно поведение на терена. Не са някакво футболно страшилище, но сякаш не е възможно да са чак толкова слаби. Хрумна ми, че мажат ските на сръбския физкултурник, но от друга страна бизнесменът, самоопределил се като риба Кротушка, все още не му е бил шута, като допускам, че в последните дни някои от играчите са били "възнаградени" с вълнуваща екскурзия из родните гори.
От друга страна гостите са са подсилили с интересни играчи, новите им негрокожи загатват за футболни умения, а Херо е треньор, който знае как да подреди и подготви тактически отбора си. Мачът клони към равенство, бих прогнозирал резултат 1-1.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 05 мар 2020 16:58

Red thunderstorm написа:
G_I_G написа:Ами 4 сезона да не е много, пак са нов отбор, тепърва пишат историята си.

:lol: :lol: :lol: Разбирковци, вашата история като е 20 годишна, какво сте постигнали за това време? Две купи на България и...толкова. :shock:
Айде, следващите 20г. пак опитайте! :)
И за твое сведение, а и на останалите марули, само ще уточня, че не съм фен нито на ЦСКА-София /особено пък на тях /, нито на ЦСКА 1948 /на тях съм по-склонен да симпатизирам/, но нито им гледам мачовете по телевизията, още по-малко пък на стадиона. Точка. ;)


Смешко!
Нашата история е 104 годишна!
Вашата беше по нареждане на БКП и приключи преди няколко годинки.
Честит 9-ти септември-славната дата, на която болшевишкото отборче на БКП фалира и умря!

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот Red thunderstorm » 06 мар 2020 00:30

G_I_G написа:Нашата история е 104 годишна!

104 друг път. Но дори и новата ви история и най-вече спонсорство, нали се сещаш как и с чия благословия все още продължава?

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 06 мар 2020 09:41

Red thunderstorm написа:
G_I_G написа:Нашата история е 104 годишна!

104 друг път. Но дори и новата ви история и най-вече спонсорство, нали се сещаш как и с чия благословия все още продължава?

С чия бе , болшевик?
Кажи, петолъчка !

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот greeny » 06 мар 2020 15:35

нивото на форума е изключително ниско, по-ниско дори от нивото на футбола ни
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15068
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-7 март от 17:30 часа

Мнениеот miro_rz » 07 мар 2020 10:07

Успех на Берое!
1:1 е мача за мен, но и 1:2 е добре! :)
Изображение


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта